Company of Heroes Board Game

Chysta sa niekto podporit ?? 28.5. zacina kickstarter. Nieco s temou 2sv. vojny mi doma chyba a toto vyzera zaujimavo
https://www.facebook.com/Companyofheroesboardgame/
27.5.2019 12:38:00

...
Pravda, není to nejlevnější. Jakožto fanouška do historie 2. světové se mi ale hodně líbí všechny ty modely (včetně detailů). Takže uznávám že je můj pledge založen z velké části na sběratelském faktu. A když se s těmi modely dá zahrát plnohodnotná hra, tak jsem neváhal. Sice bych taky dal přednost strategičtějšímu boji namísto získávání zdrojů, ale myslím si, že i tak to může být zábava. Velké plus dávám scénářům, sólo hře i v naší skupně oblíbené variantě hrát proti sobě v týmech. A jako u všech her se časem objeví nějaká fanouškovská úprava pravidel (třeba právě ten strategičtější boj), protože tato hra se se svými komponentami dá považovat za jakýsi "sandbox".

25.6.2019 13:27:35

srovnání s Tide o Iron
Já původně po téhle hře hodně slintal protože PC verze je snad moje nejoblíbenější hra vůbec. Ale moje prvotní nadšení taky opadlo. Navíc jsem majitelem kompletního Tide of Iron na který teď mám problém sehnat spoluhráče. Velmi by mě zajímalo právě srovnání s Tide of Iron. I když CoH vypadá vizuálně nádherně řekl bych že Tide asi herně nepřekoná...

25.6.2019 13:34:25 | Upraveno autorem (porovnej)

srovnání

Tide of Iron mám, moc často se na stůl nedostane právě kvůli dlouhé herní době. Od tohodle očekávám rychlou a svižnou hru a teké ne moc taktickou (kvůli občasným hráčům, kteří budou produkovat jednotky a hrnout je do boje), uvidíme, já zatím zůstávám a myslím že dostanu to co od toho očekávám. Pokud bych chtěl něco taktického s WWII tak určitě sáhnu po něčem jiném.

25.6.2019 14:42:01

Po roce?
Tak nejake dalsi myslenky po roce? Ja se k tomu dostal az ted a premyslim, jestli jeste nenaskocit v late pledge, nebo se k nekomu prifarit v PM.. Sledujete nekdo vyvoj?

25.7.2020 08:19:34

Youtube a Kickstarter
Na Youtube najdeš cca 6 gameplay videí ukazující různé herní mody a v updatech na kickstarteru najdeš obrázky výrobních budov, figurky, karty velitelů,...
Já osobně beru gameplay all in (tj. bez budov a krabice na skladování).

26.7.2020 14:45:36

Vybíráme z Bazaru

KINGHILL + DVOJVRSTVÉ DESKY + ŽETONY - NOVÉ
KINGHILL + DVOJVRSTVÉ DESKY + ŽETONY - NOVÉ
Akt. cena: 1250 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas