nepřihlášený

přihlásit

registrovat

TLAMA games hledá posily do nové pražské prodejny/centrály

Autor: Mirda-ta | 12.1.2021 | 6

Do našeho obchodu s deskovými hrami v ČR hledáme nové členy na pozice:

„Specialista prodeje“

Hlavní pracovní náplň:

  • osobní prodej a komunikace se zákazníky
  • zodpovědnost za prodejnu
  • příprava objednávek e-shopu
  • přidávání nových produktů do nabídky
  • spolupráce s backoffice
  • případně další činnosti dle schopností

Požadavky:

  • minimálně základní přehled v moderních deskových hrách.
  • dobrá znalost angličtiny
  • bezchybná čeština
  • komunikativnost
  • nasazení
  • flexibilita
  • zájem o hry
  • spolehlivost a nadšení
  • celý úvazek není nutností

Výhodou:

  • Co nejlepší orientace v deskových hrách, zkušenosti s prodejem.

Nabízíme:

  • Přiměřené ohodnocení a hlavně práci kolem deskovek v jednom z nejrychleji rostoucích vydavatelství v ČR. :)
  • Můžete se dle schopností dostat k řadě dalších činností kolem vydavatelství a obchodu.

Zájemci pište na e-mail info(zavináč)tlamagames.com.

„Vedoucí skladu“

  • příjem a kontrola zboží
  • zodpovědnost za organizaci a vedení skladu
  • spolupráce na přípravě objednávek e-shopu
  • doplňování zboží na prodejnu
    • spolupráce s backoffice / nákupčím
  • případně další činnosti dle schopností a možností

Požadavky:

  • minimálně základní přehled v moderních deskových hrách
  • nasazení

Výhodou:

  • co nejlepší orientace v deskových hrách
  • zkušenosti se skladem

Nabízíme:

Těšíme se na nové posily!

Komentáře

Držím palce

Z TLAMY mám za posledních pár týdnů už několik objednávek (It's a Wonderful World!), vždy všechno v pohodě a info o nových prostorech potěšilo. Tak snad tu někoho schopného do týmu seženou. :)
Deskové, počítačové i mobilní hry, baví mě všechny.

12.1.2021 11:02:52

Tomáš Marný

Tomáš Marný už to nestíhá jo :-D

12.1.2021 15:18:09

No, kdyby byl plat jako můj korporátní, tak to klidně zvážím :-D dokonce bych to měl i blízko...

12.1.2021 15:26:37

Obi

Mecenáš trolíků

Brno

Když uděláte pobočku v Brně - klidně se hlásím 0:-)

13.1.2021 01:14:23

Přidat komentář

Tato funkce je dostupná pouze přihlášeným uživatelům!

Můžeš se přihlásit nebo registrovat.