nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Smartphone Inc.

Dnes od 19.00 začína kampaň na Smartphone Inc. - euro hra o spravovaní firmy s mobilnými telefónmi. Pôvodne vyrobili Cosmodrome games iba menší náklad hry, ktorý sa okamžite rozpredal a záujem o hru vysoko predčil očakávania. KS má obsahovať vylepšené komponenty a aj vylepšenú hrateľnosť.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

25.7.2019 08:32:00

Cardinalle

Aha jasný moc jsem to nesledoval, spíš jsem myslel, že tu první kampaň zrušili... :)

31.7.2019 21:02:33

Úprava poštovného

Tak dnes sú to pre tento projekt samé dobré správy.

Konečne prišlo k upraveniu poštovného a je to presne úprava, akú som očakával.

cena poštovného za KS hru je okolo 20$, poteší aj keď to nieje málo, ale cena poštovného za 6 kópii je teraz len okolo 50$, čo sa zrazu brutálne oplatí.

Druhá pozitívna správa je, že ak máte EB, čo mám a verím, že nie som sám, tak v PM sa viete prepnúť v rámci EB ceny na partners group, čo znamená že máte 6 kópii hry za nižšiu cenu a za poštovné, na ktorom isto ušetríte.

Hľa posledný update:

https://www.kickstarter.com/projects/1985527540/smartphone-inc/posts/2579490

A nakoniec nás čaká ešte niekoľko pozitívnych prekvapení, na ktoré si ale počkáme.

Oceňujem túto snahu a verím, že stúpne aj záujem o hru.

30.7.2019 09:31:33

pepim

Toto nie je kampaň "naslepo", v podstate je to akási Smartphone 2nd edition. Prvá edícia zmizla z trhu okamžite, taký záujem vyvolala. :)

28.7.2019 20:12:20

Pandorum

Dneska jsem od tohoto vydavatele hrál pandorum, dost mě to zklamalo, herně ... Pořádně se podivejte na mechaniky, ať se vám to pak líbí :)

28.7.2019 15:12:20

Retail

Myslím, že Retail to poštovné bude mať v cene. :)

Je to podobné ako s New Frontiers - ja som ho zohnal za cca 50 eur, ale poštovné bolo ďalších 20. Tu sa predáva v obchodoch za cca 70 eur, takže poštovné je holt v cene.

Je to vidieť aj na poštovnom pre Partners Pledge - za 6 hier v jednom balíku sa zaplatí poštovné takmer rovnaké ako za 6 samostatných jednotlivých hier. Tá hmotnosť robí svoje.

Upraveno autorem (porovnej)

26.7.2019 11:53:44

Pekne

Postovne v cene poloviny hry.
Myslim ze kdyz pockam na retail, tak neudelam chybu :)

26.7.2019 10:55:55

Poštovné

Poštovné je celkovo vysoké, už do US je to 15-20$, k nám 15-30, takže rozdiel veľký nie je. Holt, je to ťažká krabica.

Každopádne backnuté od prvej hodiny, na toto sa veľmi teším, a len silno ľutujem, že som to v Essene nevzal so sebou.

26.7.2019 10:34:35

Zaujímavý počin

https://www.kickstarter.com/projects/1985527540/smartphone-inc/description

Krásne prevedenie, chytľavá téma. Pôsobí to ako svižná a moderná spoločenská hra, ktorá má čo ponúknuť.

Šiel by som do toho, ale záleží fakt na tom poštovnom, ktoré chce byť pre nás a naše okolie šialene vysoké. AJ keď chápem že krabica má vážiť 4 kilogramy.

Všetci máte ešte tri dni na to získať zľavu 5$, hra by vyšla na 60$ + (15$ - 30$) poštovné.

Zaujímavejší variant je 6- pack: kde je EB cena 315$/6 = 52,50$/kus a k tomu šialené poštovné okolo 200$, verím, že toto zatiaľ nemajú absolútne zmapované a tá cena by tým pádom mohla ísť výraznejšie dole.

Ako sa Vám to pozdáva?

26.7.2019 07:47:15