D.E.I. - Divide et Impera

Co na to říkáte?

https://www.kickstarter.com/projects/lmstudio/dei-divide-et-impera?ref=discovery_category_newest
6.11.2019 10:14:03

...
Vypadá to zajímavě. A hlavně jazykově nezávisle to je. Uvidím, možná do toho půjdu

6.11.2019 10:53:09

Studoval nekdo hloubeji? Mechaniky / pravidla / ...

Me laka jmeno autora.

6.11.2019 10:59:42

Ludus Magnus
už nikdy

6.11.2019 11:06:20

Hra
Vypadá to moc pěkně,ale.
Leader EB+add+poštovné skoro 5000kč.
Do toho nejdu a ještě jsou to taliáni a tam bude určitě nějaký problém :+)
P.S. Autoři Black Rose Wars

6.11.2019 11:17:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Ludus Magnus
Bohužel musím souhlasit s Tangramem. Jakože mám od nich jen Black Rose Wars, který se mi sice líbí, ale bohužel i když je to jejich třetí velký KS, tak si asi stále nepořídili anglické korektory, takže texyty/pravidla bývají průser. U BRW bohužel taky inserty, pokud je někdo chce využít, a občas i špatná výroba s tím, že bohužel pokud máte něco zničené/chybějících, opraví vám to po dodání všech SG, takže třeba za rok po tom, co vám přijde neúplný core:\

Pokud se nespraví, tak bohužel opravdu nikdy nic...což je škoda, protože některé nápady a mechaniky mívají opravdu zajímavé:\

6.11.2019 11:19:57

KS Relaunch
Hra je opäť na KS, tento krát aj s možnosťou mať hru s drevenými figúrkami miesto plastových, takže pre euro hru dostačujúce a je to lacnejšie.

https://www.kickstarter.com/projects/lmstudio/dei-divide-et-impera-0

29.1.2020 13:11:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Ludus Magnus
Tak nevím, ale já jsem s BRW spokojen. Jelikož se zpozdily SG, poslali zaklad napřed i těm, co to měli v jedné vlně. Mě v core chyběla jedna deska a poslali jí do měsíce.

Edit: a insert nezvládl ani Awaken Realms. Prý se ta hmota smrskává po vylisování.

29.1.2020 13:15:58 | Upraveno autorem (porovnej)

o čem to je
No po prostudování pravidel by to šlo asi redukovat na Tikal, akorát ten design není tak čistý, jsou tam systémy navíc, takže hra bude podle mě málo přehledná a bude se blbě počítat. Výsledek bude tak spíše náhodný.

31.1.2020 14:21:04

Vybíráme z Bazaru

Expedice
Expedice
Akt. cena: 840 Kč
Končí za: 20 hodin

Offcanvas