Alba - gamebook

Právě jsem přispěl na tuto kampaň. Pokud by se chtěl někdo ke mě přidat, nabízím možnost (Praha + můžu poslat kamkoli).

https://www.kickstarter.com/projects/itbboardgames/alba-an-open-world-adventure-book?ref=user_menu

Vypadá to na pěkně masivní počin :)

26.1.2021 21:23:28

Díky za tip
Vypadá to zajímavě, hodně se zamlouvá prostředí, ve kterém se to odehrává. Líbí se mi, že mají hodně možností, do jaké varianty jít. Nejspíš backnu tu eBookovou variantu speciální edice. Pokud to bude tak interaktviní, jak slibují, tak to bude super. Na mobilu jsem už takhle pár gamebooků zahrál a musím uznat, že mi to i celkem vyhovuje. Navíc i ta cena mi přijde opravdu lidová. :-)

28.1.2021 10:55:05

ebook
ja som tiež backol ebook, hoci popravde radšej mám staré dobré knihy, ale to poštovné tu cenu pekne dvihne a 30€ za jednu knihu platiť nechcem - tak to zvládnem s ebookom, a ono asi dokedy by tá kniha došla tak by som to už mal aj 2-3x prečítané:D takto si to prečítam hneď v marci a nemusím čakať pol roka za knihou:) a tá cena je fakt super

28.1.2021 11:36:41 | Upraveno autorem (porovnej)

paperback
Já šel do paperbacku. Fakt, že jsem zkoušel ukázku na telefonu a to odskakování na jednotlivé kapitoly je fajn. Na kindlu by to asi taky bylo supr. Jen nevím jak s by na něm vypadaly ilustrace (které se mě osobně líbí hrozně moc). V každém případě jsem se nakonec rozhodl pro paperback. Brožovaná bude sice moc fajnová, ale necelých 1200,- jim za to nedám. Podle všeho to bude ale pěknej macek. Hadback by měl mít snad 7-8 cm na tloušťku, paperback 6 cm :D

28.1.2021 21:31:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Alba
Já backnul hardback. Porad mam radsi fyzicke knihy nez ebooky, ale s tou APPkou, co slibuji, to muze byt fajn.

29.1.2021 10:35:08

Alba

Backnuto Hardback :) kniha je kniha

29.1.2021 11:31:08

Tak už je k dispozici e-book, ale jak tak koukám, tak na některé budoucí majitele tištěných verzí čekalo nepříjemné překvapení ve formě navýšení poštovného, máte to taky?

2.4.2021 21:57:35


Backoval som len e-book, o koľko je to navýšenie poštovného oproti cene na ks?

3.4.2021 10:45:30

Tak mě to právě zaujalo, s křížkem po funuse. Je nějaké info o late-backerech, nebo je tu ochotný mě někdo přibrat? mám zájem o tu elektronickou verzi za 6 liber. Případně ji odkoupím od někoho, kdo ji nechce. ;)

5.4.2021 23:08:26


Ahoj, také jsem si tohoto všiml velmi pozdě. Jestli je ještě otevřená možnost přidat se do pledge managera, rám se přidám (hard back) a rozdělím se o poštovné.

6.4.2021 13:57:12

Vybíráme z Bazaru

Oathsworn - Into The Deepwood
Oathsworn - Into The Deepwood
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas