Zoo Tycoon

https://www.kickstarter.com/projects/marcduer/zoo-tycoon-the-board-game

 

Přijde mi to jako zajímavá budovatelská rodinná hra s hezkým kabátkem. 

Cena 81$, za deluxe edici (která obsahuje potištěné meeply) pak 106$. Poštovné za 20$ a cena by již měla obsahovat DPH.

26.10.2022 09:58:52

Doporučuji kouknout na how to play video. Docela mě to odradilo, protože příprava se zdá být zdlouhavá a hra jako taková má spoustu údržbových kroků. Přitom IP lákavá.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

26.10.2022 10:31:28

Pravda, musím to trochu přehodnotit. Rodinná hra pro děti to asi nebude, spíš pro starší a zkušenější náctileté. Klame to grafikou a tématem, podobně jako Divukraj.

Na druhou stranu mě zase zaujalo to, že je to složitější a že se člověk stává manažerem a zkouší různé strategie pro správný balanc různých ukazatelů, jak si jeho zoo vede. Takže ikdyž se tato hra přes můj počáteční dojem přehoupla do těch složitějších, tak mě láká více než hra ze stejného prostředí Archa Nova (mechanismy, zpracováním, grafikou…).

Jedná se ale o delší hru, klidně 3 hodiny.

 

26.10.2022 11:35:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Nechce se někdo spojit v pledge manageru? Dá se koupit ve spoustě jazyků včetně češtiny. 

1 kopie Deluxe verze stojí 104 Fr + 20 Fr poštovné. Každá další je pak za 97 Fr + 10 Fr poštovné, tak by se to dalo rozpočítat. 

9.3.2023 16:30:56

Nevíte, které vydavatelství se rozhodlo překládat tuto hru do češtiny ? Vydal někdo nějaké oznámení ?

17.3.2023 09:15:28

BF

18.3.2023 10:37:54

Vybíráme z Bazaru

Divinity Derby Deluxe Edition - Za polovic?!
Divinity Derby Deluxe Edition - Za polovic?!
Akt. cena: 666 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas