Gùgōng: Pànjūn Deluxe Expansion

Deluxe rozšíření ke Gugongu už frčí na KS: https://www.kickstarter.com/projects/gamebrewer/gugong-panjun-deluxe-expansion
3.9.2019 01:32:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Hromadná objednávka
Objednávám si "Big Box Deluxe". Jestli chceš stejnou variantu a navíc ušetřit asi 500 korun, pošli mi soukromou zprávu. Když budeme čtyři, objednám to pak ve variantě 4 ks. Podmínkou je převzetí v Praze nebo v Liberci.

3.9.2019 01:42:48

SK-BA group
Objednávam samotné rozšírenie. Individuálne objednávka vychádza na 50+8 eur, hromadná objednávka 180+15 eur = 48.75 eur/os., je potrebné brať 4ks. Záujemcovia cez súkromnú správu.

3.9.2019 10:09:44

Praha - 4x Panjun Deluxe + Slipcase
Ja Rozsireni a slipcase, kdyz se mi prihlasi tri dalsi, vyjde nas to o nejakych 250 levneji.. Praha.

3.9.2019 13:46:39

Upgrade na Big Box?
doublepost

3.9.2019 15:02:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Upgrade na Big Box?
Jde nějaký majitel deluxe základu do upgradu na Bigbox?

Možná jsem to přehlídl, jak jsem to tak bleskově přelítl.
U toho upgradu se dovnitř nacpe původní krabice tak jak je nebo se nějak vykuchá, budu mít naplněnej big box a původní krabice mi zbyde navíc?

3.9.2019 15:02:39

Ja do toho pujdu, pokud nebudeme 4 na ten slipcase. Na KS je jakasi animace, ze do toho bigboxu se zastrci i obe krabice - deluxe zakladu a deluxe Panjunu.

3.9.2019 15:30:26

Onas / Touchwood
1. Slipcase - je určený pre pôvodných backerov Gugong Deluxe. Zahodia pôvodný papierový slipcase, ponechajú iba krabicu. Vezmú rozšírenie, iba krabicu, bude bez papierového slipcase a obidve vložia do toho nového slipcase. Otázny je komfort vyberania jednotlivých krabíc.

2. Big Box (upgrade) - tiež pre pôvodných backerov, akurát s tým rozdielom, že vyhodíte nielen papierový pôvodný slipcase ale celú krabicu a vnútro vložíte do Big Boxu. Rozšírenie bude automaticky bez vlastnej krabice, bude priamo v Big Boxe. Takže vnútro aj základu aj rozšírenia bude v jednej krabici.

Ja som zvažoval obidve alternatívy, slipcase asi nie, lebo neviem, ako komfortne to pôjde von a celkovo ten dizajn je pre mňa strohý. Tu mi vyhovujú tie sólo pekné krabice. Big box vyzerá tiež super, mať to pohromade, ale tiež ten dizajn... A prakticky nič navyše za +10/+15 usd.

3.9.2019 15:44:35

slipcase ne - jdu do samotneho rozsireni
Taky si myslim, ze slipcase za 10$ mi za to nestoji.

Backnul jsem si samotne rozsireni. Pokud se najdou dalsi tri zajemci (s predanim v Praze) jsem ochoten backnout 4-pack. Vyjde to pak na jednoho tech cca 49$.

3.9.2019 16:00:43

Gugong Deluxe
Cau lidi, Gugong mam jen v CZ retail verzi, nic Deluxe na tom neni, ackoli i tak je to vymazlena hra :) Vsude se tam pise, ze Gugong Deluxe base game is required. Znamena to pro me, ze si to musim nechat ujit, protoze to nebude kompatibilni s CZ retail verzi, resp. musim koupit jedine Big Box Deluxe? Btw. ta Deluxe base game toho obsahuje nejak vyrazne vic oproti retail verzi nebo je to spis o “materialech”?

6.9.2019 18:08:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Kadylek
Nedivil bych se, kdyby nakonec to rozšíření v češtině vyšlo.

6.9.2019 18:18:54

garmogoth
No to je loterie, ale samozrejme zalezi na tom, jak je ta hra uspesna. Tady se o ni vi, ale je to opravdu masovka hodna rozsireni? To bych spis nerekl, ale mozna vis vic :)

6.9.2019 18:34:31

Nechapu
Gugong je skvela hra. Mam retail verzi a myslim ze uplne v pohode.
Rozsireni za 50 dolacu (cili vice jak litr) + jeste postovne, ktere je kompatibilni jen s deluxe verzi.
Wtf? Ten KS nekdy fakt nechapu...

6.9.2019 18:38:01

Beholder
Jo, raketa to je, ale zrovna u tehle (super) hry by se mi rozsireni variability libilo. Moc. Prijde mi, ze to rozsireni je hlavne o variabilite a zvysuje ji fakt hodne.

6.9.2019 18:47:50

Kompatibilita
Jo, uz jsem kouknul do FAQs, takze kompatibilita KS deluxe s retailem neni :( Tak asi musim jit do Big Boxu ;)

6.9.2019 19:11:53

Retail verze
Az ted mi doslo, ze vlastne je taky moznost koupit si EN retail verzi (k moji CZ retail verzi). EN retail bude urcite (to tam taky pisou) a material je jazykove nezavisly, takze by to mohlo byt nejjednodussi reseni :)

6.9.2019 19:30:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
Moje řeč. Doufal jsem, že třeba bude nějaký level rozšíření + upgrade pack pro základ, ale tohle... Do toho nejdu a počkám si na retail, který soudě podle základu taky nebude nijak zlý. A KS dojírny mi už začínají lézt na nervy.:-)

8.9.2019 08:30:48

Cena

Uvažoval jsem o tom, ale přijde mi to rozšíření hodně drahé.

8.9.2019 09:26:27

Cena

Já na cenu ani nekoukal, gugong je bomba a ks verze dvojnásobná. Tzn rozšíření je pro mě samozřejmost.

8.9.2019 11:14:42

Vybíráme z Bazaru

Letters ftom Whitechapel IT
Letters ftom Whitechapel IT
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas