Brno

Tak aby tady tohle důležité město nechybělo :-)

6.3.2009 08:55:03 | Upraveno autorem (porovnej)

tak konečně :) to jsem rád
úterý - večer možná s +1, jinak můžu /fakt/ skoro celý den, mám len nějaké vybavování administrativy, takže je to supr den na hraní. jestli by to byl rytíř musím to domluvit, mezanin snad problém nebude. stále přemýšlím nad alternativníma prostorama.
laredo - neděle by měla platit takmer pravidelně v mezaninu, tuhle určitě jo, takže jestli můžeš, budem rádi.
hry - navrhuji podle počtu hráčů - TOI /nemám ale moc chci skusit, to samé TITAN/, funkenschlag, dominion /také nemám/, sanktpeterburg, nebo cokoliv vaše oblíbené

19.10.2009 11:29:20

Voloda
Zdravím,konečně jsem se dostal k webu.Úterý "u mě dobrý" - Mezanine není problém,ale až navečer-mám nějakou služebku do Praglu.Co se týče her,tak se přizpůsobím - z navrhovaných hraju pravidelně Battlelore,Funkenschlag,Dominion(ten je ve více lidech velká pohoda:-)) či WoWa.Dej vědět,od kdy zítra.

19.10.2009 12:34:35

to Voloda a Eyron
Já osobně bych volil mezi týmovou hrou (4 nebo 6 hráčů) ve Starcraftu (s nebo bez BW), nebo hrou 4 až 6 hráčů ve WoW:tBG (klidně bez BC, jen se SoW). TOI-ko je jen pro 2, tam bych vám mohl dělat sudího :-), protože na hru ve 2 nepotřebuji nikam jezdit.

Nevím, jaká je otvírací (provozní) doba toho Mezanina.
Každpádně na parti SC je třeba počítat cca 4 hod, na partii WoW možná i víc. Nebo to rozdělit do 2 dnů, to by pak znamenalo část víkendu.

Eyron se tady zatím nevyjadřoval, takže nevím, jak na tom je.
Eyrone, nevím, jestli máš tyhle hry k dispozici, ale mě se nechce je vozit s sebou. Přeci jen jsou velkoformátový a docela těžký.
Jsem ochoten přivézt některé jejich komponenty, ale nikoliv celý Starcraft, WoW či ToI.

19.10.2009 14:43:36

Pajuman

úterý
Zdravím, kdybyste měli ještě místo, tak se rád přidám, mě osobně láká nejvíc Starcraft (nemám), ale rád zahraju i něco jinýho, čas bych měl cca od 18.00. z her o kterých se tady bavít nic nemá, ale můžu nabídnout Axis &Allies revised nebo Talisman.

19.10.2009 15:14:17

uterý
víte někdo kolik je tam místa? kdyby nás bylo víc můžem klidně udělat víc skupinek. máte někdo čas hodit tam rezervačku? v kolik začnem? v 18:00?

19.10.2009 15:16:06

ja to můžu zítra oběhnout
/rytíře i mezanin/ ale až někdy pooběde. mazanin- počet asi neomezenej, pokaď je člověk zákazník /objedná si něco/, tak s tím nemůžou mít problém. v rytířovi jsem už rok nebyl, předělávali to tam, místa tam bylo vždy dost, de spíš o to, kdy je tam nějaké organizované hraní, turnaje atd. zjistím až zítra

19.10.2009 15:20:08

úterý
Omlouvám se, ale úterý časově nedávám...

19.10.2009 16:21:10

Úterý
nehrozí. Já nejsem brňák a v práci končím ve 3, takže asi ne.
Jo a tenhle víkend už taky nemůžu, mám s kamoškou jiné plány, tak snad jindy :-(

19.10.2009 16:45:45

ok, takže neděli dořešíme pak
zítra /úterý/ - kandelabr, RAISTLIN, Pajuman, možná onimko a určitě já. možná ještě někdo, jestli se ozve, možná ještě někdo ode mne.
místo - mezzanine - http://www.cafe-mezzanine.cz/kontakt.html
čas - takže asi od 18.00 nebo i dřív /jestli bude zájem na něco kratšího /napr. pro nedočkavce rychlovku peterburg a pak hlavní hraní až dorazí všichni
hry - každý dle svého uvážení a možností vemte jednu /oblíbenou/ hru pro víc lidí. napr. agricola, dominion, carcassone, funkenschlag...
osobně vemu peterburg jestli dojde někdo před 18tou, jinak můžu i něco dalšího, dle domluvy - klidně napište, co vemete
pro jistotu přidávám kontakt na mně - 777963510

19.10.2009 19:01:46

co budeme hrat?
A kolik ma kdo času? Pokud by nás bylo víc, mohl bych vzít to Struggle of empires, ale to je tak na 4 hodiny a pravidla nejsou úplně nejlehčí. Ale je to skvělé. Pro 2-7, čím víc tím líp.

Nebo Britannia, ta je taky fajn, ale taky delší, pro 4-5 (ideálně 4).

Elektrárnám apod. se nebráním, ale primárně bych zahrál něco míň "klasického". Přece jen elektrárny či Caylus se mi podaří na stůl dostat častěji...

19.10.2009 19:21:12

neznám, neznám, rád se naučím :D
ale to by chtělo začít pak už v 17hod. mezzanin je sice otevřen do 23hod, ale s tím nemám moc dobré zkušenosti. proste bych rád kolem 22vědel, že už pomalu končíme.

19.10.2009 19:28:39

Pátek-Sobota
Já bych možná mohl v pátek nebo sobotu, rád bych si zahrál Formulu DE, ale rád se i čemukoli přiučím. Kdyžtak bych mohl vzít i jiné mé hry, ikdyž se mezi tolik lidí moc hodit nebudou. (viz. muj profil-seznam her). Ale bohužel (pro mne) se tu řeši úterý tak by jsme se mohli třeba domluvit i na dalším dnu.

19.10.2009 20:18:45

patek sobota jsem
určitě mimo, ale neděle ve 14hod napr. by mohlo být

19.10.2009 20:30:09

:(
Jaj ludia mrzi ma to, ten cas mi bohuzial nevyhovuje. Budem pozorne dobuducna sledovat toto vlakno a buducej akcie sa pokusim naisto zucastnit. Nevyhovuje Vam to nikomu zajtra od obeda trebars? Asi ee, co?

19.10.2009 21:08:16

no tak dufam,
že tedy dnes někdo dorazí... ale nevím co budeme hrát ...

20.10.2009 15:36:51

dnes
já tam budu na šest. a vezmu Britanniu a Struggle of empires. A co se vleze do batohu. A raději i něco pro dva :)

20.10.2009 16:42:29

Miri

piatok, sobota
Ahojte. Nechcel by si niekto zahrat Fury of Dracula (pripadne Runebound)? Bohuzial v priebehu dna nemozem, ale v piatok povedzme po 17, v sobotu cely den. Pravidla mam sice nastudovane ale nemala som moc prilezitosti zahrat si - ;o) nebude tazke ma porazit.

20.10.2009 22:11:30

ahoj miri /a ostatní
zrovna jsem se vrátil ze super hraní :D děkuji účastníkovi a morální podpoře

pátek-sobota určitě ne, ale v neděli bych to viděl na formulky a další věci /jestli dorazí aneken

jinak bych pravidelně počítal se sobotou v rytířovi /dohodnu, čas 12+ - 18hod./ a jeden den v týdnu večer /od 18 do cca 22/ asi v mezzaninu - úterý nebo středa

hlaste se tedy na tuhle neděli - kdo může, od kdy, co hrát. dík

20.10.2009 22:30:11

Miri

Voloda
Nedela moze byt. Staci vediet kedy a kde - a aspon priblizne co aby som mohla juknut do pravidiel :-).

20.10.2009 22:55:50

to Voloda
Tak jsem vcera dorazil do Mezaninu o tri ctvrte na sest a nikde nikdo:-)Nebo sem se spatne dival ci tak neco:-)No vydrzel jsem do cca sesti a neco,a pak sel dom.Nicmene jak ctu tak jste asi nakonec hrali..takze sorry za malou vydrz.Nedela nekdy odpoledne ci navecer by u me sla.Vemu Dominion a Galacticu.

21.10.2009 08:41:11

hm,
tak to je škoda, já tam byl od 17.58, vzadu, jak jsem psal s petersburgem na stole. pro ten případ jsem tu i hodil právě číslo. no snad jindy tedy.
Eyron, Tormentr, aneken - co vy a neděle? 14.30 formulky? :D

21.10.2009 08:46:04

Neděle
Já v neděli můžu, ale obávám se, že Aneken (a tím pádem i Formulky :-) nedorazí, protože bude v Essenu..

21.10.2009 09:44:39

essen
je o důvod víc, proč jít v neděli někam něco zahrát (a zapít žal, že tam nejsme)

21.10.2009 10:15:56

raistlin
tak to je škoda, ještě jeden hráč by se nám hodil :) příště ,no(+ vzít si na sebe mobily, ať se pak nenaháníme a nemíjíme)

21.10.2009 10:19:13

Neděle
Jak už jsem psal,tuto neděli nemůžu. Snad tu příští by to šlo.

21.10.2009 14:58:02

Vybíráme z Bazaru

Keep the heroes out!
Keep the heroes out!
Akt. cena: 1550 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas