PM

Dungeon fighter

https://www.kickstarter.com/projects/horribleguild/dungeon-fighter/description

Reprint hry, házení kostkou na terč...
29.9.2020 17:17:41

PM

Krabice
Upřímně moc se mi nelíbí rozdělení na 4 samostatné krabice, zbytečně to hru zdražuje, pokud by člověk chtěl mít všechno. Původní print hry sice taky měl několik přídavků, ale tam to bylo udělané tak, že v nich bylo jen pár nových karet, hrdinů, protivníků apod., sem tam nějaká kostka. Čímž to bylo levnější než teď, kdy je každá krabice sice samostatně hratelná, ale o to dražší.

29.9.2020 17:19:26

cena+doprava
Dát přes 3 000 za 4 stejné hry, mi přijde opravdu přestřelené. Jasně, jsou mezi nimi rozdíly, ale...
Uvažoval jsem o tom, že bych si koupil jednu krabici na vyzkoušení, ale to mě zase odradila doprava do ČR za 16 EUR. Autoři jsou z Itálie a doprava k nám je o euro dražší než do Austrálie? Ne, díky...

29.9.2020 19:21:28

Lusulu
Ne že bych i chtěl nějak obhajovat, ale cena dopravy se odvíjí od místa odesílání což na 100 % bude Čína jako u většiy KS a ne Itálie. Takže je scestné argumentovat tím, odkud firma je. :-).

29.9.2020 20:31:25

výroba
Tak hra se nevyrábí v Itálii, ale v Číně, takže odtud je to do Austrálie blíž:-)

29.9.2020 20:33:08

oprava
Omlouvám se, můj předchozí příspěvek vyzněl trochu jinak, než jsem ho zamýšlel. Myšlenkou bylo, že je cena dopravy do ČR o mnoho vyšší než do západní Evropy a že je dokonce o euro vyšší než do Austrálie. Backoval jsem od nich už dvě hry a cesta do Evropy byla vždy stejná: lodí Čína - Hamburk. Proto mě ta vysoká cena dopravy rozčílila. Ale už to tu tím nebudu dál spamovat. :)

30.9.2020 15:24:58

Backnuto?
Ahoj, backnul to nakonec někdo? Začal jsem o tom teď na poslední chvíli přemýšlet a pokud vím ještě běží PM tak že bych se případně připojil. Díky za odpovědi.

4.3.2021 22:52:04

Vybíráme z Bazaru

BioShock Infinite: The Siege of Columbia
BioShock Infinite: The Siege of Columbia
Akt. cena: 1099 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas