Reichbusters

https://kck.st/2DTkx5C

Kooperativní střílečka od Mythic games. Působí to vcelku originálně, hráči se alespoň zpočátku snaží udržet hluk na únosné míře - nepoužívají hlučné zbraně atd. Jinak se spustí alarm a herní plán se zaplní legiemi nepřátel. Akce jsou doplněny o speciální karty, kterých má každý charakter vlastní balík, což přidává na jedinečnosti a mírné asymetričnosti. Karty dodávají nejen akce navíc, ale také je lze používat na boostování hodů kostkama atd. Líbí se mi i systém zraňování a dělání hluku - hráč hodem kostek zjistí jakou hodnotu zranění vykryl, popřípadě kolik hluku provedl a táhne kartu, jejíž efekt se spustí pouze, pokud překročil určitou hodnotu. Beast of war má parádní lets play video.

Základ za 100 s tunou materiálu (odhadováno 9kg :D), popřípadě all in za 200 (uf). Mám backnutu.
___
redaktor Deskofobie
23.11.2018 18:46:20

...

Tohle jsem bez bázně a hany okamžitě backnul též. Stačilo mi shlédnout promo trailer a bylo vymalováno.

23.11.2018 18:54:16

...
Ten trailer byl úžasný a kombo Commandos + Wolfenstein se mi hrozně líbí, ale ještě se na to musím zblízka podívat, jestli je tam dost Commandos a není to jen Wolfenstein ve čtyřech. Her kde se jen chodí po mapě a bojuje házením kostek už mám doma dost...

23.11.2018 19:19:52

???
Třetí KS Mythic Games,ale nikdo ještě neviděl výsledek.Johanka aktuálně hlásí zpoždění.
Všude Nazi,Nazi,Nazi ,ale hákovému kříži se vyhli,vubec spojení fantasy a wwII se mi absolutně nelíbí.
Být to čistě téma wwII tak o tom silně uvažuji,takto pass.

23.11.2018 19:59:31

:)
Shlédl jsem gameplay a bez bázně a hany jsem se tomu okamžitě vyhnul. Ta hra je neuvěřitelně tuctová. Jediné co ji odlišuje ten hluk, ze začátku jdete tichými zbraněmi a pálíte skily a karty a až vám nepadnou kostky budete mít poplach...

23.11.2018 20:59:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Backnuto
Já to backnul včera. Téma se mě moc líbí. I herně to není špatné. Odrazovalo mě hodně poštovné. Každopádně beru základ a dveře. Rozšíření z jiného světa už mě k tomu moc nejde.

Budu se těšit na Yedleho Lets play.

23.11.2018 22:27:18

Rozhodování
Pořád se nedokážu rozhoudnout, zda za to hra bude stát a mám ji backnout nebo to bude další variace Zombicide mechanik a mám raději koupit za ušetřené peníze rozšíření k Arkhamu...

27.11.2018 08:46:56

Jasno
Taky jsem to zvažoval a nakonec backnul all-in. Ten systém s alarmem mi přijde zajimavej. A s náckama zatím nic nemám.

27.11.2018 16:46:14

All In
Hmm, tak jsem to taky nevydržel a jsem All In - už bych měl přestat hrát ten kickstarter

28.11.2018 12:02:29

All In
Wolfenstein - nešlo to jinak :)

29.11.2018 10:35:16

Vybíráme z Bazaru

Anachrony CZ + Infinity Box ENG
Anachrony CZ + Infinity Box ENG
Akt. cena: 5500 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas