Advanced Squad Leader

Jsem už téměř na 100 % rozhodnut, že si tuto hru koupím. Starter kity i esenciální modul Beyond Valor by měly být opět v tisku do konce léta, takže zatím budu asi objednávat jen Rulebook a pomocí tutorialů na netu se snažit do hry proniknout. Chci se touto cestou zeptat, zda by o hru neměl zájem i někdo jiný, bo víc hlav víc ví a hra se lépe učí "v běhu" než jen z papíru. Je to sice dost peněz (Rulebook stojí do 2000) a chce to silnou vůli (pár set stran pravidel), ale odměnou je nejpropracovanější herní systém na světě (spolu s Magic Realm), kterému slovo "ohranost" nic neříká.
3.7.2009 09:07:15

rbx

sydo
ty to vzdycky napises tak, ze to druheho cloveka nadchne a hned by do toho sel. V tomto ale radeji budu stat stranou, pro mne jsou ted dobre hry typu Ninja vs. Ninja, ktera ma 3 strany pravidel plnych obrazku :-)

3.7.2009 10:52:09

rbx
No, musím na to někoho nalákat ;) Nejdřív asi koupím Starter kit 3 a uvidím. Láká mě i ta Magic Realm, ale to by se mnou asi nikdo nehrál, takže ten čas strávený nad pravidly a výrobou by šel vniveč. Kdežto ASL by si se mnou kluci zahráli myslím.

3.7.2009 10:58:24

sydo
Já bych zájem měl ,ale jelikož neumím anglicky tak mám tak velký pravidla nikdo asi nepřeloží.Určitě si ale s tebou zahraju:)

3.7.2009 20:26:36

sydo
tak to já se hlásím:-)
když budu mít čas tak i pravidly se prokoušu. jen ty odpoledne mám trochu plný.
ostatně se blíží výplata a já si od tebe zase vyberu něco málo figurek:-)

6.7.2009 15:35:14

P.S.
jsem zapomněl, v půlce týdne odjíždím a od 11. do 18. jsem i bez netu.

6.7.2009 15:37:38

Boldrick
no, číslo na tebe mám, tak ti kdyžtak pošlu SMS. Ale než to přijde a než se prokoušu pravidly, tak to nějakou dobu potrvá. Dáme pak někdy testovací session i s Kosím bratrem, jsem na to zvědav :) A jestli seženu i ten Prince of Chaos: Battle for Tae Orn, tak budu mít doma už tolik wargames, že to nebudu stíhat hrát. Už takhle Pax Romana zahálí a Successors ještě nemám ani vyloupané :(

7.7.2009 08:01:48

Vybíráme z Bazaru

Brass: Birmingham
Brass: Birmingham
Akt. cena: 45 €
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas