Marvel Zombicide

Upraveno 10.1.2022

50. KS kampaň CMON bude Marvel Zombies - Zombicide hra. 

Trailer: https://youtu.be/inzQGz8-xxQ 

Kickstarter začne 18.1. 

Nabídne jak hru za zombie, tak za hrdiny. Ke hře za hrdiny je potřeba mít X-Men krabici, ale jinak je všechno kombinovatelné.

Já osobně jsem velmi zvědavý. Žádný Zombicide nemám a tohle by mě mohlo přesvědčit, ale ten VAT bude dobrá bomba.

19.11.2021 17:21:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Oficiální název je Marvel Zombies. KS začne začátkem příštího roku. Ve hře budeme hrát za zombifikované hrdiny a požírat živé.

22.11.2021 19:03:22

Kickstarter začne 18. 1. Oznámili i mód hraní za hrdiny a krabici s X-Meny.

8.1.2022 10:09:16

Jako, konecne nejaky pokus o inovaci Zombicide. Hra jak za zombiky, tak za hrace naznacuje nejaky vsmodkdy jedni budou hrat za ty a druzi za ty. Navic silna licence. CMoN si zas namasti kapsy, a ja jim asi rad pelrispeju…a doufam, ze to nebude USA exkluziv! 

8.1.2022 13:26:16

2 mody

Tak ako som pozeral v základe bude hra Marvel zombici proti normálnym postavám. A rozšírenie, kde možete hrať za super hrdinov proti Marvel zombikom.

BF už avízoval že by išli do prekladu, ale predpokladám, že len do základnej krabice ako obvykle. Kedže sa im rozšírenia nepredavajú :)

A bojím sa ich “kvalitného” prekladu. I keď v Zombicide až tak zložité texty nie sú >.<

 

12.1.2022 20:08:41

K těm módům bych ještě doplnil, že se prakticky jedná o 2 core boxy. Každý z nich obsahuje jak normální figurky hridnů, tak zombie hrdiny.

Díky Core Boxu Avengers můžete hrát za ty Zmutované a dost pravděpodobně bude obsahovat i karty pro použití hrdinů z Coreboxu X-man. Mapa představuje New-York.

Core Box X-men umožňuje hrát za hrdiny proti zombiím. Ze streamu je zřejmé, že bude obsahovat karty pro nezmutované hrdiny z Core Boxu Avengers.

Jinými slovy…nemá asi moc cenu brát jen 1 z core boxů :(

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

12.1.2022 21:20:18

Tak KS už začal.

https://www.kickstarter.com/projects/cmon/marvel-zombies-zombicide

Kdo do toho jde a jaký pledge? :) 

18.1.2022 21:13:00

No chtěl bych all-in, ale když vidím ten základ chce se mi brečet.

18.1.2022 21:18:45

@chubbop  proč brečet? :)

18.1.2022 21:22:00

A CMON klasicky čeká se stretch goalama, až kolik se vybere v prvním návalu, hajzlíci.. ;) Mě osobně nepotěšili, že X-Meni se nedají vzít samostatně.. ;(

18.1.2022 21:52:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Uz to tam sypou. Daily sg jsou rozhodne lepsi varianta nez sg ciste jako odmena za dosazeni nejake castky. Takhle se stopro odemknou dve veci denne. A samozrejme nejake sg za castky taky budou… nakoukl uz nekdo do pravidel? Je tam nejaky naznak zombies vs heroes modu? 

18.1.2022 22:05:58 | Upraveno autorem (porovnej)

@JimboSlinger  Protože už základ je pálka. Nechci ani pomýšlet na kolik to vyjde i se všemi rozšířeními (a že jich bude).

@Pepsson nedíval jsem se, ale versus mód bych čekal od nějakého rozšíření podobně jako u MU X-Menů.

18.1.2022 22:35:03

No tyjo, to je macek, jako samotný základ je nic moc, je fakt zapotřebí té druhé expanze, ale dát za to pětku mi přijde opravdu dost, možná spíš popřemýšlím o klasickém pocestenem zombicide… 

19.1.2022 00:37:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Zatím mám nahozeno za $240, ale s DPH a poštovným to bude cca 7200 Kč (srovnatelné s gameplay All-in u Witcher: Old World), což je hodně (pro mě dosti limitní) a záleží jak to bude s přidaným obsahem, který se nedostane do retail verze, jenž se nejspíše objeví časem v češtině.

Představa, že bych přidával ještě nějaký add-on je v tuto chvíli nemyslitelná.

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

19.1.2022 07:01:58

Každopádně kdyby se někdo chtěl přidat, tak budu rád.

Jsem ze Zlína.

19.1.2022 07:04:12

@speett Je to pálka jako prase, ale když si člověk uvědomí, že jsou to 2 core boxy a v retailu bude každý s cenovkou tak 3000,- tak se zas tolik nepřeplatí. Ale samozřejmě záleží na odměnách. Rozšíření s tím ještě zacloumají, veřím, že se dostaneme na 10k.
 Docela mě baví, jak lidi peskujou v komentářích, že CMON dává SG po půl mega. Přitom se stejně odemče vše, co mají připravené a je jedno, kolik se vybere.

______________
aka WantonDuke

19.1.2022 09:05:50

Jsem fanda Zombicide i Avengers, hrajeme Černý mor a teď čekám na Dead or Alive, které jsme bral hlavně kvůli western figurkám a tématu. Ale tohle nebude nic pro mne, Galactus mini 62 x 45 cm a přitom taková zbytečnost. Plastu mám doma už dost a nevypadá to nějak zvlášť inovativně. 

19.1.2022 12:51:28

Brát to nebudu. V prvním coreboxu to vypadá, že musíte civilisty požírat,ve druhém zachraňovat. Ty boxy mi připadají, že se jedná o prakticky totožnou hru s reskinem a jinak nazvanými totožnými mechanikami. Naopak si dovedu představit s ohledem na očekávané množství plastu ve sg, že se lze bez toho druhého boxu úplně vklidu obejít, stejně to ani nezahrajete.

19.1.2022 13:54:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Mohl bych sw k nekomu přidat? At pulime To nehorázné vat a postivny 

Jeff

20.1.2022 13:48:46

@Jeff? Jak chces pulit vat? A v poslednich projektech postovne zas tak vyhodneji nevychazelo… ale aspon to ted nealakujou na ruzovo a rovnou pisou, ze to bude drahy

20.1.2022 18:27:28 | Upraveno autorem (porovnej)

@Pepsson tak pokud koupi dva lidi jakoby za jednoho předpokládám ze Vat bude porad jedno ikdyz větší, a jsk se to rozpocuta snad to vyjde lépe 

Jeff

20.1.2022 19:24:29

@Jeff - VAT je DPH, tj. počítá se jako procenta z celkové částky. Když je částka dvojnásobná, je VAT taky dvojnásobný. Jediné, na čem tak ušetříš, je doprava (a v některých případech jsem viděl to, že se VAT počítal i z dopravy)

20.1.2022 19:31:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Pravda. Uznávám chybu, je to nesmysl. Byl jsem nějak mimo. 

Jeff

21.1.2022 13:20:43

Oznámeno rozšíření Fantastic 4. Mimo jiné přidává do hry patra.

22.1.2022 09:40:11

Další add-on - sada kostek navíc, tak jako u ostatních Zombicide KS. Moje otázka na ty co mají nějaký Zombicide. 

Hodí se nebo je to jenom obžerství? Díky :-).

23.1.2022 18:11:32

ahoj. Kocky navyše sa hodia ak hráte viacerí. Nemusíte si ich podávať. Ale pokiaľ používajú tradicné kocky ako v iných Zombicide hrách tak ti stačia akékoľvek šesťstranné kocky

23.1.2022 18:39:25

Vybíráme z Bazaru

The Dwarves EN
The Dwarves EN
Akt. cena: 398 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas