Marvel United: Multiverse

Třetí kampaň pro tuto úspěšnou a velice přístupnou hru startuje 18 ledna. Chystá se i Galactus, tak snad se nerozhodnou pro další půl metrovou sochu :-D. Každopádně už začínám šetřit. V diskuzi u hry MU se navíc zmiňuji o novém core boxu, který půjde pouze do retailu.

11.1.2023 17:12:29

Do retailu sice pujde, ale vsadim boty, jestli nepujde prikoupit uz v kampani

12.1.2023 08:34:56

@Pepsson Píšou tam, že to v kampani nepůjde, ale půjdou k tomu přikoupit vychytávky (plastové žetony atd.?). Taky u té krabice zmiňují, že tato kampaň bude mít jen jednu vlnu. Místo té první půjde právě ta core pavoučí krabice. Celá chystaná kampaň tak přijde až za rok.

Otázka je jestli se dostane do “retailu” k nám nebo je třeba ji objednávat. Máte někdo zkušenosti třeba s těmi speciálními sety, které teď CMON často prodává?

12.1.2023 10:43:49

Kampaň včera začala. Hlavní novinka by měl být nový solomód a karty vybavení pro hrdiny.

65$ základ 

100$ i s 25 cm vysokým Galactusem 

Uvidíme kam se tentokrát vyškrábou. Já do toho jdu určitě, takže kdyby se chtěl někdo přidat s čímkoli, tak klidně přiberu.

19.1.2023 09:14:09

Oznámeno první rozšíření s Inhumans za 35€.

20.1.2023 19:46:11

Od posledního příspěvku oznámili několik rozšíření.

Věk Apokalypse - má neuvěřitelně pěkné figurky. Například jedna postava má poloprůhlednou helmu.

Nová playmat - místo předchozích 90 cm má 70, protože ořízli místo na karty. To už mě osobně láká.

Tématické balíčky - ty je možné hrát jen s konkrétními hrdiny. Přináší novou mechaniku, kdy hráč může vzít kartu z nabídky místo že svého balíčku. 

A když jsme u těch mechanik, je super, že i po tolika postavách a záporácích se stále zdá každý trochu jiný. Následující SG například místo balíčku pro záporáka využívá balíček hrdiny.

24.1.2023 20:19:18

Bylo představeno rozšíření Občanská válka.

Tohle je rozšíření na které hodně lidí čekalo. Nabízí dva PvP režimy. V jednom týmy jedou na body a v druhém se mohou “vyhazovat” do vězení. 

Uvidíme co mají ještě nachystáno. Osobně by se mi skoro líbilo, kdyby z toho udělali “deckbuilding” variantu.

28.1.2023 15:17:13

Od posledně přidali add-ony jako plastové žetony nebo kampaňové balíčky, které hráče provedou sérií navazujících her (například Age of Ultron nebo Avengers vs X-Men).

Také nabízí starší promo boxy, rozšíření s Fantastic Four nebo teď starší Sinister Six.

Dnes oznámené rozšíření mi přijde jedno ze zajímavějších, co posunuje hratelnost. Oznámili novou Sinister Six, ale hlavně je k tomu balíček všech Spider-Man záporáků díky kterému si můžete formou “puzzle” vytvořit vlastní Sinister Six.

3.2.2023 20:18:39

@chubbop Přemýšlím, že bych se možná přidal. Tematicky mě nová kampaň moc neoslovuje (komiksy tolik neznám, spíše jenom filmy), ale jelikož jsem minul dvě předchozí kampaně a mám momentálně jenom první core set + Spiderverse, rád bych rozšířil hratelnost. Nejvíce mě láká právě Sinister Six (nové i staré), velká diverzita záporáků mi přijde jako největší přidaná hodnota.

4.2.2023 12:08:24

Poslední rozšíření je World War Hulk. To přináší na první pohled spíše postavy než zajímavou novou mechaniku.

Mnohem zajímavější mi přijde rozšíření se zvířecími společníky. Jedná se o 6 zvířat různých postav, kteří se budou pohybovat a dělat akce. Přidáním do hry si hráči zamíchají jejich karty si svých balíčků.

All-in je za 360$ a jako bonus nabízí obřího draka se zajímavou herní mechanikou.

Obecně mi přijde, že je v této sezóně ve SG více antihrdinů a záporáků, což docela zvyšuje variabilitu.

7.2.2023 06:09:07

Byl spuštěn Pledge Manager s (alespoň pro mě) příjemnou cenou za poštovné. S all-in mě vychází na cca 44$ což je po Marvel Zombies velmi příjemná částka. 

Kdybyste někdo chtěli něco přihodit a přidat se, napište a zkusíme to propočítat.

8.3.2023 06:51:19

A nevím jestli tam mají chybu, ale když přidám jednu položku cena za poštovné se nehne. To zní velmi nadějně.

8.3.2023 06:54:04

Spider-geddon míří do českých obchodů. Já bych jej rád sehnal v angličtině. Chtěl by se někdo přidat? Nebo víte o nějakém obchodě, který by jej u nás prodával?

17.1.2024 07:33:00

chubbop: Ptal jsem se na Tlama games a řekli mi, že zatím byl k objednání pouze v češtině a až bude v angličtině, tak určitě objednají..

17.1.2024 07:59:53

Vybíráme z Bazaru

Through the Ages: A New Story of Civilization (EN)
Through the Ages: A New Story of Civilization (EN)
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas