nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Bánovce nad Bebravou + Trenčín

Zdravím

Hľadám spoluhráčov na spoločenske hry mám doma Zombiecide, Temné znamení + rozšírenia. Vzhľadom k to mu že v Bánovciach klub nemáme tak hľadám si spoluhráčov týmto spôsobom. do TN chodím do klubu ale chcel by som hrávať cez víkendove dni, ktoré mám volné. Som v tomto koníčku pomerne nový ale rád sa naučím nové veci

16.3.2019 19:52:24

Aktuálne

Stále aktuálne a hľadáme nových ľudí na hranie..

9.7.2019 14:27:27

Banovce

Tak zhrnuli sme čo ja viem už dávno, nemám rád zbytočne konštatovania, ktoré moju situáciu neriešia, ja neviem či je v BN také priam nemožné nájsť partiu čo hrá hry a sa k nim pridať, každý je príliš uzavretý, lebo samozrejme ak ma partiu, tak druhý človek ho nezajíma, to je ta sebeckosť v tomto meste. Nebudem klamať som dobre naštvaný na mesto.

29.4.2019 21:43:42

smutne

hold, nase Banovce su take... obcas divne :-)

28.4.2019 19:24:27

Banovce

Tak v Banovciach v Živa som bol, komunita ma medzi seba nepriala keď som tam prišiel, absolutne som tam bol vzduch pre tých ľudí, takže toto je komunita mesta Bánovce na spoločenské hry jedna velka ostuda. Jedine ským hrávam je bratranec Zombicide, Temne znameni, chcem kupit Gloomhaven a Descent, aj keď nemám partiu, však neni záujem hrať somnou v Bánovciach, a o toto je vizitka. Nezaujem

28.4.2019 17:11:13

Banovce a TN

ahoj, v banovciach byvaju hry v podniku Ži:va ;-)
obcas tam chodievame. je tam super partia.

4.4.2019 10:02:17