Hraní Mladá Boleslav

Ahoj, někdo na hraní her Civilizace, Arkham Horor a jiné ?
3.9.2017 16:51:23

Re:
Ahoj,
ani jednu jsem zatim nehral, ale urcite bych rad vyzousel, pokud budete mit trpelivost s novackem...coz, chapu, bude asi trochu vopruz :-)

8.9.2017 02:47:48

Re: Hrani Mlada Boleslav
Nejsem primo z Bolky, ale obcas bych se rad pridal. Co se tyce her, tak bych preferoval spise zminene jine ... Jen tak pro ilustraci, ted u nas leti Raiders of the North Sea, Ethnos, nejakou dobu nazpatek to byl Blood Rage apod.

14.9.2017 17:06:20

Hledani

Ja zacatecnik bych taky neco rad zahral :-)

5.12.2017 13:00:07

Re
Ahoj,
Arkham horror a i jiné hry bych si rád zahrál, sám jich dost vlastním. Jsem přímo z mb , můžeme se klidně dohodnout přes zprávy

11.12.2017 23:01:06

Hraní MB
Sice mám v poslední době trochu časovou tíseň, ale také se žádnému hraní nebráním. Sbírku mám poměrně slušnou, takže bych případně také něco mohl přitáhnout.

12.12.2017 06:42:05

Jdem do toho!

Tak co kluci, po svatkach sebrat 4 lidi a zkusit nejakou hru :-) Treba si sednem a bude to pravidelne :-)

16.12.2017 23:46:11

Re: Jdem do toho ...
Já jsem za. Bohužel (bohudík :-) ) jsem mezi svátky na horách. Takže já až po novém roce. Ale držím palce ...

17.12.2017 10:03:25

Re: Jdem do toho
Tak zkuste nadhodit nějaký "termit". Část svátků jsem pryč, ale část tu jsem, tak se třeba trefíte.

18.12.2017 20:30:13

Sobotka
jsem ze sobotky a stejně jako vy rád zahraju v podstatě cokoliv a i já mám poměrně slušnou zásobu - naposledy mi přišla nová edice dooma a sw: rebelion, což je naprostá bomba (jsem tak trochu fanoušek her od ffg - už se těším na fallout!).

každopádně si už dlouho hraju s myšlenkou uspořádání nějaký větší akce - mám k dispozici třeba místní sokolovnu, takže kdybyste někdo náhodou zvažoval něco na způsob deskobraní, klidně mě kontaktujte a něco vymyslíme.

19.12.2017 11:37:36

ok
Ahoj,

Někdy v novém roce pokud bude čas.. není problém..Civku mám, a rád ji zahraji... a mnoho víc her.. už dlouho se odhodlávám sehnat pár lidí na pravidelný hraní...

19.12.2017 16:41:57

hráči
Tak je po novém roce, kdo by měl chuť v Mladé Boleslavi a okolí se sejít a zkusit si něco zahrát, ať mně napíše osobku. se můžeme na něčem dohodnout... pro začátek bych viděl nějaké jednoduší hry...

6.1.2018 18:22:31

Mladá Boleslav a Okolí
Agitace,

Ahoj, lidi. O víkendu jsme se sešli na první deskohraní v MB.. bylo to super a už se těšíme na další... Na to konto jsme založili Deskoherní skupiny na FB ,,Deskovky MB,, pokud budete mít zájem, určitě budeme rádi za připojení se ke skupině...
dyžtak se můžete ozvat mně, zde na ZH, osobní zprávou a já bych poté mohl dopomoci k připojení se...díky

15.1.2018 08:19:31

Hrajete stále? :D
Ahoj, plánuju z pracovních důvodů stěhování do MB tak si připravuji půdu. Jednou z věcí je určitě sehnání pár lidí, se kterými bych si tam mohl něco zahrát. Jsou tu stále nějací aktivní hráči? :)

16.1.2021 21:25:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Re: Hrajete stale ?
Nemám info, že by se setkávání ve větším kroužku uskutešňovalo. Trochu vidle do toho hodil taky Covid ...
Ale určitě se rád k nějaké seanci přidám ...

17.1.2021 12:04:14

...

Taky bych se pridal. Z Doks to mam kousek

17.1.2021 12:20:18

pozvání do deskoherního klubu - KLASK Tuřice
od Mladé Boleslavi - 18min

Ahoj,
rád bych tě pozval do deskoherního klub KLASK Tuřice, který se zaměřuje na deskoherní večery, kvízy, soutěže, turnaje nejen pro rodiče s dětmi. V klubu panuje přátelská atmosféra s možností se občerstvit a napít. (platby kartou jsou u nás samozřejmostí)
Do klubu KLASK Tuřice může přijít kdokoli, bez nutnosti registrace a zahrát si jakoukoliv ze stolních her, které má klub k dispozici. Rádi přivítáme každého milovníka stolních her. Členové klubu mají -25% slevu.
Klub se pyšní členy, kteří se účastnili mistrovsví světa ve Finsku ve hře KLASK nebo se stali mistrem světa ve hře Carcassonne.
Klub vznikl 17.11. 2018 primárně jako sportovní klub se zaměřením na magnetickou hru KLASK avšak deskoherní svět nás pohltil natolik, že jsme začali propagovat nové i stávající deskové produkty hry od předních českých vydavatelství např. Dino Toys, ALBI, MINDOK, ADC Blackfire, Piatnik, REXhry a další.

Kontaktní osoba: Antonín Šimonka / 732 232 232
www.klaskturice.cz
www.facebook.com/klaskturice

25.1.2021 14:11:33

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions Storm Hero pack
Marvel champions Storm Hero pack
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas