X-ODUS - Rise of the Corruption


Dívali jste se někdo, celkem pěkná grafika, vesmírna tématika (žádnou hru s touto tématikou zatím nemám)...
https://www.kickstarter.com/projects/619812083/x-odus-rise-of-the-corruption?ref=discovery_category
24.6.2019 08:42:41

...
Podle mě to vypadá hodně dobře a propracovaně. Vesmírná tematika mě hodně baví, takže mám pledge už od prvního dne. Cena mi nepřijde až tak vysoká, oproti jiným hrám, co se objevují na kickstarteru.

Co se mi líbí, tak s odemykáním dalších strech goalů se spíše vylepšují stávající komponenty, než aby vznikaly nové prvky do hry. Pokud by to bylo naopak, tak je velké riziko, že to ohrozí původní koncept hry a dost to ovlivní její hratelnost.

25.6.2019 11:05:48

48 hodin do konce
Zbývá necelých 48 hodin, vypadá to, že dojde na všechny plánované SG, komponenty došly v průběhu kampaně slušného vylepšení a přibyly nějaké nové karty...

8.7.2019 19:54:15

...
Přesně, hra zaujala od prvního pohledu. Vypadá na velmi slušnou kooperaci a ze super cenu. Pledge mám skoro od začátku..

9.7.2019 07:31:25

Pledge Manager
Hra se v Late Pledge prodává za 54€ + 9€ doprava. Pokud by někdo chtěl, mám možnost přiobjednat (pouze) jednu kopii navíc.

Celková cena (včetně dopravy) by byla 55€, pokud byste chtěli i neoprenovou podložku, tak 75€ (poštovné se při ní nezvýšilo).

3D modely lodě na 3D tiskárnu za 2.5€ (polovina ceny).

Osobní předání by bylo poté možné v Brně, Strakonicích, případně zásilkovna/pošta na vaše náklady.

Dnes se Pledge Manager otevřel, kdy bude uzavřen, nemám informace.

25.7.2019 17:27:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Ahoy - 3D insert
Ahoy - 3D insert
Akt. cena: 10 Kč
Končí za: 4 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas