REDWOOD Deluxe

Kampaň zejména na deluxe edici této hry. Hra je unikátní, těžko popsat, princip je mít hlavně dobrý prostorový odhad. Deluxe edice vypadá opravdu krásně.

https://www.kickstarter.com/projects/sit-down/redwood

6.10.2022 12:12:17

Vypadá to opravdu zajímavě. Nebyl tam žádný EB bonus, takže času dost se rozmyslet. Kdyby nebylo ohlášeno HoMM III, tak Redwood podpořím.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

6.10.2022 12:25:10

@speett S tím Homam bych byl opatrný, prý za ním stojí polské studio s velmi špatnou pověstí, jde spíš o vytřískání peněz z lidí než o dobré hry a když jsem koukal na info o hře, tak jsem osobně brzy ztratil zájem, ale samo nikomu to neberu, jen opatrně..

6.10.2022 14:54:03

@Serenitka já vím “Petr povídal v ranní kávě” :-). Archon studio opravdu nemělo úplně nejlepší pověst. Postupně se ale zlepšují a třeba Wolfenstein: TBG nebyl podle hodnocení nejhorší (kvalita v pohodě, jen slabší herní mechaniky).

Bartyx by měl mít k dispozici prototyp HoMM III, tak uvidíme ;-)

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

6.10.2022 15:45:28

Vypadá to moc dobře, vizuálně i mechanikami.

6.10.2022 18:41:42

Ježiš to vypadá krásně. A je to tak moc bez textu. A tak moc drahé… Já to asi chci. Vyšla už nějaká ne deluxe edice? Hádám, že si ne, že? Máte někdo zkušenosti s těmito vydavateli a dodáním? 

6.10.2022 19:54:12

Dival jsem se na to studio a zadnou top hru zatim nevytvorili

6.10.2022 22:05:09

@chubbop Měli zatím jen 1 KS na deluxe verzi, ten se zdá v pohodě, zpoždění cca 2 měsíce. Jinak je to klasické retail vydavatelství. Jejich hry jsou neobvyklé, je dobré se dobře podívat, jak Redwood funguje, jestli tě to bude bavit, složité to není. Já mám zkušenost jen s Hrdinami bez záruky - mně to přijde skvělá hra, ale mám vyzkoušeno, že řada lidí tu hru nechápe a nebaví je.

7.10.2022 01:09:24

@UmmA No pročetl jsem pravidla, zkouknul nějaké video, ale za cenu kolem 3000 Kč do toho asi nakonec nejdu. Vypadá to docela přímočaře. Nejsem si jistý hloubkou té hry a taky tam nevidím víc cest k vítězství. Možná se pletu, ale za ty peníze…

7.10.2022 01:26:04

Vybíráme z Bazaru

Munchkin Zombies EN + 2 expansions
Munchkin Zombies EN + 2 expansions
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas