Sansára

https://www.hithit.com/cs/project/5891/stolni-karetni-hra-sansara

Co nani říkáte? zaujala vás? Půjdete do ní?
_____________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM
27.4.2019 13:55:08

?
a ta kampan uz bezi, nebo to je nejake preview? vypada to spis na preview, ale tvari se to zive... Jsem zmaten. Jako video nalakalo, ale jinak tam o te hre prakticky nic neni.

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco of FFG, koupím si radši originál.

27.4.2019 14:25:13

?
Nechci se nikoho dotknout,ale nechápu tyto projekty.
Na žádném webu o deskových hrách,ani zmínka o nějaké kampani.
Tito autoři jako by žili v izolaci a nezajímá je okolní svět.
Jak chce tu hru prodat ,když není o ni nikde zmínka ?

27.4.2019 18:26:48 | Upraveno autorem (porovnej)

málo info
Dalsia vec, ze o tej hre tam nie je ani slovo, ako sa hra, postup kola, co je cielom, proste nic :)

27.4.2019 18:49:24

JAHMANsvk
Pravidla jsou úplně dole - Odkazy projektu.

Jinak mě tahle hra nezaujala tématem ani mechanicky. A navíc mi přijde na jednoduchou karetku dost drahá.

27.4.2019 19:25:09

INFO
např.: dnešní rozhovor s autorem zde na ZH

https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/rozhovor-s-antonem-markovem-o-hre-sansara-5865/
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

27.4.2019 21:01:31

rozhovor
ok, tak aspon neco, ale porad to nemeni nic na faktu, ze ta kampan je proste spatna. A to jako myslim hodne spatna. Taky ten pocet nadsenych backeru, ktery tam sviti, tomu odpovida. Myslim, ze tech par jednotlivcu, kteri to videli, chvili kroutili hlavou, chvili premysleli, jesti to neni vtip, a pak sli svoje prachy hodit nekomu na KS, kde uz tou dobou odemykaji patnacty stretch goal. Nerikam, ze jsou stretch goaly nutnost, ale spousta fotek/obrazku, par gifu a nejake to promo video (ted nemyslim ten zkoureny teaser, ale video navod nebo preview) tam proste byt musi, jinak to nepujde, imho. Ja bych se teda chytl za nos, stopnul to hned a "trosku" si s tim este pohral, nez s tim pujdu do sveta. Mozna by stalo za to poptat se nekoho, kdo s tim ma zkusenosti. I v nasich luzich a hajich to lidi umi, viz Boardcubator. Krome jinych treba Project L byl moc peknou ukazkou, jak se dela uspesna kampan.

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco of FFG, koupím si radši originál.

28.4.2019 22:04:51

Chvilku
No já o tom i chvíli přemýšlel, ale jen chvíli pak jsem koukl na stránku kampaně, zjistil jsem že by mě jeden balíček 120ti karet vyšel na 500,- tak jsem začal zkoumat víc a přečetl jsem si pravidla, a tím rozmýšlení skončilo. TOHLE NEPOTŘEBUJU ;-)
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

29.4.2019 07:30:13

Karmaka
Jak je hra rozdílná od Karmaky? https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/karmaka-5670/

29.4.2019 07:51:25

Karmaka
Podle popisu na BGG by clovek mohl rict, ze to je to same :) Nametem kazdopadne. Nicmene pri pohledu na obrazky je videt, ze Sansara nema na kartach text, coz mi prijde fajn, ze by se to treba dalo hrat s detma. Tak jsem se dival pro jaky vek ta Sansara je. A dozvedel jsem se... Nic. Neuvedeno. (facepalm)

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco of FFG, koupím si radši originál.

29.4.2019 20:27:27

Dojmy
Napsal jsem jim i osobní zprávu na FB, že je třeba hru testovat s lidmi, rozšířit povědomí a vyrobit prototypy k tvorbě recenze či dojmů a odpověď byla: Děkuji moc za Váš názor a podporu! Zatím máme reklamu na Facebooku, hrajeme.cz a rozhovor na Zatrolene-hry.cz. :-) Docela překvapení, ale třeba jim to dojde a vylepší to na příště :-)
___________________________
/-Autor hry Legendy země Euthie-\

1.5.2019 10:13:36

Také jsem jim psal
Něco jako proč to někdy nevzali na nějakou deskoherni akci, a místo placené reklamy to nenechali vyzkoušet nějaké recenzenty...

Odpověď:

"Dobry vecer. Dekuji za Vas nazor. Ano, je to prvni pokus. Pravdopodobne kampan skonci neuspesne. Pak budu hledat dalsi hrace na testovani."
_____________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

2.5.2019 00:08:29

Vydavatel
Mno, přijde mi nešťastné, že to někdo takhle zkusí, když je všude kolem spousta inspirace a ukázek, jak se to skutečně dělá. Ale zase to ukazuje, jak důležitý je vydavatel! A když už si ho dělám sám, napřed bych si měl zjistit, co to všechno obnáší...
A narovinu, komunita a podhoubí pro testování her je teď u nás super, imho. A škoda toho nevyužít! Pár testování jsem se účastnil a autora tam nikdy nikdo nodmítnul, naopak jsem hrál pár zajímavých kousků, a třaba i úspěšných, jako Project L. Ten jsem hrál, když Adam přemýšlel, jak by to mohl vydat a jestli vůbec. Našel vydavatele a šel do toho. A jak že to dopadlo na Kickstarteru? :)

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco od FFG, koupím si radši originál.

2.5.2019 15:24:17

Vybíráme z Bazaru

Prodám Zombicide
Prodám Zombicide
Akt. cena: 2499 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas