Dire Alliance: Horror

https://www.kickstarter.com/projects/blacklistgames/dire-alliance-horror?ref=android_project_share

Herně to nebude nejspíš žádné terno... ale miniatury jsou docela pěkné. Zvažuji jít do reatiler pledge. Pak vyjde kombinace hry a miniatur na 66$. To už je hodně pěkné a navíc pokud to vyletí stejně jako u fantasy tak se dá čekat že tam bude 100+ figurek...

Přidal by se někdo?
27.10.2020 18:46:40

.
ja to zvazuju

27.10.2020 20:17:58

Dire Alliance
Já přemýšlím o tom 50$ pledge teda hru bez miniatur, miniatur už mám doma (na cestě) hodně tak mě už od her spíš odrazujou.

28.10.2020 08:00:06

mám zájem
@martinsun - mám zájem se přidat, mám zatím backnuté miniatury, takže retail pledge by byla hra navíc za stejnou cenu, dej vědět, jestli s tím můžu počítat a svůj pledge zruším

28.10.2020 09:22:33

Už jsme 4
Tak už jsme 4:
Amis
Shaddy
Jindros
Martinsun

A figurky do zakladu opet pribyvaji velkou rychlostí... cena za jednu figurku pak bude opět kolem 10 Kč za kus. A to tam nepočítám cenu samotné hry... :-)

Takze najdou se tu ještě další dva zájemci?


M

29.10.2020 10:48:54

Taky bych se přidal
@martinsun Taky bych se přidal... Dej vědět a nějak se domluvíme

29.10.2020 14:05:28

kubijo
A nechceš vzít rovnou za 66 USD, asi ušetříš na poštovném a ty figurky pak můžeš střelit na bazaru? 16 USD + asi ušetřené poštovné není takový rozdíl

30.10.2020 11:34:25

Jindros
Kdybych věděl že to určitě budu brát tak bych do toho šel ale sleduju 3 kampaně (tuhle, Townsfolk Tussle a na Indiegogo Street Masters) a čekám na Burncycle až začne. Pak se rozhodnu pro jednu nebo max dvě hry který vezmu.

30.10.2020 13:33:59

Mega sliz
Do kampaně je přidána postava mega slizu. A zdarma.

Najde se teda šestý to retailer pledge?;-)


1.11.2020 09:58:21

:)
To martinsun: Tak pokud umíš retailer pledge za nabízenou cenu, tak se hlásím jako 6. - Brno Jinak:

To qualify as a retailer, you will need to provide proof of owning a legitimate, active brick and mortar hobby/games/media retail store. Post-campaign, anyone with a Retailer Pledge will be contacted and asked to provide their business license and/or proof of registration with their government’s tax authority. Failure to provide this information will result in being unable to confirm your retail order and you will only have access to standard backer pricing in the pledge manager.

Upozorňuji, že jsem to v rámci jiné kampaně, tuším street masters od black list games, zkoušel dát dohromady a opakovaně se závěrem od obchodníků co to umí, že k ceně je potřeba připočítat DPH, clo, a DPH ze cla. Někde jinde ještě šibovali s poštovným, ale to už si vybavuji jen matně. Beru to tak, že 6pack se vyskytuje v kampaních pravidelně a byl bych opatrný kolik to vlastně doopravdy stojí se vším všudy a rozhodně bych se jich doptal.

1.11.2020 10:54:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Retailer pledge
Ja jsme se jich na to ptal při Fantasy sérii a odpoved od nich byla, ze je to bez cla a DPH....

Tak s tím takto pocitam... i když se může stát ze nam tam pak clo napari....:-( ale neměli by...;-)

A ano, chtěli po mě kopii zivnostaku, kterou jsem jim poslal a pak bylo uz vše bez jakýchkoliv dotazů... :-)

Czechimenhotep - ok počítám s tebou ;-)


1.11.2020 11:51:10

:)
Po shlédnutí videí a studiu pravidel omluva a drop, 6. místo máte volné.

Výhody - 2 hry v jedné, cena i když bych skepticky počítal s poplatkem za celní řízení a clem

Coop - tady zahodím žeton, tady přičtu modifikátor, tady protože je upír zraněn se uděje tohle a tamto...a ve finále vyrobím kombo +X kostek střelba/boj nebo zahraji efekt karty, posunu se sem, zahodím bless žeton a hážu kostkami a proti tomu defenzivními kostkami...jak poznamenal jeden recenzent...čím víc měl hráč kostek tím byly jeho hody divočejší, tři kola po sobě netrefil dotyčný nic stejně tak můžete dát 3 po sobě pořádnou sodu v jednom útoku...solidní luckfest i když mi připadá, že čtyři strany kostek jsou hit dvě strany obrana, úplně o náhodě to není...na to že ta hra vyžaduje nějakou obsluhu bych očekával zajímavější bojový systém

Versus mod - potřebuju příslušnou kartu abych aktivoval miniona..no a tím bych asi bohužel skončil

Herně je to průměr, i když cenově příznivý tak průměr. Když to srovnám se streetmasterem, který je cenově jinde, tak ten mi přijde hernější, za 2x násobek peněz dostanete 2x víc obsahu, pravidla pro plány na kterých hrajete, kampaňové hraní pro postavy a hlavně zajímavější bojový systém nikoliv na úkor rychlosti hry.

Co mně tady na první pohled zaráží je jen jeden oboustranný herní plán. Figurky ze streetmastera jsou ok, no GW nebo CMON to taky ale není, za ty prachy je to na deskovku adekvátní.

Takže je to v zásadě dobrá volba, pokud už nemáte doma tunu KS deskovek a očekáváte od toho přístupnou hru, kde ovlivňujete kolika metáte kostkami. Vzhledem k tomu, že mám třeba street mastera, claustrophobii, neotevřený tainted grail, tak je asi zbytečné si namlouvat že tohle dostanu na stůl.



2.11.2020 06:07:48

6?
Tak co, najde se tu šestý člen do PM? ;-)


5.11.2020 13:47:41

6 člen
Pardon, spletl jsem si hry

6.11.2020 09:35:58 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Tak co, žádný šestý?
Nikoho neláká rychlejší skirmish (odhadem na hodinu až hodinu a půl) s jednodušším pravidlovým rámcem, ale slušnými taktickými možnostmi a variabilitou, PvP (pro dva) i coop (až pro čtyři), od tvůrců Undauted/Odhodlaných (z kterého to přebírá základ managementu karet) a tvůrců (kromě Descentu, Warhammer Quest: ACG i) Street Masters, Brook City apod. (z kterých to přebírá základ herního systému)?

13.11.2020 00:41:11

.
ta kampan nejak zamrzla, cekal jsem vic stretch goalu teda

13.11.2020 11:20:57

Compaign
Padají tomu backeři...

https://www.kicktraq.com/projects/blacklistgames/dire-alliance-horror/#chart-daily

Jestli nás nebude 6 tak do toho nejdu ani já... ;-)

M

13.11.2020 12:43:27

Dva dny do konce...
Tak co, je tu šestý? ;-)

15.11.2020 19:04:22

group pledge
@martinsun - vypadá to teda, že s tím group pledge počítat nemám?

16.11.2020 08:12:19

Group pledge
@Shaddy vypada to tak. Sam na sebe se mi nechce jít do dvou krabic...;-)

16.11.2020 08:47:51

.
No já do dvou krabic taky nejdu a i o té jedné uvažuju. :)

16.11.2020 11:16:10

Vybíráme z Bazaru

Portal
Portal
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas