Hoplomachus: Viktorum

Tak už je to spuštěné, pokračování série Hoplomachus tentokráte čistě solo hra. Ale nabízejí navíc k tomu remaster své původní řady Hoplomachus her za skvělou cenu. Jen nemají přesný popis co vše obsahuje, nebo jsem to přehlídl. Samozřejmě jsem do toho ihned zahučel, jak jinak:) Ale klidně bych se k někomu přifařil, poštovné mají klasicky jedno pro jakkoliv velkou zásilku. Jen ta VAT bude bolet.

https://www.kickstarter.com/projects/chiptheorygames/hoplomachus-victorum

 

11.5.2021 18:55:24

Remastered by měl být výběr toho nejlepšího z H. The Lost Cities, H. The Rise of rome a jejich rozšíření. Obsah z Victorum a Remastered by měl být vzájemně kompatibilní. 

11.5.2021 20:05:09

Ja vzal stratega, tak klidne zastresim hromadnou objednavku (Brno, potazmo jizni Morava). Pripojit se vzhledem k typu pledge nemuzu.

11.5.2021 21:54:44

Luke: Já to propásl a asi bych na to teď neměl, ale vzhledem k tomu, kolik jsem do Chiptheory zatím nasypal by se mi to začalo brzy vyplácet:D

 

Zatím počkám, jestli se tu nastřádají hlasy pro něco hromadného, a kdyžtak se přidám:) Nějaká ta úspora na poštovném by se vzhledem k VAT hodila:).

11.5.2021 22:46:15

Rad se pridam se k hromadne objednavce Brno, pokud se nerozjede hromadna objednavka Praha.

Asi bych bral jen Victorum, ale pockam si na predstaveni Remastered.

11.5.2021 22:53:15

Ja mam zatím all in. Stratega jsem bohužel propasl a to jsem se tam dostal jen v páté minutě po startu. 300 jich tam být nemělo, prý udělali chybu :-) takže škoda.

K hromadne se klidně přidám, nebo ji i sám taky zastresim. Brno a Morava. 

Domluvíme se @Luke , ano?

 

M

 

 

12.5.2021 09:01:20

@Luke a @martinsun tak jestli se domluvíte, přidal bych se taky. Možná se přidá později i Tangram:)

12.5.2021 09:13:57

Tiež by som sa pridal k hromadnej objednávke Brno.

12.5.2021 13:24:11

já mám nahozenej bůr na přístup do PM, tak můžete kontaktovat do zpráv tady nebo lépe na discord (DF, Jouob) stejný nick, asi budu brát do Prahy

12.5.2021 15:24:52

Já jsem už včera, ještě před přečtením zdejší diskuse, nahodil hero pledge - pokud by se tedy chtěl někdo přidat z Prahy a blízkého okolí, dejte vědět.

13.5.2021 08:54:35

@martinsun @Luke @Kame Také bych se do Hero pledge Brno připojil.

13.5.2021 09:14:03

Jak uz jsem psal, Brno rad zastresim (mam kancl v centru a dost mista na skladovani). Za normalnich okolnosti bych s klidem nechal logistiku na nekom jinem, ale protoze mam stratega, tak uz do budoucna musim vzdycky brat i sam za sebe. Kazdopadne tentokrat to bylo vtipne, povedlo se mi byt backer cislo 6, takze jsem bouchal sampanske a pak jen cumim, jak pocet strategu roste :D

13.5.2021 09:21:24

@Luke Ok, tak počítej prosím se mnou. Sice jsem z Olomouce, ale mám v Brně bráchu, tak bych si to nějak domluvil to převzetí:).

13.5.2021 09:40:18

Mě pořád odrazuje ta hrozná rekata za to. Je mi jasný, že komponentama je to super cool top notch věc (podle mě až zbyčečně moc, ale co už…), ale je to opravu tak skvělá hra, aby si to ty prachy obhájilo? A teď mám na mysli spíš ten remaster než Victorum.

13.5.2021 11:24:01

@Kublaj Tady je těžké radit. Hrál jsem Rome párkrát competitivně i solo a pak myslím origins solo. Jako za mě je to nejlepší dvojková arénovka co jsem hrál. Co se solovky týče, nechytla mě tak jako TMB nebo Cloudspire, ale to je o vkusu:).

 Nicméně nejlepší je pro mě i tím, že je opravdu velice jednoduchá pravidlově, není v ní mrtě abilitek, a přesto se tam toho dá vymyslet hodně co se taktiky týče. 

Ta cena opravdu odpovídá hlavně kvalitě komponent, a taky trochu již zavedené pověsti chiptheory, kteří ale zatím spíš ty hry nabízejí o něco levněji než dříve.

Určitě by se našli kandidáti v podobném stylu (nevím jestli i zasazení), kteří by mohli být i lepší, ale nějak za sebe nemám nutkání hledat:)

Mno a když nic jiného, kdyby tě to tolik nechytlo, určitě se dá prodat, když člověk nechce mermomocí vydělat:)

13.5.2021 12:18:21

Také bych měl zájem o Hero pledge, jen mi není jasné kolik by se ušetřilo na poštovném a kolik je vlatně VAT. Pro EU je to 19% z ceny pledge tedy pro mě 19% z 225?

13.5.2021 16:22:57

@totalpan S poštovným je to tak, že do EU je to 24 dolarů a je jedno kolik toho člověk bere, takže klidně když se v tom pledge manageru složí třeba 10 lidí, tak to poštovné vydělíš deseti a je to:)

VAT bude těch 19%, tu zaplatíme bohužel všichni.

 

13.5.2021 16:29:09

@Kame díky za info, tak ta úspora na poštovném je dobrá pro osobní odběr což u mě padá. A protože tahle hra nebude z nejlehčích (myslím na váhu na posílání balíku) tak to co ušetřím bych pak zase zaplatil na poštovném po ČR. Láká mě to moc ale 255 x 1.19 = 303,45$ + poštovné mě odrazuje a hledám důvod proč do toho nejít, ať už s někým nebo sám.

13.5.2021 16:37:27

Asi chvíli počkám, až se dovím víc info o remastered edici a pak možná někoho z Vás poprosím, jestli mě vezme do pledge party pro Prahu. Zatím se na to necítím.

13.5.2021 19:03:04

Zdravím, nejsem zkušený nákupčí z Kickstarteru, takže prosím o radu, jak je to s clem? Clo se platí , tuším od 150 Eur. Nebudete muset platit ještě clo? Což sice není moc, ale pak se musí DHLku platit něco kolem 600, že to vyřídí. Nebo jak to je?

14.5.2021 17:35:07

Kalysta :  nemělo by se

https://www.celnisprava.cz/cz/clo/problematika-taricu/ecit/Documents/kapitoly/95bm.pdf

14.5.2021 17:58:04

na deskovky se clo obecně neuplatňuje. Zatím jsem domluvený s Martinem, Kamem a Tangramem :-) Jinak vypadá to krásně, těším se na to víc, než na Burncycle.

14.5.2021 20:57:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Bere hru někdo z Ostravy? Rád bych se přidal k objednávce.

Správce katalogu her ZH, Recenzent Deskofobie, KDH Sluj

15.5.2021 09:29:17

@kalysta Tím, že je projekt “EU friendly”, všechny poplatky za tebe vyřizuje tvůrce, respektive společnost, kterou si na to zjedná. Člověk jen pošle peníze v PM a dál už se nemusí starat.

16.5.2021 21:42:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Jen aby nedošlo k mýlce, k ceně hry/her a addonů a poštovnému se připočítá 19% DPH (ale už se to psalo níže). Hry tak budou moct přijít do Evropy označené jako “VAT paid” a nebudou se muset na hranicích proclívat.

16.5.2021 23:12:46

Nechce se někdo chtěl připojit do Prahy teda? Stačí pár lidí a to poštovný je velice rozumný… a nemusíte pro to do Brna nebo jinam. :)

20.5.2021 14:16:55

Vybíráme z Bazaru

Modern Land Battles - nové
Modern Land Battles - nové
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas