The Dark Quarter

Nová hra od autorů Kroniky zločinu, tentokrát zasazená do New Orleans roku 1980. Podobně jako v kronikách je hra propojena s aplikací, která zaznamenává příběhová rozhodnutí. Autoři slibují propracovaný dospělý příběh (hra je 16+), živoucí postavy a možnost vytvářet vlastní scénáře.

Celkově se mi líbí atmosféra hry. Nadpřirozeno, magie, woodoo, to vše proložené noir detektivním příběhem. Do jisté míry mi to přijde jako spojení světa World of Darkness a Arkham Horror.

https://www.kickstarter.com/projects/destinies/the-dark-quarter/description

13.4.2022 11:04:30

Jestli to bude stát za to a Destinies (Cesty Osudu) budou mít u nás úspěch, dočkáme se i tohohle :) .. Alespoň tomu věřím

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

13.4.2022 15:52:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Já to asi backnu, basic pledge za 60 dollaru plus 15 za dopravu, kde jsou 4 základní scénáře, 4 prequelove scénáře a 4 scénáře co rozšiřují příběh postav jako docela dobrý deal, kam se hrabe Panství hrůzy. 

4.5.2022 09:25:06

MortZ: Já mám v Mansions of Madness aplikaci 22 scénářů a k tomu ještě existuje spousta fanmade scénářů ve Valkyrii, některé z nich se vyrovnají těm oficálním.. navíc scénáře v Mansions jsou proměnlivé..

4.5.2022 11:28:19

Vybíráme z Bazaru

Zombicide 2nd (EN)
Zombicide 2nd (EN)
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas