D@R
D@R - avatar

Invasions (retail early bird)

Ahoj, našel by se zde někdo s možností vzít hromadnou pledge REX (early bird retail shops)? Obsahuje 5 kopií hry s cenou 199 EUR (tzn. cca 40 EUR / 1ks).
Za tu cenu bych měl o jednu kopii neskonale velký zájem :-)

Hra vychází z historických reálií. Jedná se o klasickou žetonkovku pro 2-4 hráče s graficky přitažlivým herním plánem Evropy.

Více na stránce kampaně viz https://www.kickstarter.com/projects/1934805976/invasions
5.1.2019 23:46:59

Invasions
Za tu cenu by to byla velká bomba... Škoda že jsem o ní nevěděl dřív a missnul tak early bird.

6.1.2019 11:54:09

D@R

Speedy
Taky jsem to propásl, a to chodím na KS téměř denně. Zvýhodněných balíků pro obchody zbývá aktuálně 16 ks. Kdybychom měli možnost to přes někoho vzít, budeme mít cenu jako za EB. Jinak nám asi nezbude, než si připlatit za dopravu, viď

7.1.2019 20:57:15

D@R

Extra Invasions
Hele, ještě koukám co píšou na stránce kampaně: "Objednej pro přítele a ušetři na poštovném, žádné extra poplatky za dopravu." Tak i to je možnost, nebylo by to o tolik levnější, ale aspoň něco málo.

7.1.2019 21:05:03

D@R
Jo, ta možnost tam je, ale obávám se, že co se na ní ušetří, to se zase zaplatí u nás za poštu, když se to bude chtít rozeslat...

Nicméně doufám, že se otevře ten prequelový SG. Východ mě zase tolik nezajímá, ale Marcus Aurelius, Dioklecián a Konstantin, to zní moc dobře.

10.1.2019 17:57:20

Invasions...
už máme backnuté samostatně, ale kdyby se tu na nějaké podobné hry (nebo pěkné příběhovky) řešilo skupinové objednání, rádi se přidáme.

20.2.2019 15:49:55

Vybíráme z Bazaru

CMON Comics - Zombicide Black Plague Vol. 1
CMON Comics - Zombicide Black Plague Vol. 1
Akt. cena: 1425 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas