Dawnshade

Jako velký fanda Too Many Bones jsem si tuhle nádheru nemohl nechat ujít.

https://www.kickstarter.com/projects/highbornegames/dawnshade-the-watchers-prophecy?ref=android_project_share



Dexterity kousky jsou sice docela podivné, ale proč to nezkusit.

Vizual mi silně připomíná dost starou hru na PC Albion, a ten já rád :-)
21.5.2020 15:35:20

Z druhé strany
A já to mám právě naopak.

Vizuál opravdu připomíná albion, tam je fakt plus.

Bohužel jako fanouška TMB mě po prvotním nadšení (viděl jsem chipy a už jsem jásal) po zhlédnutí gameplaye spíše přemohl velký nezájem. Putování po mapě jako by nic moc nepřineslo, v TMB je každý den vesměs zajímavý a hlavně příliš nezdržuje.

Ta kniha příběhů vypadala velká, ale zatím to bylo, co event to dvě stránky? Koukal jsem teda jen na gamplaye a nestudoval pak už KS, možná to tak není?

To skládání z elementů mě moc nezaujalo, ale je fakt, že jsem neprozkoumal do hloubky celou tu alignment/balance část hry.

Dexterity mini hry jsou velké nene.

A přestože TMB dostává hodně sežrat design chipů, tedy jen černobílý portrét potvory a pak malé staty, tak tady mít na jedné straně portrét a na druhé holé staty, fuj:D

koukal jsem postupně na některé gameplay, a když se po téměř hodinové ukázce hraní nedostal k ani jednomu boji, tak tahle hra právě má s TMB nakonec společné jen ty chipy, což může být pro někoho plus, pro mě úplně ne.

Jediné co by mě mohlo přesvědčit by byly právě ty boje, ale k těm jsem se ještě nedostal:D

22.5.2020 15:22:26

Vybíráme z Bazaru

Malé velké království - ve folii
Akt. cena: 270 Kč
Končí za: 21 hodin

Offcanvas