Assassin's Creed: Brotherhood of Venice

Jdete do toho někdo?

https://www.kickstarter.com/projects/135116486/assassins-creed-brotherhood-of-venice/description
16.11.2018 21:32:33

Korenar
Ahoj, já o tom uvažuji, ale trochu mě odrazují komentáře na adresu V-Commandos. Ta věž je ale super ;)

23.11.2018 11:19:21

Korenar
Tiež premýšľam, ale ten termín... jún 2020!!

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

23.11.2018 14:58:09

AC
Taky jsem na to koukal, ale je pravda, že to dvouroční čekání mě zatím docela úspěšně odrazuje :/

Jinak co je to za novou módu, že jakmile nějaká deskovka nemá 158 figurek (nejmíň), tak nemůže na KS?

23.11.2018 15:06:15

:)
To není žádná móda, to je dlouhodobá realita.

23.11.2018 19:30:20

Korenar, AC
Ty dva roky nevadej, to zas utece jak nic...mezitim pozapomenes a za dva roky to prijde z nebes ;) Ja jen fakt nejak nejsem presvedceny. Pisou tam, ze jeste budou ladit. Je to takovy sice pekny, ale prece jen zajic v pytli. Na druhou stranu penez je v tom uz fakt hodne, tak by to mohlo dobre dopadnout. Uz jsou taky skoro vsechno stretch goals odemknuty... No mame jeste 12 dni, da se jeste popremyslet. Za jakykoli poznatek predem diky!

24.11.2018 06:28:48

Zajic v pytli
A ze je to poradny zajic v pytli...post na KS od tvurce hry Triton Noir: “(Thibaud speaking) It may seem a good idea on paper. The game is fully coop, and the stealth system would not work if an opponent player plays the guards and sees the Assassins event when they are Anonymous (stealthy). So we would probably have to change the game system... which would result in creating another game :/“

24.11.2018 06:45:56

Kadylek
To jsi trochu hodně vytrhl z kontextu, je to odpověd na otázku zdali by 5tý hráč mohl hrát za stráže. Nikoliv, že budou předělávat systém hry.

24.11.2018 09:09:58

2020
Teda vidíte toho datumu 2020 jsme si vůbec nevšiml :D zatím jsem koukal jen na hru. Proč taková doba? Trochu to vypadá, že by chtěli hru ještě hodně testovat a ladit...to do vydání stihnou ještě druhý KS :D

24.11.2018 11:31:07

...

Vy si k te kampani moc nectete co :-) vsechno maji od zacatku ve FAQ. Doporucuju precist.

24.11.2018 13:49:56

...
V tomto případě kickstarter není žádná výhra. Když si představím, že mé peníze budou někde (minimálně) 2 roky ležet, mohl jsem je zatím použít na nákup něčeho, z čeho budu mít užitek ihned... Také není jisté, jestli verze předaná backerům nebude jen nějakou beta verzí a do retailu pak může jít nějaká malinko vyladěnější verze s opravami (jak to bývá). Jedinou výhodou pak zůstává exluzivní obsah co v retailu nebude.
Takže já si radši 3 roky počkám až (jestli) se v retailu objeví otestovaná a recenzenty ověřená verze...

24.11.2018 14:53:16

MikeDundee
Zklamu tě, ale hra do retailu nepůjde. Očividně nemají takový kapitál, aby utáhli náklad, který bůhví jestli prodají.
P.S: na KS Lords of Hellas uz čekám rok a půl a stále v nedohlednu, ačkoliv už je dávno lokalizace a už vím, že mě hra nebaví a vlastně jí nechci :-D. Dávají reálný termín a můžou pouze mile překvapit. Sám nevím jestli do toho půjdu, coop her se teď na KS objevil ranec a jediné na co to láká je značka.

24.11.2018 16:46:34 | Upraveno autorem (porovnej)

společný pladge Praha
Ahoj, já to mám backnuto, tak pokud by se někdo chtěl přidat, můžu navýšit plage a pak se rozdělíme o poštovné.

24.11.2018 17:26:55

Wolvik
Ok, beru, ze jsem neco vytrhnul z kontextu, protoze jsem se v diskuzich zas tak moc nestoural. A stalo se tak prave kvuli tomu, ze jsem naopak pozorne cetl FAQs, ve kterych pisou, ze musej dlouho testovat a balancovat. Kdyz si pak od autora prectes, ze musej udelat jinou hru, tak uz ani neni chut cist dal a kontext ti unikne ;) Stejne uz se spis priklanim k tomu, ze to necham byt, mam z toho proste dojem nejisteho vysledku a pri pochybnostech se na to vy...kasli.

24.11.2018 21:32:47

Nejistý výsledek
Já o téhle hře ani neuvažuju, ale stačí mi jeden pohled na stránku kampaně, abych viděl, kde je případná zrada. Na to, aby případný zájemce narazil na informace ohledně toho, jak se hra vlastně hraje, je potřeba sjet až zhruba do tří čtvrtin stránky, do té doby je možno vidět pouze obrázky komponentů, a to tak že hlavně figurek. A i tak je těch informací ohledně gameplay poměrně málo. Zatímco obrázky všelijakého plastového haraburdí zabírají snad dvě třetiny celkového obsahu.

Tahle kampaň prodává primárně počítačovou licenci a tunu plastu. Hra je až vedlejší produkt.

Edit: Pro srovnání se stačí podívat na kampaň ke hře Rallyman GT. Hned zhruba ve čtvrtině stránky začíná podrobný popis, jak se hra hraje a celkově tyhle informace zabírají skoro polovinu obsahu. Na tom je nejlépe vidět, kdo prodává hru a kdo jen předražené cosi.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

24.11.2018 21:57:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Wolvik
Já jsem zatím jen narazil na tuto kampaň a přidal jsem odkaz, neboť je to hra, o které bude diskuze :-) sám do toho nejdu...až příliš velký "zajíc v pytli"

Dobrých her je na trhu spousta a u her, které prodává licence jsem dvakrát více opatrný.

25.11.2018 00:27:20

OT Wolvik
LoH- rok a půl určitě ne,druhá vlna má zatím zpoždění 7 měsíců. :+)

25.11.2018 01:18:28

MalcolmReynolds, Korenar
Pod oba vase komentare se podepisuju ;) Dik, pomohli jste mi dodefinovat duvody, proc ne. Ja se totiz skoro vzdycky snazim hledat duvody, proc jo, abych si udelal radost novou hrou. Na trhu je opravdu milion jinejch veci, jejichz mechanizmy jsou zname, odzkousene, super a hry muzeme mit doma hned. A stejne nam v domacim “portfoliu” chybi spis karetky, dalsiho plastu netreba :) Dik a prima podzimni dny nebo treba taky dlouhe zimni herni vecery vsem!

25.11.2018 07:28:47

Bastacka
Ano, ale kampan skoncila v cervnu 2017, takze uz opravdu cekam rok a pul. Co se tyce assassin creedu, necham 1$ pledge abych mel vice casu na rozmyslenou, ale zatim me nepresvedcili. Co se tyce tuny plastu, ktera je ted tak popularni, stale vic lidi nekupuje hru kvuli hre, ale kvuli figurkam. Co jsem pochopil z komentaru ruznych projektu, je to cca. odhadem tak 15% lidi a i to je pro tvurce zajimave. Jen se tech coopu ted vysemenilo tolik, ze je tezke to prebirat a clovek tihne k tematu, ktere se mu libi. Co si budeme povidat, nejaka obroda v herni mechanice se nekona.

25.11.2018 08:22:10 | Upraveno autorem (porovnej)

posledních 24 h
Tak jak jste dopadli? Odolali jste? Měl někdo čas shlédnout video nebo prostudovat mechaniky? Má ta hra něco do sebe?

5.12.2018 20:16:03

PRODANO
Prvnimu zajemci prenecham svoji Assassin pledge vcetne FREE Ezio assassina (1st day backer) a FREE veze za backovani assassin pledge behem kampane. Pledge manager je jeste tyden otevreny a je mozne povysit na all-in nebo pridat addony o ktere byste meli zajem.

Cena je stejna jako v kampani - tj. tolik, kolik jsem zaplatil ja (cca 105euro + postovne ). Platba pred uzavrenim pledge manageru na muj ucet.

V pripade zajmu mi napiste zpravu a domluvime se.

=================
AKTUALIZACE - PRODANO
=================

30.10.2019 21:29:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Ve svitu půlměsíce - vynikající asymetrické euro
Ve svitu půlměsíce - vynikající asymetrické euro
Akt. cena: 1100 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas