nepřihlášený

přihlásit

registrovat

TROLOGRAFICKY: Balík deskovek pro Android za skvělou cenu

Autor: Bartyx | 15.11.2016 | 2

Server Humble Bundle je znám tím, že prodává balíčky softwaru a počítačových her za velmi příznivé ceny. Velká část vybraných peněz pak jde na předem vybranou charitativní organizaci. Služba je to už velmi dobře zavedená a do dneška se jí podařilo vybrat na charitu už miliony dolarů.

Občas, kromě klasických počítačových her nabídne také hry na mobilní platformy. Především na Android. Dnes tomu není jinak a tak přichází s dalším balíčkem Humble Mobile Bundle tentokrát s označením Board Games. 

Za velice směšnou cenu, začínající na 1$ tak můžete pořídit hned několik známých deskových her pro Android.

Pokud zaplatíte zmiňovaný dolar, dostanete Carcassonne a Scotland Yard. Pokud trochu připlatíte a zaplatíte celkem 3 dolary, získáte navíc Splendor, Osadníky z Katanu, Labyrinth, Take it Easy, Small World 2 a Ingenious.

Jestliže pak sáhnete do kapsy ještě trochu hlouběji, Humble Bundle vám nadělí navíc ještě Ticket to Ride, San Juan a perfektní český Galaxy Trucker.

A to už je pořádná nálož her za pouhých 5 dolarů, což je v přepočtu asi 125 Kč.

Sdílet s přáteli:

Komentáře

Skvely balik

Mohu potvrdit, ze balik aplikaci na Android je fakt super. Pokud nejakou hru nevlastnite, urcite si jej poridte. Ja uz vsechny hry vlastnim z Google Play takze Humble Bundle je pro me mimo misu. Dovolim si jen upozornit, ze nakupem na HB ziskate pristup primo k APK balicku (instalacni soubor) dane hry a neni propojeno s Google Play. Hry instalujete samostane a musite to v Androidu v nasatveni povolit (defaultne zakazano)! Dasli problem je, ze pokud dojde k aktualizacim her, tak Google Play se projevi, ale na na HB ne.

15.11.2016 11:59:40

Paulika

HB má dnes takovou aplikaci, kterou si nainstaluješ a ona spravuje všechny tvé nákupy pro Android. Ta aplikace pak umí například aktualizace, takže tě upozorní stejně jako Google Play.

15.11.2016 13:00:36

bartyx

a jak se ta aplikace jmenuje?

16.11.2016 04:53:04

Aplikace návod na stažení

https://www.humblebundle.com/app

16.11.2016 08:11:09

iOS :/

nothing :(

16.11.2016 15:10:20

Tempus

Bohužel, iOS už z principu takové nabídky nepodporuje. Nelze do něj instalovat software mimo AppStore a tak se nedá vyhnout provizi, kterou má Apple. Proto nelze takové nabídky vůbec uskutečnit. :(

16.11.2016 15:56:14

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.