DVG - Spruance Leader

DVG spustilo kampaň na další válečnou sólovku. Tentokrát jde o moderní namořní bitvy od autora B-17 Leader.

https://www.kickstarter.com/projects/danverssengames/dvg-spruance-leader/description

A hned se zeptám zkušenějších, je tady nějaká možnost vzít i jejich předchozí hry, rozšíření a opravy, které jsou, údajně, nabízeny o dost levněji než v obchodech? Stačí přihodit třeba dolar na “Pledge without a reward” a pak bude přístup do pledge manageru? Diky.

22.6.2021 22:04:11

Nejsem si 100% jist, ale myslím, že Pledge without reward je opravdu jen darování peněz vydavateli, protože ho mám rád. Pro přístup do Pledge manageru je potřeba jít alespoň do nejlevnějšího backingu. Ale nikdy jsem to nevyužil, takže možná mě někdo opraví. 

23.6.2021 07:18:38

Záleží na vydavateli, dříve nebo později se tahle info objeví ve FAQ

23.6.2021 08:30:10

Tak snad tam nejake info daji, ale koukal jsem, ze v nekterych kampanich DVG FAQ vubec nema a ze i moc nereaguje. 

23.6.2021 12:55:21

U DVG standardně jde nahodit dolar a pak nakoupit co chcete v pledge manageru, mají tam kompletní nabídku a vůbec nemusíte brát hru, na kterou byl ten kickstarter. :) Divil bych se kdyby to tady bylo jinak.

23.6.2021 14:27:21

Diky, tohle přesně mám v plánu :) Takže správný postup by měl být ten, že nebudu přidávat v Pledge without a reward, ale vyberu nějaký jiný pledge a tam změním třeba 80 dolarů na 1, čímž se dostanu do pledge manageru po konci kampaně? Nebo se to ukáže rovnou, v případě již vydaných her a objednávka proběhne hned? Omlouvám se za dotazy, ale mám v tom ještě krapet zmatek. 

23.6.2021 20:34:18

Vybíráme z Bazaru

Guinness World Records Party Game, Bonaparte
Guinness World Records Party Game, Bonaparte
Akt. cena: 99 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas