DnD 5e - Hledám hráče/DM

Ahoj lidičky, hledám hráče/DM co už má ideálně nějaké zkušenosti s DnD 5e. Jsme 7 člená skupina co hraje většinou každy druhý víkend v Praze. Hraje se u mě doma homebrow kampaň už třetím rokem(nehráme online!) a za 20 let hrani DrD a DnD jsem nepotkal lepší skupinu lidi.
Dělám DM už nějaký ten pátek a každy kdo dělal DM, tak to zná, že nejde vždy podávat A+ výkon.
Proto hledám někoho kdo by byl ochotny hrát s námi a sem tam převzít žežlo a odehrat nějakou svoji kampaň, abych si dokázal i já zahrát, ale hlavně abych přišel jako hráč na jiné myšlenky :)

Myslím si že jsme skupina nadšenců co se moc rád vidí a všichni tahnou za jeden konec provazu. Pro mě jako DM je zakladní pravidlo, že moje zábava je zábava hráču, ale jak jsem už uvedl, ne vždy mám energi plánovat sezení.

Pokud tě to nějakým způsobem zaujalo, tak mě idealně kontaktuj na FB, kde ti moc rád sdělím víc info :) https://www.facebook.com/kubec.jakub/
nebo j.frankovský@centrum.cz
24.3.2021 22:52:28

Palec nahoru
... za to pravidlo.

Škoda, že je to v Praze. My se teď se skupinou neslezem a máme už delší dobu pauzu. Hned bych se přidal. DnD 5e je parádní.

25.3.2021 00:39:59

Roll20

Začal jsem hrát s jednou skupinou pravidelně na platformě roll20 (jako hráč) v ANG.
Rad bych ale hrál i v CZ. Není zde nějaká banda co hraje DnD. 5e přes roll20 a uvítala by dalšího člena?

25.3.2021 11:35:38

Vybíráme z Bazaru

Shadowrun: Crossfire Prime Runner + rozšíření
Shadowrun: Crossfire Prime Runner + rozšíření
Akt. cena: 1390 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas