Bánovce nad Bebravou + Trenčín

Zdravím

Hľadám spoluhráčov na spoločenske hry mám doma Zombiecide, Temné znamení + rozšírenia. Vzhľadom k to mu že v Bánovciach klub nemáme tak hľadám si spoluhráčov týmto spôsobom. do TN chodím do klubu ale chcel by som hrávať cez víkendove dni, ktoré mám volné. Som v tomto koníčku pomerne nový ale rád sa naučím nové veci
16.3.2019 19:52:24

Banovce a TN

ahoj, v banovciach byvaju hry v podniku Ži:va ;-)
obcas tam chodievame. je tam super partia.

4.4.2019 10:02:17

Banovce

Tak v Banovciach v Živa som bol, komunita ma medzi seba nepriala keď som tam prišiel, absolutne som tam bol vzduch pre tých ľudí, takže toto je komunita mesta Bánovce na spoločenské hry jedna velka ostuda. Jedine ským hrávam je bratranec Zombicide, Temne znameni, chcem kupit Gloomhaven a Descent, aj keď nemám partiu, však neni záujem hrať somnou v Bánovciach, a o toto je vizitka. Nezaujem

28.4.2019 17:11:13

smutne
hold, nase Banovce su take... obcas divne :-)

28.4.2019 19:24:27

Banovce

Tak zhrnuli sme čo ja viem už dávno, nemám rád zbytočne konštatovania, ktoré moju situáciu neriešia, ja neviem či je v BN také priam nemožné nájsť partiu čo hrá hry a sa k nim pridať, každý je príliš uzavretý, lebo samozrejme ak ma partiu, tak druhý človek ho nezajíma, to je ta sebeckosť v tomto meste. Nebudem klamať som dobre naštvaný na mesto.

29.4.2019 21:43:42

Aktuálne

Stále aktuálne a hľadáme nových ľudí na hranie..

9.7.2019 14:27:27

Banovce hranie

Caute, ked uz sa tu o tom bavime chcel by som sa aj ja vyjadrit k tej zive. Musime si ako prve uvedomit ze ziva nieje herny klub ale je to podnik kde sa 1-2 soboty do mesiaca vyhradene na spolocenske hry. To znamena ze to chce aj trochu iniciativy od cloveka ktory tam dorazi s cielom nieco si zahrat. Zacina sa okolo 16:00 a ak mate zaujem o to zaradit sa a nieco vaznejsie si aj zahrat odporucam prist prave medzi 16:00-17:00. Kedze ziva nieje primarne herny klub tak v neskorsich hodinach uz pomaly prichadzaju ludia co su skor nehraci pripadne nemaju s hrami moc skusenosti a pridu ako skupina. To znamena ze tam niesu primarne kvoli hram a ak hraju tak hraju skor nieco odlahcene. Je jasne ze pokial tych ludi nepoznas tak sa k nim ani nepridas, tiez by si napriklad neprisiel k skupinke ludi co spolu sedi niekde v bare s tym ze som tu bavte sa somnou.
Ak mas vazne zaujem o najdenie ludi na hranie odporucam prist medzi 16:00-17:00 a bud sa opytaj priamo ludi pri stoloch alebo sa opytaj na bare s tym ze mas zaujem o hranie a na koho sa s tym mozes obratit. Nestaci len prist a cakat ze ta hned niekto zavola sam od seba k stolu. Pripadne mi daj vediet a mozeme sa spojit napr. cez fb a dohodnut sa tam. Hravame niekedy aj nedelu a vacsinou sa nam 1-3 hraci navyse zidu.

29.11.2019 10:02:22

Ahoj! Hlasim sa, ak niekto by potreboval spoluhraca. :)

9.3.2022 15:26:10

@rerros a hlásiš sa do BN alebo TN? :)

9.3.2022 15:48:16

@Curuj skor do BN :)

13.3.2022 21:33:15

Vybíráme z Bazaru

Stroganov
Stroganov
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas