Dvůr Králové n/L - nový klub

V pátek 6.3.2009 zahajuje provoz klub deskových her ve Dvoře Králové n/L a to v prostorách školního klubu ZŠ Podharť. Scházet se budeme každý pátek počínaje výše uvedeným v době od 17.30 hod. do 21.30 hod. Provoz je zatím zkušební, takže to nedávám mezi Herní kluby. Provozní dobu je možné posléze upravit dle dohody. Vstupné se zatím neplatí (časem se nějaká ta desetikoruna platit bude muset za pronájem prostor a energie). Takže pokud tuto stránku sleduje někdo ze Dvora a okolí neváhejte a přijďte to omrknout. Jakékoliv dotazy zde nebo na mailu alffridex@tiscali.cz.
25.2.2009 16:46:09

Klub ve Dvoře
A nechceš klub přidat mezi ostatní? Když ho přidáš sám, staneš se automaticky jeho adminem a budeš moc upravovat informace, přidávat za něj akce do kalendáře a spravovat i seznam her (když toho tedy budete chtít využívat)

25.2.2009 18:00:52

to Zeus
Tak jo, jdu to tam přidat.

25.2.2009 19:18:41

to Zeus
V seznamu měst jsem nenašel Dvůr Králové n/L. Můžeš ho tam prosím doplnit? Dík

25.2.2009 19:32:08

Hotovo
Tak je to hotovo, klub je zviditelněný, město přidáno a spojeno. Měl by jsi mít možnost upravovat údaje, přidávat hry do seznamu, kterými klub disponuje, případně i přidávat akce klubu do kalendáře.

25.2.2009 19:57:43

Klub
nemam se tam taky pridat ? :-DDD

25.2.2009 21:10:48

klub
Zdar, jaké hry hrajete? .-) kolik lidí se schází? :-) nehrajete i někdy jindy než v pátek večer? ten máme volný tak jednou za měsíc :-))

12.5.2009 15:41:02

vezir
urcite hrajou agricolu :)

12.5.2009 15:47:16

kuš
nestraš :-)

12.5.2009 23:07:15

Ahoj,
chodí nás 5-7, pravidelně hrajeme s klukama Memoir´44, ve větší skupině jsme zatím hráli Age of Empires III, Shadows over Camelot, Cleopatru, Mystery, občas to proložíme nějakou klasikou jako Alhambra, Karkáč, Osadníci nebo oddychovkama Švábí salát, 6 bere, také jsme hráli jednou Activity, nějaké hry pro 2 hráče jako Halali, Ztracená města nebo Karetní osadníky, párkrát se hrál Magic. Rádi zahrajeme téměř cokoliv, záleží na domluvě , seznam her, které jsou dostupné je pod záložkou "Herní kluby". Ty delší hry typu Doom, Fury of Dracula, War of the Ring, Arkham Horror, Proroctví na svoji příležitost v klubu zatím čekají - vždycky nám to nějak rychle uteče a to už se scházíme od 17.00 hod. Jindy se zatím nescházíme, ale když se časem vytvoří nějaká herní skupina a budeme se scházet častěji, tak budu rád. Trochu mám v plánu, že bychom se častěji scházeli o velkých prázdninách. A k tý Agricole, tu mám od března, ale zatím na ni nějak nebyl čas, takže jsem ještě ani nenastudoval pravidla, nemusíš se tedy obávat :-). Přijďte to okouknout, budeme rádi.

13.5.2009 10:06:11

:-)
až nám vyjde nějaký volný pátek, tak se dopředu ozvu a domluvíme se, kde vás přesně najdeme a tak :-)

13.5.2009 19:54:38

jasný
Jj, v úvodním článku je kdyžtak na mě mail a jste ze Dvora nebo okolí?

13.5.2009 20:58:08

:-)
posílal jsem meil, došel? .-)

28.5.2009 15:23:05

došel, již jsem odepsal
Došel, ale koukal jsem, že byl psaný večer, já však ráno nic ještě ve schránce neměl, až odpoledne, jinak bych odpověděl dříve. Ještě doplněk k mailu : pokud by se Vám chtěly brát nějaký hry, tak osobně bych rád zkouknul RoboRally a Střelené kachny, ale není to vůbec nutné, já doufám, že se Vám bude u nás líbit a uvidíme se znovu. A klidně se můžeme sejít o ghoidnku dříve - dejte vědět, jak se to hodí.

28.5.2009 19:08:32

Vybíráme z Bazaru

Duna: Impérium, Sleeved
Duna: Impérium, Sleeved
Akt. cena: 740 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas