Lobotomy 2: Manhunt

Tak už to začalo.

https://gamefound.com/projects/titan-forge/lobotomy-2-manhunt

23.2.2022 19:18:26

Jaký pledge berete? 

Za těch 200$ mi to přijde moc, ale třeba mě to nalomí????

 

23.2.2022 19:27:03

No ono to je 200 eur, nie bubakov. Mám doma prvú edíciu, ktorú som ani poriadne nehral, tak neviem, či má zmysel do tohoto ísť. Žiadny EB, exkluziv, ale je tam VAT. Možno v budúcnosti kúpim retail.

23.2.2022 19:36:25

@dajo26 
Myslíš že bude retail? mám právě strach, že už to pak nebude dostupné v retailu. :D

23.2.2022 20:05:45

Na tuto kampaň jsem se těšil..:-) Jdu All-in, ale ta částka za 3D miniatury z první edice trochu zabolí, protože když k tomu přičtu DPH a dopravu, vyšplhá se to někam k 700 €..:-/

Ale co jsem hrál základ první edice, tak se z toho stala moje srdcovka, přestože měla své mouchy.

No což, pořád levnější než All-in Marvel Zombies, který jsem s klidnou duší vypustil..:-D

24.2.2022 00:59:18

Core box je u mě jistý. Když se k tomu odemkne nějaké kvantum SG, tak to bude bohatě stačit.

24.2.2022 14:27:13

@vulcano Tak co, plánuješ udělat překlad v grafice i pro druhou edici?..;)

Čeština první edice vypadala super!

24.2.2022 14:34:41

Já váhám. První edice se mi dost líbila. Ani bych neřekl, že hlavní problém byly pravidla jako taková, ale spíše neotestovanost a nedotaženost jednotlivých scénářů. Asi bych ocenil i nějaký příběh.

Z Gamefundové stránky se nedozvíte téměř nic o tom, co je ve hře vlastně jinak, tedy krom grafiky. Pouze ve 3. updatu slibují nějaká videa na pravidla.

Zatím si spíš říkám, že počkám na retail.

24.2.2022 15:43:52

Vypadá to teda parádně. Kdybych měl čas to hrát, s kým hrát, a taky kam odkládat, šel bych do toho :)

@CzechWin 

Za ty poslední 2 covidové roky jsem byl rád, pokud jsem si vůbec zahrál jakoukoliv herní partii a to ani neříkám, že v první Lobotomii jsme doposud neodehráli snad ani polovinu scénářů. Takže to, že bych se vrhl na překládání dvojky nevidím bohužel moc reálně. Spíš teď mám v plánech do budoucna odehrát co nejvíce z her které teď mám (ve své už docela velké herní sbírce) a ještě jsem je třeba vůbec nehrál. Neříkám, že překládání úplně odkládám, ale když tak budu dělat jen nějaké menší věci, nebo překlady k tomu co mám ve sbírce a není lokalizováno, než nějaké nové velké projekty… 

Díky za pochvalu ;)

* * * * *
Board games klub, Trenčín

25.2.2022 08:41:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Já jdu do core boxu. All in se mi jeví být až moc. Nějak nevím, co by to rozšíření mělo přinést navíc. Jedničku jsem nehral, ale zda se mi to právě “jednodušší” hra/vyvrazdovacka na způsob zombicide, takže na to “rychlé” hraní si myslím stačí core + SG. Je ale škoda, že kampaň nemá nějaké překvapení, co by člověka přimělo si koupit nějaký “must have” add on nebo vyšší pledge. 

Jenda

27.2.2022 19:38:05

Tak nakonec do toho jdu taky. Zatím corebox, ale skoro určitě si pak přidám ještě oddon s chraktery z 1. edice.

1.3.2022 11:23:59

@enneki mne to jako Zombicide teda neprijde. Je to podle me daleko vic “hlubsi vyvrazdovacka”. Kazda postava ma urcite stats, jejich schopnosti jsou u kazde radikalne jine, navic system disorder vlastnosti. Jestli se nepletu tak u nich jsou cooldowny. Ta variabilita je tam uplne na jine urovni. Vylepsovani zbrani.

Ja to beru jako alternativu k C:DMD a kdyz o tom premyslim, tak i oproti tomu je to vic komplexnejsi.

1.3.2022 12:47:48

Nemohl bych se k někomu přidat k hromadné objednávce? Jestli to třeba neušetří poštu :)

4.3.2022 16:31:03

@Pieman  Pravda. Je to komplexnejsi. Ta hra na kterou odkazujes je co, prosim? Nejak mi ta zkratka nic nerika (deskoherni temer novacek). 

@DoubleM Odkud jsi? Hromadna objednavka asi nebude. Nevim ani kolik nas bude/je. Coz by stalo za to si dat echo a muzeme pak usetrit vsichni ve vetsim meritku. 

Jenda

 

7.3.2022 22:57:22

@enneki Ostrava. co ty? :)

 

7.3.2022 23:18:07

@enneki Cthulhu:Death may die (alias I smrt muze zemrit od Rex her). Nedavno vydane v cestine, sklizi to chvalu kde se da.

 

Co se tyka group pledge, tak jsem v komentarich na Gamefoundu pouze zaznamenal, ze Titan Forge na tento dotaz odpovedeli, aby se to s nimi pripadne vyresilo emailove. Takze necekam jakykoliv “group pledge” ve standardnim formatu.

8.3.2022 10:07:44

Pridan all-in pledge za silenych 429€. 14k korun s VAT. 

9.3.2022 19:34:22

@DoubleM Já F-M, to máme kousek. Kdyžtak mi napiš tady do zprávy, uvidíme, jestli něco vymyslíme. Blíží se nám konec.

@Pieman No jo, to mi mohlo dojít :D Hlavně, že po C:DMD jsem teď v poslední době dost pokukoval. Hodnocení to má dobrá a podobné to je určitě. 

Jinak já zůstávám u Core boxu. Nic co by mě přesvědčilo jít výše. Za poslední tři měsíce jsem backnul all in Harakiri, core ISS Vanguard, teď Lobotomy 2 a poslední co mě zaujalo je dnes startující Tamashi, do kterého jdu. Awaken Realms mi hrají na dobrou notu. A to ještě zvažuju late pledge Lords of Ragnarok … naštěstí mám ale Blood Rage a Ragnarok má o něco horší pre-recenze i než Lords of Hellas. 

Jenda

15.3.2022 11:48:55

Tak už spustili PM.
Berete jen Core box a SG nebo i INFERNO expanzi? :D
Přesvědčte mě, že inferno za cca 1600,- se vyplatí, protože mi to přijde dost peněz za rozšíření, o kterém vlastně ani nenapsali moc informací :D.

 

20.4.2022 15:25:42

Jen Core box :) Za mě je tam obsahu dost a dost. 

Jenda

20.4.2022 15:29:25

Já jsem šel do All-in, protože se mi první edice i přes některé mouchy (dlouhá příprava hry…) líbila..:)

20.4.2022 16:31:15

Ja cekam, kdy se objevi nejaky info, zda jsou v Inferno expanzi i Nightmare karty. 

Ale zase vetsi variabilita zakladnich monster …

20.4.2022 17:42:16

Nevím, mi přijde cena 1600,- za to Inferno nějak moc na to přidává :D

 

20.4.2022 18:30:23

Vybíráme z Bazaru

Terra mystica
Terra mystica
Akt. cena: 100 €
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas