Mythic Battles: Ragnarök

Zacina 23.3., tak aby se nezapomnelo :)
5.3.2021 16:42:49

...

Posunuté na 5.4

23.3.2021 23:38:41

Předprodukční vzorek
Koho by zajímal unboxing předprodukčního vzorku:
https://www.youtube.com/watch?v=yd0t7la-998

Jinak pokud můžu vyjádřit své dojmy: Vypadá to hezky, ale téma mě už netáhne tolik jako MB Pantheon. Nevím kolik tady bude krabic (avizovali že toho bude o něco míň jak v Pantheonu), ale už Pantheon All-in který mám doma mi dává tolik možných kombinací a taktických možností, že se mi jen tak neohraje. Kdybych měl mít k němu ještě Ragnarok, tak budu vlastně tříštit síly, každé hře se věnovat jen z půlky a nebudu moct podle mě využít celý potenciál (je potřeba hrát a hrát, aby se člověku vštípily všechny ty různé vlastnosti různých jednotek, aby je pak byl schopen efektivně kombinovat a využít...)

28.3.2021 15:29:13

PM

Předprodukční vzorek
MikeDundee - úplně s tebou souhlasím. Figurky vypadají dobře, mají hezké detaily, grafika map taky, ty modré kostky od nich už mám z předchozí kampaně, kde byla jedna figurka z Ragnaroku a k tomu severu se vážně hodí, ten led z nich úplně čiší. Ale osobně mi severská mytologie nic neříká a navíc si z toho náhledu myslím že tam není žádný rozdíl v pravidlech a hratelnosti oproti Panthenu, zkrátka že je to defacto stejná hra, jen v jiném prostředí. A tak mi nějak nedává smysl mít obě hry.

28.3.2021 16:16:17

:)
Ono je to spíš o tom co z toho už máš a kolik do toho chceš investovat. On jak MBP tak MBR bude v základním pledgi overkill, na rozdíl od jiných her jsou tady ta kvanta figurek herně znát. Pokud má někdo all-in řecka tak to neohraje za život. Pokud to někdo nemá tak bych se přemohl a vzal ten sever, který bude narvaný SG. Základní rozdíl může být v tom, že na MBP dělali x let aby prorazili, teď už už holt dělají víc na kšeft, čímž nechci říci, že to bude horší hra, jen že pokud vyloženě nechcete figurky, tak než ohrajete základní pledge tak bude další díl...

28.3.2021 18:46:22 | Upraveno autorem (porovnej)


a jedeme: https://www.kickstarter.com/projects/806316071/mythic-battles-ragnarok

5.4.2021 21:08:20

Ja jsem docela zklamany z designu figurek....prijdou mi okoukane, opakovane, strnule postoje....to jedno monstrum vypada jak vyvrtka :-\

No kazdopadne uvidime a u kampane 1.5 se uvidi :-)

6.4.2021 07:28:52

czechImenhotep: Zatím to moc narvané SG není.. 780k a 8 odemklých SG.. to nevím kolik čekají, že vyberou.. aby se jim to nevymstilo..
Jinak design figurek se mi taky nelíbí.

6.4.2021 07:48:55

PM


czechImenhotep: příští týden přidají do té kampaně i celý reprint Pantheonu 1.5, takže je ještě jedna možnost a to zkrátka si jenom doplnit to co někomu do Pantheonu chybí :). A pak už se člověk jenom musí rozhodnout která mytologie je mu bližší, protože přesně jak píšeš, těch figurek je tam už v Pantheonu tolik že si nedovedu představit jak bych ty z Ragnaroku někdy dostal na stůl kdybych měl obojí.

6.4.2021 11:21:49

Ja mam zaklad Recka, nez do nej dokupovat dalsi veci, radsi to ozivim zakladem Ragnaroku, ty core pledge maji stejne zdaleka nejlepsi pomer cena/vykon.

6.4.2021 11:58:32

Cenu základu oproti Pantheonu navýšili o 20$. Takisto aj poštovné. Pantheon "odomkol" 56 SG, uvidíme, čo sa podarí tu. Ragnarök sa bez Asgardu ani neoplatí brať. Aj keď mám severskú mytológiu radšej, v tomto prípade zrejme odolám.
?Pošta za Pledge: War of the Gods výjde Nemca alebo Rakušáka na 39$, ale Čech/Slovák zaplatí za to isté 70$ - WTF?

6.4.2021 14:43:47

Ragnarok, vzhľadom na to, že mám najradšej mytológiu grécku, nebudem osobne podporovať. Avšak figúrky sú nádherné a na FB skupine painterov MBP boli priebežne uverejňované, podľa mňa nádhera. Prednedávnom som dokončil maľovanie MBP a na stole to vyzerá skutočne luxusne.

Takže ponúkam nasledujúce: ak by niekto chcel mať MB: Ragnarok s originálne namaľovanými figúrkami, som ochotný to urobiť za jednu kópiu hry. Čiže ak niekto zdoubluje svoj pledge, pošle mi dve kópie, tak jednu sadu mu vyfarbím a odošlem. Samozrejme, ponuka platí iba pre jediného záujemcu :-)

Moju prácu na MBP je možné pozrieť si tu: https://drive.google.com/drive/folders/1rIUebPM8gQpE33YCIyCYRwHK4qr7OGyR?usp=sharing

Ospravedlňujem sa za tento off-topic, ale inak ako takto tento konkrétny projekt nemám šancu podporiť.

6.4.2021 14:55:35

Toto je jednoznačne najlukratívnejší KS projekt posledných dní. Začínam ľutovať svoj záväzok prvému záujemcovi vymaľovať celý jeden pledge. Severská mytológia je "ničím" v porovnaní s hĺbkou tej gréckej, svoj záväzok však myslím vážne, kto sa mi ozve prvý, má garantovaný luxusný prvok vymaľovaných figúrok. Trúfam si poslať vymaľovanú verziu do 6 mesiacov od dodania, a kto pozná súvislosti, vie, že je to férová ponuka. Vďaka, Peco

10.4.2021 23:29:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Aby som bol presný, ak mi niekto ponúkne projekt na vymaľovanie full pledge Ragnarok (300 Usd), tak ho uprednostním pred človekom, čo by chcel iba základ Ragnarok (119 Eur). Ak sa taký odvážlivec nenájde, tak kľudne aj základ (119 Eur), som si istý, že by to bola v každom prípade obojstranne výhodná ponuka. Dajte mi vedieť čo najskôr cez SZ, prosím, aby som vedel odmietať ten nával ponúk :-) Dohodneme sa...

10.4.2021 23:41:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Zvažoval jsem, jestli ten Ragnarök chci a výsledek je, že pilně fotím Pantheon, abych doplnil díry v galerii obrázků a jak to bude hotové, celý Pantheon prodávám. (A Ragnarök nekoupím :)

11.4.2021 21:39:48

@Špatňák A jaký máš důvod prodeje toho Pantheonu?

11.4.2021 22:40:40

Nedivil bych se, kdyby na to nemel cas, ono to neni uplne hra, co jednou za rok vytahnes a v klidu zahrajes. Je tam hodne schopnosti a variability a pro nejlepsi zazitek to chce mit docela nahrane.

12.4.2021 09:39:04

Není to špatná hra, nicméně all-in neohraji, co budu živ a hlavně jsem se opět utvrdil v tom, že nejsem kamarád s hrami, co hrají mě, místo abych hrál já je. :)

13.4.2021 01:22:33


Jak jsi myslel tento bonmot?

13.4.2021 08:11:03

Nejsem příznivcem hry, kde nemám úplnou svobodu. Pantheon je podle mě povedený a je to moc hezká hra, nicméně to, že mohu aktivovat jednotku podle toho, jakou mám kartu na ruce, mi úplně nesedí. V podstatě proto jsem prodal i Nemesis.
Tím ale nechci říct, že by to byly špatné hry. Jen mě to prostě nesedí. Hráč s jiným vkusem to může ba naopak ocenit.

17.4.2021 17:51:15

Ještě doplním, že to vedlo i k rozhodnutí celou hru prodat. Mě leží ve skříni, někomu jinému udělá radost a třeba i potěší, že nemusí čekat na KS. Naházel jsem to po jednotlivých krabicích a od koruny, takže nového majitele najde. :)

17.4.2021 17:52:27

Pantheon je peckovej, o tom zadna, ale...


O M G ! !
Prave pridali do Ragnaroku Allin pledge Panetheonu (vcetne Ketose a Paolo Parentes!) za 569$ a dokonce All in MBR+MBP za 799$. Clovek by rek, ze to porad jeste muze passnout, ale oni jeste ke kazdymu pledge(!!) daji zadaco jako stretchgoal Deluxe Storage Box.

Tomu rikam solidni kampan.

17.4.2021 22:00:53

Mě už to teda přijde docela absurdní, 800 za jednu hru (a ze krabice zadarmo, lol)? Ok, je to tuna materíálu, ale pořád je to jen *jedna* a ta samá hra.
To už normálně snese srování s armádou do Warhammeru :-)

19.4.2021 14:15:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahojte, beru krabici v Praze, pokud by se někdo chtěl přidat pro levnější poštovné, dejte vědět přes zprávy, nějak se třeba dohodneme. Bohužel to budu schopen rozvést jenom po Praze.

19.4.2021 21:34:47

Zatim jsem backnul MBP a chci se zeptat na kolik jsou esencialni rozsireni v Typhon pledge? Vim, ze pomer cena/vykon je v neprospech Typhonu, nicmene mam tu vlastnost, ze mam rad hry komplet.
Predem diky za nazory.

25.4.2021 15:48:24

Pieman

Ak si kompletista, nemáš čo riešiť. Ak nie, tak potom základ a stretch goals (Pandora Box) Ti udrží znovuhrateľnosť na veľmi dlhý čas. Polož si však otázku, či riskneš nedozvedieť sa, ako si poradí matička Gaia proti svojmu svojráznemu synátorovi Kronovi... :-)

26.4.2021 12:18:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Prodám Vzhůru do podzemí, Vzhůru zpátky do podzemí
Prodám Vzhůru do podzemí, Vzhůru zpátky do podzemí
Akt. cena: 320 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas