Smartphone Inc.

Dnes od 19.00 začína kampaň na Smartphone Inc. - euro hra o spravovaní firmy s mobilnými telefónmi. Pôvodne vyrobili Cosmodrome games iba menší náklad hry, ktorý sa okamžite rozpredal a záujem o hru vysoko predčil očakávania. KS má obsahovať vylepšené komponenty a aj vylepšenú hrateľnosť.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry
25.7.2019 08:32:00

Zaujímavý počin
https://www.kickstarter.com/projects/1985527540/smartphone-inc/description

Krásne prevedenie, chytľavá téma. Pôsobí to ako svižná a moderná spoločenská hra, ktorá má čo ponúknuť.

Šiel by som do toho, ale záleží fakt na tom poštovnom, ktoré chce byť pre nás a naše okolie šialene vysoké. AJ keď chápem že krabica má vážiť 4 kilogramy.

Všetci máte ešte tri dni na to získať zľavu 5$, hra by vyšla na 60$ + (15$ - 30$) poštovné.

Zaujímavejší variant je 6- pack: kde je EB cena 315$/6 = 52,50$/kus a k tomu šialené poštovné okolo 200$, verím, že toto zatiaľ nemajú absolútne zmapované a tá cena by tým pádom mohla ísť výraznejšie dole.

Ako sa Vám to pozdáva?


26.7.2019 07:47:15

Poštovné
Poštovné je celkovo vysoké, už do US je to 15-20$, k nám 15-30, takže rozdiel veľký nie je. Holt, je to ťažká krabica.

Každopádne backnuté od prvej hodiny, na toto sa veľmi teším, a len silno ľutujem, že som to v Essene nevzal so sebou.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

26.7.2019 10:34:35

Pekne
Postovne v cene poloviny hry.
Myslim ze kdyz pockam na retail, tak neudelam chybu :)

26.7.2019 10:55:55

Retail
Myslím, že Retail to poštovné bude mať v cene. :)

Je to podobné ako s New Frontiers - ja som ho zohnal za cca 50 eur, ale poštovné bolo ďalších 20. Tu sa predáva v obchodoch za cca 70 eur, takže poštovné je holt v cene.

Je to vidieť aj na poštovnom pre Partners Pledge - za 6 hier v jednom balíku sa zaplatí poštovné takmer rovnaké ako za 6 samostatných jednotlivých hier. Tá hmotnosť robí svoje.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

26.7.2019 11:53:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Pandorum

Dneska jsem od tohoto vydavatele hrál pandorum, dost mě to zklamalo, herně ... Pořádně se podivejte na mechaniky, ať se vám to pak líbí :)

28.7.2019 15:12:20

pepim
Toto nie je kampaň "naslepo", v podstate je to akási Smartphone 2nd edition. Prvá edícia zmizla z trhu okamžite, taký záujem vyvolala. :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

28.7.2019 20:12:20

Úprava poštovného

Tak dnes sú to pre tento projekt samé dobré správy.

Konečne prišlo k upraveniu poštovného a je to presne úprava, akú som očakával.

cena poštovného za KS hru je okolo 20$, poteší aj keď to nieje málo, ale cena poštovného za 6 kópii je teraz len okolo 50$, čo sa zrazu brutálne oplatí.

Druhá pozitívna správa je, že ak máte EB, čo mám a verím, že nie som sám, tak v PM sa viete prepnúť v rámci EB ceny na partners group, čo znamená že máte 6 kópii hry za nižšiu cenu a za poštovné, na ktorom isto ušetríte.

Hľa posledný update:

https://www.kickstarter.com/projects/1985527540/smartphone-inc/posts/2579490

A nakoniec nás čaká ešte niekoľko pozitívnych prekvapení, na ktoré si ale počkáme.

Oceňujem túto snahu a verím, že stúpne aj záujem o hru.


30.7.2019 09:31:33

Cardinalle

Aha jasný moc jsem to nesledoval, spíš jsem myslel, že tu první kampaň zrušili... :)

31.7.2019 21:02:33

PM otvorený do 6.10.

poštovné do SK/CZ: 14/15 usd (25/30 pre 6x pledge)

Robí niekto hromadnú objednávku alebo každý sólo? Mám zatiaľ 1 usd, tak či sa pridám alebo si to zatiahnem trochu drahšie :)

group pledge vychádza na 61 usd na hlavu, pri EB asi ešte lepšie, neviem posúdiť.

24.9.2019 17:00:46

Group Pledge
No ak sa nájde 6 ľudí, čím skôr, môžem spraviť group pledge, mám aj EB.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

25.9.2019 15:41:44

Group pledge
Tak ak by sa to bralo, jednu kópiu si môžem zobrať aj ja.

čiže by sme boli hneď traja. či? neviem či cardinalle nechcel brať dokonca dve kópie.

Tak nie je to úplne beznádejne.

EB group pledge vychádzal na 315$/6 = 52,5$ + 4 až 5$ poštovné na jedného. To je veľmi solidná ponuka oproti bežnej cene KS 65$+15$ poštovné.




25.9.2019 19:28:27

group pledge
No ak by našiel ešte jeden, tak už by to bolo celkom reálne. :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

26.9.2019 07:35:00

6 group
Uz jsem psal Lonpvetovi sz ze do toho jdu s vama.
Pokud je teda mozne nejak rozumne v ramci cr poslat treba pres zasilkovnu.

Nebo se to bude posilat na slovensko?

Jinak to postovne neni spise 50/6 ?

26.9.2019 18:38:42

6 Group
Pozrel som ešte raz Backerkit, pre SK je delivery 25 usd, pre CZ je 30, takže pôjdeme na Slovensko. Ja nemám EB, takže musel by asi Cardinalle zobrať na seba.

Zatiaľ sme teda 4, ak Cardinalle berie 2ks, potom piati a potrebujeme ešte jedného.

Čo sa týka následnej redistribúcie medzi nami, navrhujem zasielkovňu rozpočítať medzi všetkých, stále budeme s cenou oveľa nižšie ako sólo nákupy.

Hm?

26.9.2019 21:20:00

Tak uvidíme / Prevzatie

ja si to viem prebrať osobne, resp. sa viem s Braňom zísť priamo v BA, stále by malo platiť že tam, tak raz za týždeň, dva, chodí a to platí aj pre teba Lonpvet - teda aspoň myslím, že si z BA (ala pledge Yedo).

Samozrejme do čiech sa to vyrieši zasielkovňou, bez najmenších problémov, aj keby som to mal ja odoslať a tiež je šanca, že to niekto, kto tam chodí na pravidelné akcie odovzdá.

Takže záverečné slovo má Braňo. :)



26.9.2019 22:06:48

Group Pledge
No dobre teda, môžeme ísť do toho! Aj keď ešte nie je plný počet, nevadí, nemám najmenšiu obavu o to, že by mi hry zostali doma. :)

Takže beriem group pledge, zatiaľ sú teda rezervované 4 kusy: Ja, idebear, Lonpvet, Beholder

Ak sa chce niekto pridať, dajte vedieť, 2 ks sú ešte k dispozícii. A zásielkovňa do ČR je otázkou 3-4 eur.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

26.9.2019 22:26:45

group pledge
Tak já bych se k vám také přidal.

26.9.2019 23:06:17

UmmA
Vyborne, tak uz sme 5. :)

Mimochodom, group pledge je hotovy.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

27.9.2019 11:28:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Cardinalle
Ahoj, mas tam jeste ten sesty kousek volny? Pokud ano, mel bych zajem :)

28.9.2019 07:02:58

Kadylek
Mám, takže group pledge uzatváram.
Ja, idebear, Lonpvet, Beholder, UmmA, Kadylek.

Ďalšie info pošlem do súkromnej správy.
Vďaka! :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

28.9.2019 07:59:53

Diky...
...za potvrzeni, skvela zprava! :) Procetl jsem si gameplay a je to fakt pecka. Na to, jak je to unikatni a “ekonomicky smysluplne”, bylo tech backeru docela malo. Ale mne to taky uniklo, tak nas bylo asi vic. Tesim se na dalsi zpravy, zdar!

28.9.2019 08:26:20

Vybíráme z Bazaru

Noc upírů
Noc upírů
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas