Aeon's End: Outcasts

Je tu novy Aeon's End

https://www.kickstarter.com/projects/2012515236/aeons-end-outcasts
4.2.2020 18:47:15

Ufff...
Ti to teda dojí naprosto brutálně, už mám těch karet skoro víc jak Magiců, nevim no, jestli budu ještě pokračovat.. ;)

5.2.2020 08:57:11

Azalin
Zas s každou krabicí tam je nějaký posun, expedice v New Age je fajn, pořád je to pro mě nejlepší deckbuilding, který se ženou hrajeme docela často. A v krabici na 4000 karet je pořád místo :) Opruz jsou akorát randomizer karty pro market a expedice, který stejně člověk nepotřebuje, protože je pohodlnější to řešit přes appku než pořád něco míchat,a tak je mám naházený někde ve skříni,protože je úplně vyhodit taky nechci :)
A jinak za rok bude další KS, to už je teď celkem jistý :)

5.2.2020 09:07:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Froggery
Souhlasím, nejlepší deckbuilding a expedice jsou fajn.. no uvidíme, možná počkám na retail, pokud dobře počítám, vychází to v podstatě na stejno a žádné KS exkluzivky tam nejsou..

5.2.2020 12:31:27

Azalin
Tak já doteď kupoval retail, takže do tohohle jdu, cenově to je fakt tak nastejno (pokud nebudou pak v retailu zas tři rozšíření jako u New Age pak by se KS i vyplatil), ale pro mě je hlavní, že si zároveň přikoupím KS exclusive proma z dřívější kampaně, který v retailu nejsou a přihodím si tam podložku. Jinak už tam nějaký KS only proma jsou. Na druhou stranu žít se bez nich určitě dá, ale já mám úchylku na to mít hry pokud možno kompletní :)

5.2.2020 12:44:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Outcast
Pokud to někdo dá dohromady, kdyžtak bych se přidal. Z AE mám úplně všechno, takže by mě zajímalo jen tohle rozšíření:)

5.2.2020 13:42:32

Atterdag
Já mám backnuto, ale aby to mělo smysl brát tak by nás muselo být víc, v případě víc kopií hry je poštovný 70$, normálně je 30$

5.2.2020 14:14:21

Vybíráme z Bazaru

Děti z Carcassone + Doba kamenna Junior
Děti z Carcassone + Doba kamenna Junior
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas