District 9: The Boardgame

Zaznamenal nekdo tuto hru? Melo by se jedna o hru podle televizni predlohy.
Prvni kampan, ac uspesna, byla zrusena za ucelem zlepseni hernich mechanismu dle rad hracu atp.
Hra ma zajimavy art i tema.

Kdo nezna (velmi hrube z csfd): Martani prileti na zemi - nikoli za ucelme ji znicit, ale schovat se pred vlastnimi lidmi??? - lide nevedi co s nimi a tak jsou umisteni do zvlastni oblasti: District 9. Emzaci maji fajn zbrane, bohuzel funguji jen s jejich DNA. Je tedy "najata" soukroma agentura, ktera ma toto nejak vyresit. Tusim, ze hlavni postava z agentury se nakazi, jeho DNA se ztransformuje a tak se stava jasnym klicem k vyreseni problemu jak lide mohou pouzivat jejich zbrane. Co tedy hlavni hrdina udela? Schova se v District 9.

Mozna jsem neco popletl, ale vypada to zajimave. Co je dalsi zajimavosti, hra nepujde do retailu, cili pouze kickstarter.

Jenom cena i posta se mi zdaji byt trochu vyssi.

edit:
Pridavam link pro uplnost (diky Loserovi)
https://www.kickstarter.com/projects/wetaworkshop/d9-the-boardgame
9.9.2019 07:11:09 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Já do toho (asi) jdu, protože mám ten film rád :) a pevně doufám, že když to prošlo takovou revizí, tak to bude stát za to! :D

Co mě trochu odrazuje je právě to poštovné. Ptal jsem se tvůrců na nějaký group pledge nebo jaké bude poštovné při další kopii navíc, ale nemám zatím žádné kloudné info...

9.9.2019 16:51:55

pridavam link
https://www.kickstarter.com/projects/wetaworkshop/d9-the-boardgame?ref=discovery&term=District%209%3A%20The%20Boardgame

9.9.2019 17:01:00

Medwidek
Ja jsem nekde hledal, co vsechno tam zmenili, ale nenarazil jsem na nejake konkretni: puvodne to melo byt takto a my to udelali takto atp.

Mas o tom nejake info, co se vlastne zmenilo?

9.9.2019 19:54:39

@Vojtech Musil
Něco se dá najít tady: https://boardgamegeek.com/thread/2270070/it-has-relaunched-kickstarter-september-5-2019 :)

16.9.2019 12:06:35

Group pledge
Přidali group pledge obsahující 4x "MOTHERSHIP" pledge za nižší poštovné. Jedna kopie pak včetně poštovného vychází na ~$169. Měl by někdo zájem? :)

18.9.2019 09:18:19

Ks

Ja na to koukal už minule ks kolo. Ten film miluju, ale tomuto nějak nevěřím... Ale když to Vojto koupíš, rád si zahraju :)

18.9.2019 16:12:57

pepim
No, vypada to zajimave, ale urcite do toho nepujdu. Tady po tom nestekne moc pes (coz nutne nemusi byt znamka kvality), KS je sice zabackovany, ale taky zadna slava (porad to nic neznamena), ale nikde se mi nepodarilo presne najit, co jsou vlastne ty zasadni zmeny oproti puvodni kampani. Takove obecne fraze, ale nic konkretniho. Nevim, moc to ve me nevzbuzuje dojem, ze ta hra bude pecka, ale mozna bude, tezko rict.
Kazdopadne i ta cena postovneho do EU mi pripada hodne prepalena.
Zaroven me fascinuje model posledni doby (keterho jsem si vsimnul u CMON), ze rozsireni pro pateho hrace je neco extra. Za me tedy ne.

19.9.2019 05:50:43

PM
Otevřen PM. Fakt nikoho neukecám na ten 4 pack? :P vychází to na $168.25 včetně poštovného do ČR.

8.10.2019 10:55:11

Medwidek
Zajimave, jak o hru nema nikdo zajem a pritom vypada velmi zajimave.

8.10.2019 21:33:33

Vojtech Musil
Nikdo je dost silné slovo. Hra sice nezískala miliony dolarů, ale i tak je 1000+ backerů relativně dost. A je pravděpodobné, že se další přidají ještě v PM.

Můžu jen spekulovat, ale myslím, že hodně udělalo poštovné, které vůbec není nejnižší (a to ani tak nemluvím o EU, ale obecně).

S "GKR: Heavy Hitters" taky pár věcí asi ne úplně zvládli.

Mno a třeba ani téma hry nesedí všem :) ... who knows

Každopádně úspora u toho 4 packu je dost velká ($40), tak třeba ty 3 další fanoušky najdu :D

8.10.2019 22:56:35

Medwidek
Ja jsem to mysle spis tu na foru. A uprimne 1000 backeru celosvetove mi taky nepripada jako nejaka velka hitparda.

Ja si myslim, ze to bude zajimava hra. Tak doufam, ze potom objektivne poreferujes, zda to stalo za to. ;-)

9.10.2019 06:54:06

Vybíráme z Bazaru

18CZ + bonusové desky
18CZ + bonusové desky
Akt. cena: 2550 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas