Backeři mezi námi

Ahoj, dívám se na to kolik z nás tu backuje různé projekty na KS.

A říkám si, že by bylo dobré o sobě vědět.
Ať už jen z toho důvodu, že je někdy dobré se poradit s někým "z oboru":-) Nebo taky kvůli tomu, že ne vždy chci celou hru a mohl bych se svézt s jiným backerem a tím výrazně ušetříme za poštovné oba.

Proto zahřívací otázka: Kolik máte podpořených projektů na KS?

Já zatím 10.

Martin


17.7.2019 12:19:58

Podzimní úroda
Tak se nám ten podzim pěkně rozjíždí.
Včera jsem backnul Aeons Trespass, minulý týden After the Empire, dnes možná Isofarian Guard a v říjnu Oathsworn a nejspíš i Village Attacks.

Jen doufám že už nepřijde Žádné další překvapení :-)

10.9.2019 15:35:05 | Upraveno autorem (porovnej)

martinsun
Tak tak, podzim je úrodný :-)
Aeons Trespass, Isofarian Guard, Oathsworn za mě také :-)
After the Empire vypadá moc pěkně, ale bojím se, abych to měl s kým hrát. Stronghold s podobnou tematikou mi leží ve skříni...

10.9.2019 15:56:21

MikeDundee
Stronghold mě taky vždy lákal, nakonec mě odradilo to, že je to jen dvojkovka. Od AtE čekám, větší řežbu ve více lidech.. :-)

10.9.2019 16:34:48

martinsun
Já jsem rád, když na své hry najdu druhého spoluhráče :-) Takže na KS už backuju pouze dvojkovky nebo takové, které se dají hrát sólo (což Aeon, Oathsworn i Isofarian splňují).

10.9.2019 19:51:53

martinsun
Myslím, že zapomínáš na Ankh od CMONu :-) Bude ke konci roku

11.9.2019 07:05:44

:)
Včera jsem si všimnul na facebooku monolithu oznámení z července "conan is back" Je tam tuším na to trojciferné množství reakcí, mezi nimi i dotaz zda bude dříve mythic battle ragnarock. Následuje lehce filosofická zdvořilostí odpověď monolithu, ze které nezávazně usuzuji, že conan bude jejich další KS. Vzhledem k tomu, že pro tento rok má práva na conana konkurenční společnost (měla nedávno ks a byl cancel kampaně) a v lednu je pětileté výročí, spekuluje se o ks v lednu 2020. Z rozhovoru nejméně rok nazpět mám zafixováno, že vývoj versus modu do batmana je stál obrovské množství sil a času (čti peněz) kdy s tím nepočítali, a aby na tom vydělali vrazí jej i do conana. Ostatně rok nazpět vykřikovali, že další KS bude co nejdříve, ale práva pro tento rok získala konkurence tak bylo ticho po pěšině a pak na foru nesměle zmíněno, že to letos vydat nemohou, ale s nositeli práv mají nadstandartní vztahy. Kdyby tu hru chtěli pohřbít tak ji nepodporují na webu, kompédii apod.
Očekává se versus mod, kampaňová expanze, v posledním kompediu jsou údajně koop pravidla. Nemělo by se jednat o novou edici, která by materiál co máte vylila do kanálu.

Na ten leden 2020 usuzuji proto, že z jejich dávných příspěvků mám za to, že kdyby mohli tak tu KS kampaň chtěli udělat už počátkem tohoto roku. Když mrknete do ciziny na net tak ten základní box vyprodávají.

Takže zpět k tématu. Doporučuji sledovat videa king of average a tantrum house obsahující souhrny co se chystá na KS, abyste nezbankrotovali. Nejzajímavější je pro mně king of average, který zveřejnuje i kde ještě je možný late pledge a drby co se chystá v následujícíh měsících, zpravidla je to zaměřeno na velké hry hemžící se figurkami.

Občas tady strhávám hry u kterých běží kampaně. Ony nejsou nutně špatné, jen toho vychází strašně moc a pomalu se suneme s poštovným ke 150 dolarům za hru jako minimu.

Jednoduchá rada zní, backěnte early bird, mrkněte na net co se chystá, strhejte na foru hru, dropněte pledge, protože budou lepší.

11.9.2019 07:57:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Ankh

Tak ten naštěstí končí u jiného člověka v naší skupině:-) přeci jenom nemusím mít pořád všechno co se mi líbí :-)

11.9.2019 14:06:51

Kurz dolaru
Dnes jsem platil za Oathsworn a přes Revolut mi to dalo kurz 23,055 za dolar.

Jsem s tím spokojený. Přes KB to bývalo o dost víc...

Kolik jste platili dnes vy?


5.11.2019 21:41:44

CSOB
23.618...porad ale dobry, par kacek me nezabije

5.11.2019 22:18:21

Revolut rules :)
Potvrzuji 23,05 :) A vcera jsem menil vetsi castku na jeden multi-pledge s kurzem 22,89.

5.11.2019 22:24:02

MBank
23,43... Kč/dolar za dnešní Oathsworn

5.11.2019 22:51:27

Revolut
Tak síla Revolutu se pozná hlavně u exotičtějších měn, Euro a Dollar mají velmi malý spread, ale třeba Novozélandský dollar už je zajímavější:-)

7.11.2019 16:58:39

vikendové kurzy
jen pro info, revolut má horší kurzy přes víkend :)

8.11.2019 18:10:33

Co lze čekat na KS v dalším roce :-)
https://kick.agency/news/best-upcoming-kickstarter-board-games-2020/

Peněženka zapláče :-) Že bych si přece jen zařídil ten revolut a ušetřil pár stovek ? :-)))

9.11.2019 10:15:02

Příští rok
Tak dobrý, zatím nic nezaujalo :-)

9.11.2019 10:48:55

Něco tam bude...
Za mě mám v hledáčku už nějakou dobu Dead Reckoning a určitě se chci podívat na Transhumanity. :-)

Pokud chceš Revolut a na něm 222 Kč použij můj referral:-)

Už jsem s ním platil tři KS, v librach, dolarech a teď norských korunách. A vždy mi to dalo stejný kurz jaký se ukáže na googlu...:-)

Za mě spokojenost...

https://revolut.com/referral/martin0jsq!a13221

9.11.2019 11:59:04

martinsun
Díky za ten referral, dnes se na to podívám.
Mně se tam teda líbí hodně věcí, následující seznam je od pro mě "must have" směrem dolů k "možná":
- The 7th Citadel (mám rád 7th continent a těším se na příběhovější Tainted Grail, který z 7th continent vyšel a zřejmě zpětně ovlivnil Serious Pulp pro vytvoření 7th Citadel :-)
- Dead Reckoning - pirátská tématika a heavy exploration ? Sem s tím :-)
- ISS Vanguard - objevování vesmíru, vypadá to na další hutnou příběhovku a ty Awaken Realms umí... takže také s tím víceméně počítám
- Hel - vikingské téma mě láká, ale zatím je málo informací, jak moc to bude příběhové atd., uvidíme.
- Great Wall - sice je to euro worker placement, které moc nemusím, ale Awaken Realms umí překvapit mechanikami a inovacemi. Uvidíme...

9.11.2019 12:45:43

2020
7th Citadel - uvidí se, jak moc jiné to bude oproti 7.kontinentu

Dead Reckoning - mám z toho podobný pocit jako ze Sleeping Gods, jen to není coop

The Great Wall - k čemu další euro, když má člověk Great Western Trail

ISS Vanguard - sci-fi Etherfields

Hel - příběhová premisa jako Tainted Grail, jen ve vikingském prostředí

Transhumanity - coop deck-building opět připomíná Etherfields, ale zaujalo nejvíc

Zatím se zdají všechny novinky pokryté staršími projekty:-)

10.11.2019 00:10:11

!
7. Citadela, urcite se tesim :)





"I want to play a game." Jigsaw

10.11.2019 17:11:47

Revolut
Zkusil jsem se zaregistrovat, ale vyžaduje to nejnovější verzi androidu, takže s mým tabletem a telefonem mám smůlu... Úplně stejně nová aplikace zásilkovny... Nechápu, proč neudělají i nějaké rozhraní pro prohlížeč... No nic, těch 40 haléřů na dolar, o co to mám dražší se dá přežít...
MartinSun: Předpokládám, že ten tvůj referral půjde použít i někdy příště, pokud bych někdy pořizoval nový telefon :-)

11.11.2019 16:18:12

Pristi rok
Me zatim zajima jenom Ankh

Dal bude jeste MB: Ragnarok

11.11.2019 16:33:37

MikeDundee
Snad ano...:-) sice tam mluví o omezené platnosti, mají tam zároveň tlačítko na pozvání přátel...
Tak kdyžtak vygeneruji nový.

S tím odlazováním verzí to taky nechápu...prostě to mají zkoušet í na starších a ušetřili by si spoustu nasraných klientů. :-)

11.11.2019 16:39:26

MikeDundee
Snad ano...:-) sice tam mluví o omezené platnosti, mají tam zároveň tlačítko na pozvání přátel...
Tak kdyžtak vygeneruji nový.

S tím odlazováním verzí to taky nechápu...prostě to mají zkoušet í na starších a ušetřili by si spoustu nasraných klientů. :-)

11.11.2019 16:39:27

MikeDundee
Snad ano...:-) sice tam mluví o omezené platnosti, mají tam zároveň tlačítko na pozvání přátel...
Tak kdyžtak vygeneruji nový.

S tím odlazováním verzí to taky nechápu...prostě to mají zkoušet í na starších a ušetřili by si spoustu nasraných klientů. :-)

11.11.2019 16:39:29

7th Citadel vs Tainted Grail

Na Essenu jsem se bavil s tvurcem kontinentu a citadely Brunem Sautterem a koncept citadely (tedy mnohem vetsi duraz na dobrodruzstvi nez na survival) maji v supliku mnohem dele, nez byla kampan na Tainted Grail.

Ja jeste tesim na novy kickstarter Sorcerera.

11.11.2019 16:54:21

Vybíráme z Bazaru

Frostpunk + Zoceleni mrazem + Miniatury
Frostpunk + Zoceleni mrazem + Miniatury
Akt. cena: 3800 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas