Skytear

Na první pohled zajímavá vizuelně povedení figurkovka. Více jsem neměl čas studovat, nicméně je zde EB price -6$ takže pokud Vás hra zaujme, raději backnout hned a rozhodnout se později :-)

odkaz na KS kampaň:
https://www.kickstarter.com/projects/pvpgeeks/skytear-0?ref=user_menu
22.5.2019 02:45:41

CZ

Pokud by byl odběr minimálně 150ks udělají CZ lokalizaci. Nechce se toho nějaký vydavatel chytit? :-)

22.5.2019 13:40:30

CZ
To mají někde napsané, nebo je to jen tvůj odhad na základě počtů pro lokalizaci do Němčiny, Španělštiny a Polštiny?

Já si myslím, že ten požadavekn an 150 backerů je jen taková hra na oko...ale reálně by 150 lidí nezaplatilo náklad na lokalizaci. Ty vybrané jazyky jsou zvoleny pro silné trhy s možnostím využití pro několik států.

CZ lokalizace je v podstatě jen pro ČR + SK, což je prostě málo :-/

22.5.2019 13:55:45

Korenar
Hello František!
The problem is that the factory requires us minimum quantity, so to unlock Czech as an additional language we would need 150 backers from Czech Republic.
Thanks for writing in!
Giacomo

P.S. Maybe if you know a Czech publisher, shop, or distributor, they could order 150 copies at once and we could unlock it right away. Feel free to put us in touch if that's the case!

Jestli to myslí opravdu vážně, ti Ti nepovím :-) ale vypadá to reliáble.


22.5.2019 14:38:15

?
Nechápu duplicitu tématu, které je jen o pár řádků níže. To už je fakt lenost. :D

22.5.2019 14:57:38

Havelock
Jednoduše....vůbec jsem si toho nevšiml a nevěděl jsem, že je to relaunch kampaně, takže mi nenapadlo dívat se na starší diskuze.

Omlouvám se za chybku

24.5.2019 12:13:18

Korenar
Vzdyt se nic nedeje. Prislo mi to usmevne, kdyz to bylo asi jen o dva radky niz :) Ted uz se to zprehazelo.

24.5.2019 13:49:10

KS
Studoval jste někdo pravidla...já na to vůbec teď nemám čas....je to jen posouvání figurek a hraní útočných karet, tedy vlastně duelová karetka s miniaturama, nebo je to něčím jiné?

Nemám zkušenosti s MOBA hrami.

2.6.2019 10:26:58

Vybíráme z Bazaru

Sequence
Sequence
Akt. cena: 125 Kč
Končí za: 4 hodiny

Offcanvas