burncycle

Chip theory games spustili KS na novou hru:

https://www.kickstarter.com/projects/chiptheorygames/burncycle?ref=user_menu

Budete v budoucnosti bojovat za roboty proti zlým lidským megakorporacím. Herně to vypadá na infiltrační "dungeon" crawl s propracovaným systémem programování akcí.

Nemilé je to, že bude na cenu hry včetně poštovného uvalené DPH ve výši 16 %. Toto DPH bude od 1. ledna 2021 platit i na objednávky z CTG EU obchodu. Hry od nich se tedy do budoucna citelně prodraží. Nicméně pro tuto kampaň platí jednotné poštovné 20 dolarů a lze se libovolně spojit (mám to potvrzené, ceny v pledge manageru budou stejné jako v kampani). Aspoň takto půjde ušetřit pár korun.

Každopádně i poštovné z CTG obchodu by mělo po 1.1.2021 zdražit, takže pokud chce někdo objednat cokoli z TMB a podobně, má smysl vzít do konce roku, budete to mít za levnější poštovné a bez DPH.

Nabízím spojení se na burncycle v Brně.
10.11.2020 18:40:56 | Upraveno autorem (porovnej)

uvidíme
Jako fakt mám rád ChipTheoryGames, ale Burncycle mě zatím nechává chladným. Celé to vypadá tak nějak, strašně, nudně. Jako vím, že dělaj super věci a Cloudspire jsem původně taky nechtěl, stačili mi TMB, a pak jsem vlítnul i do něj a Hoplomachus příští rok je jistota. Nějak se mi to nelíbí vizáží a vlastně ani ten herní mechanismus mě neoslovil. Musím se mrknout pořádně znovu na gameplay, jestli mi něco neuniká.

Na druhou stranu, asi pro mě dobrá zpráva, bude víc peněz na Hoplo příští rok (co si nalhávám, to co uštřím tady, rozfofruju za jiné kousky:D).

10.11.2020 21:59:02

CTG
já už od nich beru vše z principu, věřím, že to bude dobrý, nejspíš budu i testovat, když budu mít čas (testoval jsem nové frakce do Cloudspire).

10.11.2020 22:30:44

Luke
Jako taky jsem byl přesvědčený že vezmu z principu od nich vše, ale zatím nevím nevím. Nicméně, pokud bych se případně mohl k tobě nasáčkovat v PMku, tak bych si nechal tyto vrátka otevřené. Pokud by to šlo:)

11.11.2020 08:54:27

pockam
na druhou edici. jako u kazde jejich hry budou upravy pravidel a komponent. to, co usetrite ted, pak date za upgrade pack. taky uz budu vedet, jake to je opravdu na solo hrani. jejich hry nijak jinak nehraji. jeste mi ani nedorazil Cloudspire a spis me zajima Hoplomachus: Victorum. takze soucasna kampan me zatim nelaka

11.11.2020 09:52:10

Princip
Taky jsem v tom z principu ;-)

A jako obvykle jsem i já otevřený pro hromadné objednávky.. :-)

11.11.2020 10:50:39

Junik
A popravdě, díky za tenhle příspěvek. Vlastně máš pravdu. To že to dostane další KS se základem a opravami je téměř jistota. Takže já se pokusím vytrvat a počkat prostě na další edici:)

Cloudspire mi má taky dorazit až teď z druhého KS a Victorum mě taky láká předem trochu víc.

Tak se mnou teda nepočítat. A to je moje konečné rozhodnutí:D

11.11.2020 11:10:34

brno

ok, kluci. Nějak se domluvte kdo to budete zastřešovat a připište si jeden gameplay bundle pro mě ;-)

12.11.2020 01:14:38

Brno
Ok, tak hromadny pledge budu mit na starost ja, zatim tedy ja, Martin a Amis, dva lidi se rozmysli.

12.11.2020 11:14:43

Praha
Já jim tam nejspíš hodím pět babek na přístup do PM a pak uvidím.

Jinak ten art co tam je není ani zdaleka finální, kdesi jsem zahlídl jak to má vypadat v konečně podobě a bylo to o dost lepší.

12.11.2020 20:02:35

Art
Víceméně finální art ukazují v updatech, do konce kampaně chtějí dát i něco na stránku.

12.11.2020 21:54:03

Pledge manager
Otevřeli pledge manager, kdyby se někdo chtěl ještě přidat (vyzvednutí Brno)

7.12.2020 21:37:37

Vybíráme z Bazaru

Hannibal
Akt. cena: 2300 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas