Tenfold Dungeon

Po měsících čekání se dnes spustila zajímavá KS kampaň na kartonový tištěný 3D dungeor s plastovými doplňky.

Super řešení pro začátečníky, kteří nechtějí platit za plastové 3D terény nebo neumí barvit.

kampaň:
https://www.kickstarter.com/projects/room17games/tenfold-dungeon-modular-dungeon-crawling-terrain?ref=hero_thanks
 

4.2.2019 21:12:43 | Upraveno autorem (porovnej)

2020
Utopil někdo peníze v tomto projektu?

Vypadá to, že i mě dostihla smůla a šlápl jsem vedle a bohužel s nemalými penězi 240$ :-(

4.12.2020 19:09:09

smůla
Sice mě tvoje situace mrzí, ale věděl jsi, že toto je rizikovější projekt než jiné vzhledem k tomu, co se dělo kolem Miremarshe.

5.12.2020 15:16:30

UmmA
No věděl/nevěděl....bohužel zde kampaň skončila dřív, než u Miremarshe vypukla stejná vlna vydírání.

Nicméně nechci tu plakat, vím, do čeho jdu na KS...spíše mě zajímá názor případně dalšího backera z ČR. Zda věřit a zaplatit, nebo nevěřit a čekat.

6.12.2020 18:08:35

Korenar

Len tak zo zvedavosti (nepoznám ten projekt) a možné poučenie sa do budúcna, aký je s tým problém?

6.12.2020 20:52:40

ROOM 17
raději se vyhni této společnosti...

Zde konkrétně zrušily 70% věcí, které slíbily v rámci SG, což omlouvají řadou výmluv o nekompatibilit s kartonem atd +- je to fuk. + požadují před rozesláním dalších cca 2-3 násobek ceny poštovného jako výkupné, jinak tě nic nepošlou.

Toto je kartonový modulární systém pro 3D dungeon RPG. Celkem velmi zajímavý koncept. Ale ve skutečnosti krabice 30x30x15cm kartonu.

Poštovné stálo 20-30$ a oni teď požadují doplatky dalších 30-50$ a tvrdí, že náklady na dopravu se zečtyřnásobily a že nám velkoryse část nákladu uhradí. Samozřejmě jsou to kecy, prostě je to jejich styl už 2.KS kampaň.

6.12.2020 21:05:32

Korenar
Promiň, neuvědomil jsem si, že situace s Miremarshem vznikla až po skončení této kampaně. Pak to je těžké, do té doby komunikovali docela rozumně. Jinak jejich vysvětlení neberu úplně jak keci, ukousli si příliš velké sousto(a Miresmarsh je zanechal ve špatné situaci) a jejich jediná šance, jak přežít, je udělat z toho retail produkt.

6.12.2020 23:44:33

2020
Aby toho nebylo málo, tak kontejnerová loď vezoucí TFD do USA ztroskotala.

https://container-news.com/one-apus-may-have-lost-a-quarter-of-its-cargo/

Takže USA podporovatelé, co zaplatili další výkupné za dopravu, budou čekat na své věci bůh ví jak dlouho...pokud bude kontejner s TFD zničený, bude se muset čekat na vyřízení pojistné události, poté čekat na další výrobní okno ve fabrice a celý proces výroby opakovat.

8.12.2020 12:49:18

Retail a Asmodee
Tak začínají se v retailech objevovat RETAIL verze v pre-orders. A dostali to do rukou velcí hráči.

https://www.waylandgames.co.uk/terrain-scenery/77017-the-castle-tenfold-dungeon?refSrc=77021&nosto=nosto-page-product1

Cena, no pěkná :D ale asi za to stojí

Dnes info, že jsou prý domluveni i s Asmodee

8.12.2020 13:00:45

Zahučel někdo taky do tohoto KS?

3.6.2021 17:10:11

Nemožné se stalo skutečností….po krachu výrobce a více než rok mlčení se stalo, že společnost BATTLEFRONT MINIATURES koupila celou firmu Room 17 a licenci na Tenfold Dungeon s tím, že tento systém chce využít pro své projekty.

No a světe div se…zřejmě i dostaneme své pledge zakoupené produkty, tedy ty, co se zhotovili v 1.vlně…takže bez exkluzivit a plastových komponent, co jsou mimo retail sety. Prý DHL express 28.2. takže no stress :-)

Osobně mě toto celé dost znechutilo…jenže jsem přešel na Warhammer a tyto 3D vícevrstvé terény budou ňaminkou pro tvorbu vlastních kampaní a battleplanů :)

23.2.2022 15:22:43

Vybíráme z Bazaru

Sid Meier's Civilization:The Boardgame 2002 ENG/CZ
Sid Meier's Civilization:The Boardgame 2002 ENG/CZ
Akt. cena: 1250 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas