Shadows of Brimstone Adventures

Tato hra mě zcela minula, ale co jsem pochopil, tak je to další pokračování této epické dungeor crowley hry ve fantasy světe.

V rámci kampaně lze získat komplet hru se všemi dobrotami za 275$ jako EB :-)

https://www.kickstarter.com/projects/1034852783/shadows-of-brimstone-adventures?ref=discovery_category_newest
24.2.2019 09:46:28

...
Díky za tip. Chvíli jsem se rozmýšlel, ale nelíbí se mi jejich obchodní model. Kdybych chtěl vzít např. pouze vikingy, tak nebudu mít některá SG typu warlord (která ale logicky patří k vikingům), warlord SG dávají až k té drahé All-in pledge. V základu mi zase přijde málo muziky. Taky si nejsem jistý, jestli tato hra brzy neomrzí. Myslím, že ji oželím a počkám si na březnový Folklore Affliction, který by měl být více příběhový a rozmanitější (P.S. teď jsem si všiml že Kubrt ve svém novém gameplay a recenzi Folklore uvádí, že jej Folklore bavil více než Brimstone, tak mu budu věřit a ušetřím peníze za další nezakoupenou hru na kickstarteru :-)

24.2.2019 15:02:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Mike
Díky za postřeh, vůbec jsem si nevšiml těch SG, že nejsou k té základní pledge. Taky jsem chtěl vzít vikingy, ale koukal jsem i po Dungeon Degenerates... Díky za tip na Folklore Affliction. Je to OT, ale v březnu to má být na KS jako nové vydání ?

24.2.2019 15:28:52

Gromthar
Ano, na konci března mají udělat 3. print spolu s vydáním nového rozšíření (a knihou příběhů) - zkus googlit "Folklore the Affliction: the Fall of the Dark Spire". Na tohle se těším opravdu hodně, stejně jako na Tainted Grail... Taky se omlouvám se za OT, když jsme v sekci Brimstone :-) Už jsem založil novou diskuzní sekci ke hře Folklore...

24.2.2019 15:36:52

Kickstarter

No zajímavě to vypadá, ale ta cena mě asi odradí, toho času ma hraní jemalo:/

24.2.2019 17:12:37

KS
Mě to zaujalo jen na chvilku...pak jsme koukl na nabídky pledge a na nabízený obsah. Přišlo mě, že na rok 2014 (kdy vyšla poprvé) to byla asi pecka, ale na dnešní poměry spíše standard, ale ta cena vysoká. Kampaň je dělaná opravdu jako lákadlo pro ALL-IN, což mě taky dost vadí.

Zkrátka usoudil jsem, že hra ničím nevyniká....takže taky říkám ne

24.2.2019 21:03:56

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Invader : Comic Book Extras Vol. 2
Zombicide Invader : Comic Book Extras Vol. 2
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas