Brno - deskovky

Ahoj, hledám nějaké hráče pro hru Scythe popřípadě i nějaké jiné deskovky pokud by byl zájem. Místnost pro hraní her bych měl přístupnou zcela zdarma blízko centra Brna.

Seznam deskovech a karetních her, které se dají zahrát:

Age of empires, Antike II, Arkham Horror, Carcassone, Century: cesta koření, Century: zázraky východu, Civilization, Desítka, Doom, Evropská spedice, Hra o trůny, Hra o trůny - karetní hra, I know, Imperial, Kardinal & König, Mage Knight, Memoir 44, Mořeplavci, Mysterium, Nájezdníci ze severu, Oltre mare, Osadníci z Katanu, Panství hrůzy, Pax Renaissance, Proroctví, Puerto Rico, Risk, Robinson Crusoe, Scythe, Settlers: Zrod impéria, Shogun, Studená válka, Temné znamení, Through the ages, Ticket ro ride, USA otázky a odpovědi, Virgin Queen, Warrior knights, Zaklínač
3.5.2019 07:30:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Hraní Brno
Zdar. Jsem z okolí Brna, tak by hraní v centru bylo v pohodě. Teď jde jen o čas začátku - kvůli dojíždění.

3.5.2019 09:07:49

Hrani Brno
Ahoj, hrací doba by byla stanovená od 15:00 na Polní, kousek od Bauhausu na Heršpické, nejbližší zastávka šaliny je buď 8 a 10 na Vsetínské nebo pak Celní kde zastavuje 2, 5 a 6, pak jsou blízko zastávky autobusů kolem Heršpické ulice.

3.5.2019 12:59:50

Hraní Brno

Ve všední den to dávám na 15hod pouze v pátek, jiný den až 15:30hod. Nebo jde o soboty nebo neděle? A jak to vidíš s pravidelností (četností)?

3.5.2019 13:18:00

Hrani Brno
Ahoj, klidně to může být i později těch 15:00 byl termín kdy to jde nejdříve, probíhalo by to u nás ve firmě v zasedačce, tedy je dostupná kuchňka na kávu plus nějaké sladkosti za drobný peníz a popřípadě i lahvové pivo :-)
Jde mi o sehnání více lidí na hraní deskových her (momentálně Scythe), dá se domluvit i pravidelnost, nebo vždy odsouhlasený termín pro více lidí.
Jediné omezení je, že musím být přítomen, kvůli firemním prostorám.
Záleží na množství lidí kteří by měli zájem, zdá se mi, že na to, jaké je Brno poměrně velké město tak zde neexistuje nějaký stálý klub deskových her.

3.5.2019 13:26:50

Hraní Brno
Čau. V Brně jsem sondoval deskoherní kluby, ale problém je, že začínají od 17:30-18hod, což je na mne už dost pozdě. Když hraješ dvou až tří hodinovou hru, tak těžko stíhám bus domů. Jinak mě tvůj plán hraní vyhovuje. A pokud jde o výběr her, máme z čeho vybírat. Sám jich mám asi 30 (což už je možná trochu diagnóza). Jak se zkontaktujeme ať nevypisujeme na zatrolkách takhle individuálně? Pak bychom domluvili podrobnosti (přesný čas, den, četnost atd.)

5.5.2019 14:03:12

Hrani Brno
Ahoj, pošlu ti přes soukromou zprávu svůj e-mail, spíš by mě zajímalo zda neznáš kdo by se dal přibrat, zrovna Scythe je dobré si zahrát ve více lidech.

6.5.2019 08:58:11

Hrani Brno
Doplnil jsem seznam možných her které se dají hrát

14.5.2019 09:25:42

Scythe
Zdar, jsem brňák a scythe bych vyzkoušel hodně rád. Až budete plánovat seanci, rád se přidám

4.6.2019 07:20:53

Game of Thrones: The Board Game + Mother of Dragons 19.7.2019
Ahoj,
hravame pravidelne nepravidelne v Brne a planujeme na tento patek 19.7. hru a shanime jeste hrace/dva.

Nemel by nekdo zajem?

17.7.2019 22:13:08

Vybíráme z Bazaru

Ďábelský profesor a citadela času
Ďábelský profesor a citadela času
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas