Tiny Epic Dungeons

Já bych sice raději lokalizovanou verzi, ale kdyby někdo chtěl...
https://www.kickstarter.com/projects/coe/tiny-epic-dungeons
21.2.2021 11:30:55

Super
Tiny Epic série mám rád a tenhle Dungeon se mi líbí, navíc za ty peníze není co řešit a koukám, že součástí je Print & Play verze ,takže to je přesně pro mě :-D případně počeštit, případně udělat další obsah :) a je to prostě kooperace...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů

23.2.2021 18:17:04 | Upraveno autorem (porovnej)

tiny epic
toto by mohlo byť česksy vyzerá to fajne

23.2.2021 18:39:53 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
VAT
In compliance to the EU and UK laws, VAT will also be charged in CrowdOx for EU and UK backers. Some regions do require that taxes are remitted based on both the product cost and shipping cost, so keep that in mind as you plan for these costs.

Takže si mám k ceně přidat 21% DPH jen ze hry nebo i z poštovného? Přokud je to i z poštovného takk all-in v 2packu s poštovným mi vychází na 1400 kč na 1 a to mi moc bomba teda nepřijde.

Tušíte někdo co z toho přesně půjde do retailu a jak moc dobrá je to nabídka?

Česky to být nemusí, v celé hře je zatím 8 karet s textem.

23.2.2021 19:21:42 | Upraveno autorem (porovnej)

RETAIL
We have a retail section of our website that you can access using this link: https://www.gamelyngames.com/partnership/
Retail copies will not include Deluxe content.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů

23.2.2021 19:52:09

backnuto
Mám backnuto, kdyby se pak chtěl někdo přidat v PM není problém. Beru 2 deluxe all in, v PM pak jde přidat cokoliv :).

23.2.2021 22:01:58

Pledge
Rád bych se přidal na pledge s někým, ať se podělí náklady na dopravu - ideálně Brno :) za mne Gameplay all-in, najde se někdo?

24.2.2021 06:54:13

Pošta a VAT to diskvalifikují
Z principu to musím passnout a budu věřit v CZ. Jestli počítám správně, tak k velmi solidní ceně 40$ musím připočítat 25 dopravu (za tak malou krabičku, wtf?) a nadto ještě skoro 14 VAT. Tedy jako že se cena zdvojnásobí? I kdyby VAT byla jen na produkt (ne dopravu), tak to pořád vychází na nějakých +84 % k samotné ceně. To fakt ne. Jak někdo psal ve vlákně k VAT “zlaté časy KS skončily”.

26.2.2021 00:55:13

kadylek
poštovný pro deluxe verzi je 15USD

26.2.2021 09:08:18

Mistr
Jo, mas recht, oni maji v legende world A na druhem miste, takze jsem kouknul do spatneho sloupce. To uz je trochu lepsi...

26.2.2021 19:21:48

Heroes of Air, Land & See
V PM bude možné přidat i tuhle špatně dostupnou hru, kdyby měl někdo zájem.

1.3.2021 16:04:06

přidal bych se
Zdravím,
kampaň mi nějak utekla. Mohl bych se k někomu přidat? Mám zájem o gameplay all-in a jsem z Prahy.
Díky

19.3.2021 09:34:00

Čaute přátelé,

já chci jít taky určitě do toho All-in, nevím, jestli jsem četl na jejich stránkách správně, že ten extra content pak nebude součástí běžného prodeje v obchodech. Když tak mě opravte. Takže asi jediná možnost koupit to z jejich stránky.

Tak kdo by do toho šel?
Jsem z Prahy.

@Pledge?

Dáme to nějak hromadně? Nebo prostě neekonomicky každý zvlášť? :D

 

 

5.5.2021 16:43:16

Kolik se na tom ušetří, když by se to dalo ekonomicky?

5.5.2021 17:12:41

@Havelock , dobrá otázka, ve dvou lidech je úspora jen nějakých 6 dolarů. 

Takže asi to nemá cenu komplikovat :)

Myslel jsem, že ten shipment i tax nebude až tak narůstat při více krabičkách. Takže asi nic no :D Koupím asi sám .

 

5.5.2021 18:28:46

Nebude mít někdo navíc 1ks? Zamluvil bych si :) Mám zatím jen tiny epic adventures a super. A tohle vypadá luxusně. Takový high tech karak :D

22.8.2021 22:55:07

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Wyrdhollow
Warhammer Underworlds - Wyrdhollow
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas