Icaion (od autorů Mysthea)

https://www.kickstarter.com/projects/tabulagames/icaion?ref=nav_search&result=project&term=icaion

Jdete do toho někdo?
Líbí se mi to. Workerplacement s hrdiny. Harvesteři těžící krystaly. Pěkné figurky a grafika.

Co mě štve je, že ještě ani nevychladly komponenty z výroby Mysthea. Hráči sotva dostali své KS kopie. Recenzí a hodnocení je pomálu, takže člověk moc neví jak kvalitní Mysthea je a už aby vytahoval 3 litry za jejich další hru :)
25.5.2019 10:11:30

Mysthea
No popravdě je to mnohem lepší strategie, než CMON či Awaken REqalms, kteří spouštějí další kampaně a předchozí 1-2 hry stále nejsou dodané :-/

Mysthea je herně dobrá a zajímavá hra, ale z ohlasů to vypadá, že tvůrci hodně přestřelili odhad na herní dobu.

V dnešní době hrát tématickou euro hru několik hodin je docela přestřelené...toho času tolika není a pokud bych měl čas cca 5hodin na hru...tak zvolím Civku, 7th Continent, Tainted Grail či jiné epické záležitosti.

Takže za mě raději odolat a počkat na recenze :-) Naopak se ale těším na Voylifrion, nebo jak se to přesně jmenuje :-) to vypadá jako zdařilá graficky originální svižná karetka.

25.5.2019 10:45:58

vyčkat
Když vyčkám tak příjdu o KS exclusives :)

25.5.2019 10:59:53

Mysthea
Já jsem backer Mysthey a backnul jsem i Icaion.
Mysthea je pěkná hra. Herní doba je trochu delší, než bych si představoval, holt už je třeba trochu plánovat, kdy se dostane na stůl, ale co se mě týče s klidným svědomím ji doporučím.

28.5.2019 14:23:22

Jdu do toho taky
Libi se mi ten koncept putovani hrdiny po mape, tezba krystalu pomoci stroju, vybijeni parasitu, vylepsovani hrdinu za krystaly.

Mozna vezmu v PM i tu karetku s drakem do Mysthea at to mam komplet :)

30.5.2019 17:09:57

Vybíráme z Bazaru

Escape Room: Úniková hra 2
Escape Room: Úniková hra 2
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas