Aeon's End: Legacy of Gravehold

Druhá legacy krabice, ale tak jako u první bude naprostá většina obsahu použitelná i pro další hraní.

https://www.kickstarter.com/projects/ibcgames/aeons-end-legacy-of-gravehold

23.2.2021 20:23:37

.
Aeon's Endu není nikdy dost ;-)
Ale, tady už by se opravdu stálo zato kvůli poštovnému+DPH spojit ($40,$25,$20,...)

23.2.2021 22:07:11

Group pledge
Do hromadne bych sel ;-)

24.2.2021 10:54:36

Aeon's Endu není nikdy dost?
Tím si právě při pohledu na tři těžký krabice plný karet nejsem úplně jistej.. ;-)

24.2.2021 12:51:35

Kopec kariet, kde začať
Mám rovnaký názor, hra je tak rozsiahla a má toľko kariet a rozšírení, že aj keby bola mojou jedinou hrou v zbierke, asi by som nemal na prejdenie hry dostatok času, alebo dokonca aj chuti, lebo samozrejme všetkého veľa škodí.

Myslím si, že dnes si to už uvedomujú viacerý hráči a ten trend speje ku tomu, že menej je viac, Máme radi pestrosť, či už sa týka 5 hier, 10 alebo ich niekto hrá stovky.

Mňa skôr zaujíma, či práve v tomto KS, nevychádza legacy 2, ako najvhodnejšia krabica, ktorú doma mať na hranie. Prvé legacy sa dosť odporúčalo, aj pre začínajúcich hráčov. Ide o to či to posunuli zase niekde ďalej a aké sú v skutočnosti rozdiely, vylepšenia oproti predošlému legacy, alebo iným krabiciam.

Viem že na fóre sa dosť šudí pýtalo, kde začať, tak možno je teraz čas to aktualizovať. A tiež si nie som istý výhodnosťou podpory KS, oproti kúpe v lokálnej šope :D.
narážam na poštovné, čakanie, a aj na to, či to ozaj stojí za to v rámci obsahu. Asi tomu pomáha to menšie rozšírenie, čo sa pridáva kvázi zdarma a že koncová cena bude vyššia.

Samozrejme, ak to má doma niekto všetko čo doteraz vyšlo, tak super, aspoň nám môže uviesť svoj názor v kontexte nového KS.

ďakujem.

25.2.2021 08:53:14

icebear
No já všechno mám a tohle určitě beru, mám rád velkou variabilitu. Jinak vím, že o tomhle se mluvilo spíš jako o věci určené právě pro lidi co už Aeon´s End hrají, takže nevím jak dobře to bude přístupné pro naskočení u lidí co to zatím nehráli, tam si říkám, že bude stále asi přístupnější první legacy box.

25.2.2021 09:11:14

Já už to vzdal
Měl jsem tři velké krabice Aeon's End a asi osm malých, ale zabíralo to už příliš mnoho místa a já se v tom začal poněkud ztrácet. Navíc jsem ho i kvůli jiným hrám nehrál tak často a dohromady jsem okusil odhadem jen asi 30% veškerého obsahu, který jsem doma měl. Takže nakonec jsem se rozhodl poslat celý Aeon's End do světa. A ani mi nijak zvlášť nechybí.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

25.2.2021 10:29:08 | Upraveno autorem (porovnej)

spolecny pledge
Mam zajem do toho jit. Klidne se k nekomu pridam (idealne Brno) nebo nemam problem spolecny pledge zorganizovat.

Muzu osobne predat v Brne nebo poslat pres Zasilkovnu (pri posilani pres Zasilkovnu je potreba zvazit, ze osobni predani pro spolecny pledge 3 kopii bude levnejsi, nez 4 kopie + Zasilkovna).

25.2.2021 12:37:14

Shaddy
Tak máme s tebou počítat?
M

27.2.2021 19:46:55

Otevřený PM
Tak máme otevřený PM.

Budu tam nahazovat kousky pro náš Group pledge.

Pokud by chtěl ještě někdo stačí říct..

M

17.3.2021 13:24:27

Konec PM je teď v pátek.
Jestli ještě někdo zvažuje, že se přidá nebo něco změní, tak je jedinečná možnost.
M

19.4.2021 23:02:15

Vybíráme z Bazaru

Too many bones Nugget
Too many bones Nugget
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas