Cloudspire rozšíření

Zdar, na KS začala kampaň na rozšíření Cloudspiru, jsou tam dvě nové strany - piráti a renegáti. V kampani jde koupit všechno k CS, plus v pledge manageru jde přidat cokoli z jiných her od CTG, jako Too Many Bones a další.

Já jsem podpořil a klidně bych zorganizoval hromadný nákup pro Brno a okolí (případně domluva, nebo se k někomu přidám), oproti předchozím kampaním je tu obrovská výhoda jednotného poštovného - $20, s počtem věcí se nezvyšuje, takže se klidně dá dostat třeba ve 4 lidech na 5 dolarů na člověka.

https://www.kickstarter.com/projects/chiptheorygames/cloudspire-ankars-plunder-series-reprint
14.4.2020 17:18:33

Back a Group
Já do toho jdu určitě. CTG je moje srdcovka.
Klidně grupu udělám a jsem z Brna.
Velkou část Moravy jezdím, takže můžu i dovézt osobně i někam dál nebo pak přes zásilkovnu.

14.4.2020 19:48:53

Brno
martinsun: a ty bys chtěl kupovat další věci? Já bych chtěl koupit v pledge manageru TMB a možná i Hoplo, tak bych to na sebe klidně vzal já, ať se nemusí převážet víc, než je nutné. Měl bych další 2-3 lidi určitě

14.4.2020 20:53:07

CTG
Díky.

TMB mám komplet :-) A dnes mi přišel jejich poslední KS.

Nad Hoplem uvažuji také... Tak uvidíme. Ještě se domluvíme před koncem kampaně, ok?

M

14.4.2020 22:20:27

pledge
ok, on se určitě přidá i Tangram a Amis :D

14.4.2020 22:28:05

Luke
Mrknu na to, ale asi se mnou předběžně počítejte. Potvrdím, jak si to prostuduju - asi o víkendu :)

14.4.2020 23:57:18

co bude dostupné v pledge manageru
V PM bude dostupný následující inventář, bohužel Hoplo nebude :-(

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12OoLN0hdUcGLCnVgoLtqi4xf6rtQRNrWffYxzgw7MNc/edit#gid=0

15.4.2020 10:25:17

Hoplo
Dnes psali i o vydání oprav a vylepšení první verze, stejně jako to dělají u TMB. Já je prostě žeru :-)

Hopla je škoda, snad jednou...

Jinak mám taky back, tak pak se domluvíme kdo to tam dosype.
Co si nejsem jistý je, že půjde dát zadara i ten bonusový balík, který budou backeři skládat hlasováním,..:-) Je v ceně každé pledge na 55 dolarů. Tuším, že další si ho budou muset zaplatit a to by mohlo jít proti ceně poštovného...

Tak uvidíme..

M


15.4.2020 12:44:57

Luke
Taky bych se rád přidal - i když ne kvůli Cloudspiru, chtěl bych pak z PM Too Many Bones.
Nejsem sice z Brna, ale kamarád by mi to pak vyzvedl, pokud by nebyla ochota to poslat Zásilkovnou.

Díky.

15.4.2020 13:02:22

jsem v tom
...za 260. radeji pujdu na svoje triko, pac nejsem z Brna. a bude to hodne krabic, jeste navic kdyz zapoctu rozsireni TMB v PM. postovne je prijemne nizke.

15.4.2020 13:19:17

Heroes' bounty
Psal jsem si se Shannon z CTG, jak bude řešeno v pledge manageru, že si někdo koupí více kopií, aby dostal příslušný počet bonusových balíčku a zatím to řeší, tak musíme počkat. Věřím, že tohle vyřeší, je to pro ně první kampaň se zastropovaným poštovným, tak to určitě bude velká věc pro spoustu backerů.

15.4.2020 13:51:22

bonus pack pro všechny
Tak je to v komentech potvrzené, přidáním dalšího pledge bude mít backer nárok na adekvátní počet bonus packů zadarmo

edit: později dementováno a neplatí, bonus packy je třeba dokupovat za $10

15.4.2020 16:35:30 | Upraveno autorem (porovnej)

A víte co?
Hoďte potom prosím info jak bude otevřený PM, a kdo ho bude mít prosím. Já si to musím nechat projít hlavou, ale obávám se, že i když to vlastně nepotřebuju, tak pokud mi něco neurve peněženku, nakonec alespoň ten core vezmu nebo co:)

15.4.2020 21:20:43

Split
Klidně se pak můžeme bavit o splitu. Pokud půlku vezme Luke a půlku já tak je to OK. Já od nich bral v minulosti TMB a bylo tam toho víc a balík měl 25 kg. A byl fakt obří. Tak ať se to dá i rozumně dopravovat a přenášet. S tím těžký tak akorát někdo někde flakne, protože ho neunese...:-)

15.4.2020 23:59:15

Bonus packy
Tak v Chip Theory jedna ruka neví, co dělá druhá. Včera jsem si psal s vedením a prý pořád neví, jak udělat, aby v pledge manageru dostal backer příslušný počet bonus packů zdarma (člověk, co to potvrzoval na KS měl špatné informace). Prý to není jen o tom přidat položku (příslušný pledge, jako to mají úplně všichni ostatní na KS). A cenu balíčku zatím nemůžou zveřejnit :-(

Jak mám CTG rád, tak tohle mi přijde docela nefér a dost výmluva, protože v pledge manageru je všechno o něco dražší než v kampani, tak aby na tom vydělali, co se dá. Ale třeba to ještě tedy vyřeší. Nicméně zatím to vypadá, že bude každý, kdo chce nové věci do CS, backovat sám (a přidat se k němu můžou lidi, co chtějí třeba TMB)

17.4.2020 08:28:38

multipledge
V dnešním updatu rozseknou, zda půjde brát multipledge a dostat příslušný počet bonus packů zdarma, nebo ne.

20.4.2020 08:52:20

smůla
Tak CTG nepovolí klasický multipledge, půjde sice v pledge manageru přidat další bundly, ale nebude k nim zadarmo Hero's bounty pack. Ten bude v PM dostupný za $10. Úspora na poštovném se tedy dost snižuje.

Např. 4 lidi by doplatili v PM $30 za bonus packy, pošta by stála $20. $50/4 = $12.5, jeden člověk by tak ušetřil cca 200 Kč. Má to pro vás smysl?

Pokud by někdo chtěl jen dokoupit v PM věci do Too many bones, nebo cokoli, k čemu by se nevztahoval bonus pack, tak smysl se spojit určitě má.

21.4.2020 08:31:47

Asi nevadí
Jelikož jsem si chtěl pořídit jen core, tak nakonec za mě asi ten bounty pack i oželím. Jasně jsou tam nějaké karty navíc, ale rád bych do toho prozatím naskočil za co nejmenší možnou částku:) Zatím se rád k někomu přidám pak v PMku teda:)

21.4.2020 08:53:24

Kame
Ok, budu na tebe myslet s PM

21.4.2020 10:00:40

Vybíráme z Bazaru

Caverna: Sedláci z jeskyní
Caverna: Sedláci z jeskyní
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas