Voidfall

Začíná #Voidfall  - http://kck.st/3ATgC2H

Prosím o komentáře zkušené na Kickstarteru, jak to vypadá s českou verzí, VATem ap. Díky!

28.9.2021 21:26:43

Výtažek z KS ke tvým dotazům:

Hra je z 90% jazykově nezávislá. Na KS nebude k dispozici česká verze, ale o české verzi se vyjednává v rámci lokálního vydání některým vydavatelstvím.

VAT bude naúčtován, tedy cca nějakých 33USD navíc k ceně u Galactic Boxu. Galactic box by tak momentálně včetně VAT a shippingu vyšel na cca 4700,-

29.9.2021 00:10:17 | Upraveno autorem (porovnej)

@Infidus dočetl jsem se v FAQ, že retail verze by mohla být v češtině (pokud se toho někdo ujme). Pokud bych tu objednal na Kickstarteru retail verzi, bude šance, že objednám verzi v češtině? Je možné se k němu připojit a o poštovné se podělit? Díky :)

29.9.2021 08:55:41

@Infidus Mohu se zeptat, od kud informace o potenciálním českém vydání pochází? Díky.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

29.9.2021 08:57:55

@speett FAQ:

Will Voidfall be available in retail in different languages in the future?

Yes, the Standard Box will be the retail version of Voidfall. It will be available after the Kickstarter fulfillment in 2023 in the following languages: English, German, French, Spanish, Portuguese (Brazil) and Russian. Negotiations for the Polish, Czech, Japanese, Korean and Chinese versions are underway, with more languages potentially added later.

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

29.9.2021 09:00:15

@speett Pochází informace právě z FAQ sekce.

Yes, the Standard Box will be the retail version of Voidfall. It will be available after the Kickstarter fulfillment in 2023 in the following languages: English, German, French, Spanish, Portuguese (Brazil) and Russian. Negotiations for the Polish, Czech, Japanese, Korean and Chinese versions are underway, with more languages potentially added later.

 

Přesně tak, duplikuju se :)

29.9.2021 09:01:00 | Upraveno autorem (porovnej)

@speett 

Píše se to přímo na KS v sekci language. Jsou tam napsané potvrzené jazykové verze a také verze, které se momentálně řeší - mezi nimi je i čeština. Nic víc, žádný potencionální distributor tam uvedený není.

 

Edit: Než jsem to napsal, tak už se nás našlo víc:)

29.9.2021 09:02:29 | Upraveno autorem (porovnej)

@chejnik @Oskar999 @Jimmy_T  Díky :D Měl jsem včera odvařenou hlavu z rulebooku a k FAQ jsem se nedostal.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

29.9.2021 09:23:02

Tlama prý do tohoto KS nejde, takže u nich Deluxe verze nebude. A zrovna u téhle hry vypadá ta Deluxe verze jako téměř nutnost. Ale ta cena s daní a shippingem už je dost vysoká :-\

29.9.2021 14:43:00

@chejnik Jak se píše ve FAQ, jazykové verze budou až po KS, takže šance mít z KS českou (a jakoukoli jinou) retail verzi je 0.

@Infidus proč nutnost? Jsou tam jen miniatury, kovové žetony, kostky a vícevrstvé hráčské desky. Jinými slovy říkáš, že retail verze nepůjde pořádně hrát? Nebo nutnost z hlediska KS, že na retail verzi je stejně lepší si počkat?

29.9.2021 17:26:11 | Upraveno autorem (porovnej)

@UmmA Tuším, že kovové tokeny ani nie sú súčasťou deluxe verzie. Že to je čisto len ako addon. 

29.9.2021 20:38:46

@Barry Nektere uz jsou(zetony obchodu a poradi hracu) , ale daji se koupit jeste kovove struktury. 

29.9.2021 21:44:33

@UmmA Beru to z čisté subjektivního pohledu. Hrát takovouhle epickou hru s papírovým kartonem namísto miniatur lodí mi přijde šílené :) takže z tohoto důvodu pro mě nezbytnost. Jako bych hrál Eclipse,Scythe nebo TI s papírovou plackou namísto mechů nebo lodí. Asi by mě to nebavilo :)

30.9.2021 07:39:24

@Infidus Chápu:-) Zas jsou to 2000 navíc.

30.9.2021 09:28:11

@UmmA ja vím, proto tak váhám. Standard kupovat nechci, takže pro mě je to buď Deluxe nebo nic :)

30.9.2021 11:08:34

Vybíráme z Bazaru

Sázky, prosím!
Sázky, prosím!
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas