Valhal

https://www.kickstarter.com/projects/tetrahedrongames/valhal-enter-the-golden-gates
Vikingská hra připomínající Nájezdníky ze Severu. Na dotaz ohledně lokalizace jsem dostal odpověď, že jednají s českým distributorem. mohl by se někdo zainteresovaný vyjádřit, zdali je reálné, že vyjde česky? Zvažuji podpoření tohoto projektu, nicméně pokud by byla velká šance na lokalizaci, rád podpořím české vydavatele.
18.9.2019 11:08:30 | Upraveno autorem (porovnej)

KS

Přidávám se k této myšlence. Už jsem tam chtěl sypat peníze, ale jestli vyjde u nás, raději koupím český retail.

18.9.2019 20:41:36

Lokalizace
No česká lokalizace by byla super. Váhal jsem zda backnout, ale spíše raději počkám zda bude :)

22.9.2019 08:56:36

Taky CZ
Jsem pro ;)

22.9.2019 17:59:19

Wolvik

A nezjistil jsi, s kým se jedná (Mindok, RexHry, TLAMA, Albi, Blackfire :-) ) ???

23.9.2019 00:36:53

Ellenar
To mi nesdělili, nicméně pokud se to nedozvíme do konce kampaně, tak bude mít český vydavatel smůlu a přijde o zákazníka. Obecně mi trochu vadí přístup vydavatelů, že se o lokalizaci dozvíme většinou až po skončení kampaně. Chápu, že nemusí být jistota, zdali se s tvůrci domluví, ale už jen info, že se něco takového děje by přimělo spoustu lidí nepodpořit kampaň, ale spíš pak českou verzi. Nepočítám-li masivní kampaně CMONu nebo AR s tunou plastových exkluzivit.

23.9.2019 06:45:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Wolvik

V tomto zase vydavatele chápu - aby mohla být lokalizace, musí hra nejdříve vyjít jako taková. A když by vydavatel rovnou napsal "bude u vás lokalizace a retail", tak tam potom dost lidí ty peníze nenasypou, právě protože si počká na retail.

Každopádně pročetl jsem pravidla a příjde mi to jako dost slabota - herní mechanismy se mi zdají takové nedotažené a prvoplánové. Bojím se, že to nebude fungovat tak, aby mě to bavilo hrát. Navíc stretch goals tam vlastně nejsou, takže když už, počkám si raději na retail.

24.9.2019 12:42:11

Vybíráme z Bazaru

Modrá Laguna
Modrá Laguna
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas