Bloodborne desková hra

Jak jsem se bál, další kampaní od CMoN nebude Trudvang, ale Bloodborne. Comming soon
19.2.2019 07:20:35

:)
Trocha reklamních prndů

The core Bloodborne game will consist of a five chapter campaign, which each chapter lasting between 60-90 minutes. Players can pick from one of six covenants to join, each of which has their own storyline. This should help with replayability, as each Hunter will have its own storyline in addition to the main challenge of the game.

While details are still scarce about the game, game designer Eric Lang noted that the game would be "really, really hard." That should be good news for players looking for an experience that mimics the original Bloodborne game, which was praised for its challenging gameplay.

Autory jsou Eric Lang (Lang současně aktuálně spoluvyvíjí cca 365 jiných her pro cmon, každý den v roce jinou) a Michael Shinall

Designed:
-A Song of Ice and Fire: Tabletop Miniatures Game
-Dark Age (2013)
-Rum & Bones
-Rum & Bones: Second Tide
-Wrath of Kings
-Xenoshyft: Onslaught
-Xenoshyft: Dreadmire
-Xenoshyft: Immolation

Developed:
-Rising Sun
-Massive Darkness
-World of SMOG: Rise of Moloch


19.2.2019 18:49:34

Moc informaci
zatim neni. ASi je to tim, ze je to licenovane. Kazdopadne, doufam, ze to nebude tupe hazeni kostkama a bude se hrubě taktizovat. Na tu hru se tesim kvuli tematu a kdyz to bude pikatchovina (jako Massive darkness treba), nebudu se trapit, backnul jsem Kladivo na carodejnice....

19.2.2019 19:23:34

...
Jsem zvědavý, jak to "really, really hard" keré je u Bloodborne založeno na rychlosti reakcí hráče, převedou do deskovky.

Jestli to vyústí v obtížnost stylu "pro úspěch hoď 10 na d10" případně "pro úspěch musíš mít na ruce právě jednu správnou kombinaci karet" nebo "může tě náhodně zabít každá potvora, takže nikdy nemůžeš být připraven", tak to si můžou strčit kde slunce nesvítí. To není obtížnost, to je překážka s vysokou mírou náhody. Jsem docela dost skeptický k představě skutečné vysoké obtížnosti ve hře, která není kdovíjak dlouhá a tím pádem nemůže ani obsahovat moc systémů.

20.2.2019 17:31:21

Prave
Je velika sance, ze to bude dicefest. Ale treba Lang prekvapi

20.2.2019 22:52:40

:)
Očekávám Euro s dřevěnými komponentami. Sranda je vždycky číst ty PR nesmysly cmonu na jejich stránkách. Docela mně překvapuje, že zatímco u trudvangu oznámili právě, kdy bude kampaň, a v minulosti byly už nějaké figurky na fotkách, tady absolutní ticho po pěšině.

Bude to revoluční jako vždy, explozivní kostky, karty vybavení a nějaká "nová" jedna odlišující mechanika, tady to budou osobní příběhy postav, kterou vychválí až do nebes. Abych jen netrolil, třeba ti sílící bossové u death may die mi přišli fajn

21.2.2019 04:05:14

Tak
treba Dark Souls kampan taky neukazovala figurky, dokud je Namco neschvalilo, tohle bude podobny pripad podle me. A ano, inovativni mechaniky: explozivni kostka, postava ma 3 akce: pohyb, boj, sebrani zetonu...

21.2.2019 09:01:25

...
a přesto to backne spousta lidí...
na druhou stranu je u cmonu aspoň záruka "nic nové od nás nečekejte, jen hromadu plastu". Jakože BB mám hodně rád, tak budu doufat, že kdyby z toho nevzešlo nic dobrýho, tak se toho snad ujme komunita na bgg jako v pdoobě DS.

21.2.2019 12:03:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Setting
Ten svet DS/BB je naprosto bozi, takze pokud budou figurky dobre (jako Hate a posledni Zombicida), tak backnu uz kvuli plastu. Btw, existuje nejaky slusny mod DS na bgg? Nesledoval jsem to

21.2.2019 14:17:03

Pepsson

určitě se pdoívej, ja DS nemam, ale co jsem tak pokukoval, tak jsem tam narazil an nějaké modifikace pravidel, co se týkalo lootu, zrychlení hry a mam pocit, že jsem tam viděl i nějakou kampaň.

21.2.2019 14:58:17

cz

na FB strange BF sa objavila fotka hry s otázkou "chcete to, že ? "

21.2.2019 15:17:33

cz
Odpověď na tuto otázku je jednoduchá:
Ano chceme to v cz,ale né od BF.
Raději KS, když tak.

21.2.2019 17:30:46 | Upraveno autorem (porovnej)

:)
Bastacka: :D Ale no tak. Kdybychom BF neměli tak bychom si ho museli vymyslet ;). Ale mám to stejně, KS hry od cmon v retailu často nedávají moc smysl.

Jsem zvědavý kolik ta sranda bude stát, resp. cmon není levný a tady ještě budou muset platit licenci, to jak měli třeba cenově namyšlený project elite mně neoslovilo.

21.2.2019 17:40:15

:+)
No uvidíme ,co to bude a jak nás Cmon překvapí ..... nebo zklame ?

21.2.2019 17:44:03

Bastacka

No ja BF tiež moc nemusím. Ich politika vydávania hier je divna. Na jednej strane vydávajú hry zároveň s prvým vydaním FFG /Outer Rim/ inokedy zase tvrdia, že musia počkať aby videli aký úspech bude hra mať / Arkham Horror 3 ed - kým to vydajú v češtine tak to už bude mať 3 rozšírenia, a to nehovorme vôbec o Mansion of Madness/
Ale postupom času som si uvedomil, že pro tom množstve hier koľko vychádza, nemám čas hrať hry opakovane ako napr Zombicide. Ešte stále sme nedohrali tých 10 scenárov z Black Plague , Wulfsburg je vo folii na poličke. A opakovať scenáre aby som vyskúšal KS exkluzívnych hrdinov asi nemám chuť.
Všetok ten CMON KS exkluzívny obsah mi začína zaberať miesto v poličkách a pri hraní ho nepoužívam

21.2.2019 20:16:37

deckbuilding
Tak to vypadá na hru řízenou kartami, což je pro mě dobrá zpráva.
dnešní update:
https://www.cmon.com/news/bloodborne-design-diary-part-1

26.2.2019 23:11:51

Teaser
https://www.facebook.com/coolminiornot/videos/629919100771603/

Malý teaser, kde je vidět pár záblesků na figurky.
---
Autor hry Velryby ničí svět

3.3.2019 23:11:41

:)
V tom videu jsou to jen rendery figurek. Na facebooku cmon je galerie nahoře a jsou tam první dvě figurky s poznámkou "in development, subject of licencor aproval" Přirozeně jim nepřipustí kvanta rádobyvtipných hrdinů vykrádajících filmy. Na tu mechaniku řízení kartami jsem zvědavý. Nějak mně moc nenapadá jakou svoji hru vykrádají.

8.3.2019 19:13:42

Novy update!
https://cmon.com/news/bloodborne-design-diary-part-2

Zacina mi stoupat Bloodpresure :) vypada to, ze si s mechanikami nakonec dali vic prace, nez se cekalo a vytvorili neco jineho, nez Zombicidu na steroidech...

8.3.2019 20:23:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Pepsson
Trochu se to začíná diskotovat na bgg. Jsem zvědavej s čím ty dva přijdou. Udělal Lang vůbec někdy nějaký deckbuilding ?

8.3.2019 21:17:24

Gromthar
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/warhammer-invasion-lcg-828/

8.3.2019 23:15:21

Melandor
Warhammer invasion teda zrovna deckbuilding neni.

9.3.2019 01:19:10

Havelock
Máš recht,sorry za šíření bludů

9.3.2019 23:16:26

Chm
Jak si pročítám designer diary, tak si začínám říkat, že tohle by nemusel být úplný průser. Možná dám po dvou letech cmon na ks zase šanci :)
___
redaktor Deskofobie

13.3.2019 20:08:06

E. Lang

Erik je podepsán i pod Hru o trůny lcg,a to je deckbuilding jak sviňa

13.3.2019 22:29:05

Deckbuilding
Tak zalezi, jestli beres deckbuulding jako hru, kde stavis deck v prubehu hry (dominion, brink, study in emerald) nebo pred hrou (mtg, w:invasion, lotr). Podle me oboji a tohle spis vypada na tu druhou variantu.
Posledni diary o nicem, ale z toho predchoziho to vypada na neco noveho, doufam, ze z toho vyleze neco jako KD:M lite :). Kdy to zacne? Tipuju 25.3...

14.3.2019 08:52:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Tzolk'in: Mayský kalendár CZ
Tzolk'in: Mayský kalendár CZ
Akt. cena: 19 €
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas