Here to Slay

Nová hra od týmu, co stál za Unstable Unicorns (na který vybrali skoro 2 mil. USD).

https://www.kickstarter.com/projects/ramybadie/here-to-slay

Co si o tom myslíte? Trochu mě odrazuje kolik je tam variant (a do jaký ceny šplhaj) a že tam není ani zmíněný poštovný, ani nějaký skupinový pledge, ale hra vypadá zajímavě.
24.1.2020 21:15:44

vypadá to zajímavě
Poštovný do ČR je 9 dolarů, přemýšlím o tom pledge za 39 dolarů - hra a expanze, bez playmats. Nechám si to uležet pár dní a uvidím

27.1.2020 19:26:18

Praha
Tak už tam mají přes 2.6 mil. $. :)
Já do toho nakonec přecijen pujdu a taky zvolím zlatou střední cestu za 39 USD, figurky jsou hezký, ale zbytečný, a playmaty jsou taky hezký, ale drahý. :D Pokud by se někdo chtěl spojit, tak dejte vědět. Doufám teda, že jde nějak zvolit jeden tier se všim všudy 2x. (nemám zatím s kickstarterem moc zkušenosti)

10.2.2020 11:57:09

Podporeno
Taky jsem backnul za 39 dolaru, podlozky a figurky nemam stejne kam dat

11.2.2020 21:52:22

Backnuto

Backnuli jsme pledge za $25, expanze byly lákavé ale v hledáčku jsou i jiné hry a nerad kupuju expanze současně se základem, který jsem nikdy nehrál :D a i ten exclusive kickstarter bundle za $25 obsahoval dost věci :)
Figurky se mi líbily hodně, ale jsou v podstatě zbytečné :D

12.2.2020 02:17:18

Pripojeni se k pledgi
Zdravim vsechny, bohuzel jsem diky pracovnim povinnostem zapomnel, ze jiz konci kampan a nebacknul... chtel bych se zeptat, jestli by byla moznost se k nekomu pripojit na pledge?
Mel bych zajem o pledge za 39usd, brno a okoli...
Kdyby byla moznost, tak by to bylo super... kdyztak pm

Diky

13.2.2020 12:53:26

Vybíráme z Bazaru

Scythe Vzestup Fenrise - krabice
Scythe Vzestup Fenrise - krabice
Akt. cena: 370 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas