Fallen Land 2nd Edition


Pre fanúšikov Fallouta a Wastelandu dnes bola spustená kampaň druhej edícii tejto hry.U nás a asi ani v EU sa táto hra nedostala do obchodov,takže jedna z možnosti ako sa ku nej dostať je cez KS,keďže je EU friendly.Jedná sa o ameritrash hru ,kde v postapo USA (časť Mexika,Kanady v 2.edicii) vediete jednú z frakcií,najímate ľudí,plníte misiie,budujete svoje mesto.Hru vyhráte buď na prestíž alebo na body za mesto.Hra obsahuje strašne veľa fluf textu na kartách(frakcii,postav,misii,stretnutí či už v mestach, na horách,plániach) skrátka vyzerá to na splnený sen na postapo ameritrash hru.

https://www.kickstarter.com/projects/1086556541/fallen-land-2nd-edition-big-box-and-descendants-expansion/description


12.1.2021 18:40:16

vs Waste Knights?
Hmm, nechce se mi to všechno pročítat, ale zajímalo by mě srovnání s Waste Knights. Jejich 2. edice je právě teď rozesílána backerům. Taky je tam tuna textu a víc mi to připomíná Mad Max / Fallout než toto, na první pohled.

Pamatuju si že o Waste Knights lidi psali, že to je "to, co měl být Fallout od FFG".

18.1.2021 14:10:44 | Upraveno autorem (porovnej)

vs Waste Knights?

Spoločné majú len postapo tému a pohyb po hexoch,inak sú to odlišné hry.WK je scenarová naskriptovaná hra,kde sa na určitých hexoch rozhoduješ v gamebooku,ktorým smerom sa bude odvíjať príbeh. Vo FL sa ťahajú karty, hádže kocka,získavaju sa tak body prestíže alebo body mesta,takže hru môžeš vyhrať dvoma spôsobmi. Podľa počtu kariet to vyzerá,že znovuhrateľnosť bude zaručená.

29.1.2021 10:58:24

Hru už posielaju aj v EU,žial mne píše tracking,že “Colné odbavenie je odložené z dôvodu chýbajúcich údajov o príjemcovi.” a balik už posielaju naspäť odosielateľovi,takže pod stromčekom už to nebudem mať. Chcem sa opytať stretol sa niekto s niečim podobným a ako postupovať?

21.12.2023 21:27:42

IN

Zvlastni, me dorazilo asi uz pred mesicem.

----------------------
Majitel liščí krabice

21.12.2023 21:34:03

Oni vraj poslali do EU o jeden kontajner menej (písali v update),takže niektorí museli čakať a žiaľ ja som patril medzi nich.

21.12.2023 22:07:47

Já tam teda vidím na odkaze pledge US only a pledgnout mi to nejde ani ..komplet zašedlé :D

Jo už chápu, hodně starý post :)

22.12.2023 11:53:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Architects of West Kingdom EN + Rozkvět řemesel CZ
Architects of West Kingdom EN + Rozkvět řemesel CZ
Akt. cena: 1450 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas