The Age of Atlantis

https://www.kickstarter.com/projects/eldoradogames/the-age-of-atlantis?ref=discovery_category

Narazil jsem dneska na KS této hry. Chtěl bych se zeptat zkušených hráčů s čuchem na dobré hry, co si o tomto myslíte? Zatím jsem přečetl stránky kampaně a shlédl video s tutoriálem od JonGetsGames a lhal bych, kdybych trvdil, že neupoutali mojí pozornost :) rozhodně o tom budu ještě zjišťovat víc.
Krásné by bylo, kdyby to mělo vyjít v češtině :)
2.7.2020 20:48:47

názor
Je těžké posoudit kvalitu hry, dokud není hotová úplně finální verze. Za sebe jsem četl pravidla a můžu říct, že by bylo fajn, kdyby je rozšířili o několik stránek, nebylo to úplně pochopitelné.
Zda podpořit či nepodpořit - je to euro a na KS nic zásadního navíc nenabízí. Pokud to opravdu chceš, počkal bych si tedy na retail nebo tady na bazar - třeba Reavers of Midgard se tu daly koupit hluboce pod KS cenou. Zajímavé euro za stejnou cenu, které pokud jsi podpořil v první den, nabízelo dokonce 2 rozšíření navíc, je Great Wall od AR. Tam to podle mě smysl mělo, že si to případně udrží hodnotu.
Obecně euro za 59$+18$ je hodně, když můžeš koupit nějaké prověřené za 2/3 ceny.

4.7.2020 18:04:56

Vybíráme z Bazaru

Assault on Doomrock: Ultimate Edition
Assault on Doomrock: Ultimate Edition
Akt. cena: 2300 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas