Čelákovice, Lysá nad Labem a okolí

Ahoj! Hledám kohokoliv kdo rád hraje deskové hry. Mám doma spousty krásných deskovek, bohužel nemám s kým je hrát. Můj repertoár: Arkham Horror, Civilizace, spousty karet z Magic The Gathering, Conflict Of Heroes, Citadela, Descent a pár dalších. Kdo máte zájem, neváhejte a napište mi, budu moc rád!
5.6.2015 09:16:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Re .. Lysa nad Laben
Ahoj, sice nejsem primo z Celakovic a nebo Lyse, ale Benatky nejsou uplne daleko. Mam herni skupinu v Praze a doma hrajeme v rodinnem kruhu. Urcite bychom se mohli nejak dohodout. Treba Conflict of Heroes (pokud znas pravidla) bych dal ...

5.6.2015 19:59:22

Re
Čau. Dík za odpověď. Benátky jsou na mě celkem daleko, taky nejsem z Čelákovic a byl bych odkázanej na dojíždění. Představuju si to asi tak, že kdybych byl schopnej najít z okolí pár lidí, zařídil bych v Čelákovicích v kulturním domě pronájem klubovny a rovnou i klub.

6.6.2015 12:13:10

Re
Super, muzem se na někdy dohodnout a uspořádat nějakou session. Případně pokud budete mít něco plánovaného, dejte vědět ....

10.6.2015 07:28:39

Ahoj
Také bych se rád občas připojil. Sice pracuji trochu chaoticky co se času týče. Ale pokud by se sešlo volno s hraním tak nebudu váhat.

10.6.2015 22:55:25

Re
Ahoj, rádi bychom (já a přítelkyně) si něco zahráli. V Čelákovicích bydlíme přes rok a kamarádi na deskovky už to mají z ruky... Máme tu Arkham, Mořeplavce, Mafii, Kroniku panství a další... Dej vědět, zda ještě hledáš spoluhráče, můžeme se domluvit;) Ondra

18.10.2015 19:21:49

Ahoj, pokud je to ještě aktuální, rád bych si s Vámi zahrál Arkham horror, mám ho také doma, ale ještě jsem se k němu nedostal přes trochu složitější pravidla. 

 

Dejte vědět, jak jste na tom, prosím.

 

děkuji 

Zdenda

14.9.2022 11:58:11

Vybíráme z Bazaru

Ascension Year Two Collector's Edition
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas