Lorenzo Il Magnifico Digital + exclusive KS rozšírenie

Na KS práve beží kampaň na digitálnu edíciu Lorenza (Steam). Základný pledge je za 9€ a obsahuje čisto iba digitálnu verziu hry. Na vyšších úrovniach je k nemu pridané nové rozšírenie fyzickej hry, s názvom The Pazzi Conspiracy, ktoré sa nebude dať zohnať cez retail. Obsahuje 24 kariet, ďalších 24 sa bude dať odomknúť cez stretch goaly. Poštovné je iba 3€.

https://www.kickstarter.com/projects/craniocreations/lorenzo-il-magnifico-digital-edition
26.3.2019 00:31:19

Nove karty
Na nove karticky v retaili sa tesim, aspon nejake ozivenie uz x-krat hranej hry.

26.3.2019 12:48:03

Pozor!
Nové rozšírenie sa do retailu nedostane.

,,At the end of the campaign this expansion will not be available in stores, but only for promotional purposes and without the Kickstarter exclusive cards.''

26.3.2019 12:56:09

joxo
pardon zle som cital :), teda ak by sa dalo, k niekomu by som sa pridal, mam zaujem len o karty

26.3.2019 13:12:34 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Je tam pledge aj pre obchody v ktorom majú balíček aj s KS kartami za 10€, takže za krásnych 20€ to niekde určite kúpiš :-)
Inak, dobrý nápad táto kampaň. Tých balíčkov môžu vydať tisíce (bez veľkých nákladov ako krabica, ďalšie komponenty atď...) a pekne si zarobia. Prajem im to :-)

26.3.2019 13:28:56

aha
aha tak super, len ktore obchody a ake postovne tomu bachnu, bolo by to super spestrenie uz stale omielanych tych istych kariet, lorenza hrame casto a tieto karty su viac interaktivne a da sa pekne robit zle superom co je uplne super :)

26.3.2019 13:52:52

;-)
Išiel som robiť poriadok s letákmi ktorých mám vždy plnú poštovú schránku a tu mi vypadla malá obálka. Takže mne to už prišlo a ani neviem kedy, šťastie, že som to nehodil do zberu papiera :D

15.7.2019 22:12:58

Vybíráme z Bazaru

Nevinné hrátky Deluxe
Nevinné hrátky Deluxe
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas